Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 апр. 2019, 14:04 ч.

Препоръчайте ми добър ветеринар в София

• 141
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, имам коте на около 9 месеца и искам да кастрирам, но съм в търсене на добър ветеринар в София.
Той вървеше доста дребен, но сега вече дръпна и тестисите са оформени. По принцип кастрират на 7 месеца, но аз все се притеснявах да не му спра развитието.
За капак (не ми се смейте... Много) съм хипохондрик и съм мнителна, и твърде притеснена за всяка манипулация.
Бихте ли препоръчали някои добри и, от които имате наблюдения. Анестезията е от голямо значение и наистина съм в търсене на опитни и с отношение ветеринари. Благодаря!

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 14:07 от bubanka

# 1
  • Sofia
Байвет.

# 2
Нашия го кастрираха в "Какаду" - Дианабад. Не знам какво значи добър ветеринар според Вас. След операцията докторът ни се обади по телефона, за да ни каже, че всичко е наред и котето се е събудило. Първо правят изследвания на кръвта дали всичко е ок.
Можете да им разгледате сайта.

# 3
  • София
Котаракът и кучето кастрирахме в клиника Симеоново. Там оперираха и спасиха и женската ни котка (след като от прехвалената Добро хрумване ни казаха, че нищо не може да се направи и просто да я оставим да умре).

# 4
  • София
Нашите кучета ги водим в Св. Антим. Работят денонощно.

# 5
1 глас от мен за Добро хрумване или ЦВК (тук е по-скъпо). Лично аз се насочих към ЦВК, защото кастрирах заека си, а те са по-сложни откъм упойки. Иначе 1 спасено куче от улицата кастрирахме в Добро хрумване и всичко мина добре.

Общи условия

Активация на акаунт