Били ли сте на астрологична консултация?

  • 63 139
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 284
Вероятно няма такива хора, които имат желание да дават препоръки. А и препоръките за астролог са нещо инвидидуално. Въпрос на напасване с астролога. За един ще е добър един астролог, за друг - не. 
Иначе препоръчаха Ви астролог за ректификация. Участник от форума препоръча Сотис.
За ректификация търсете астролог, който използва ураническа или ведическа астрология.

# 421
  • Мнения: 3 256
На мен едно не ми е ясно – как може някой опит да е добър при условие, че три варианта на ректифициран час от един астролог в рамките на интервал само от 30-40 минути клонят към научна фантастика? А ако не държим да сме чак толкова деликатни, това си е чиста проба измама.

Винаги ми е било чудно колко много хора, потребители на астрологични услуги, дори не са в състояние да мислят.

# 422
  • Мнения: 61
Сотис може би е добра, но работи прекалено, прекалено скъпо.  Моя позната е искала да й разгледа темата за работа и финанси. Това са били две теми, но ги е обобщила в една, с цел  цялостно разглеждане на съответната  картина.
Работа щяла да си
намери като си потърси. Simple Smile

Все още не са се били случили нещата, които са видени в хороскопа.
Все пак сстролозите не са гадстели.
Цената на хороскопа, обхващаш темата  в писмен вариант е струвал  150лв.

# 423
  • Мнения: 80
Защо не написахте ,че вътре е и ректификация в тази цена. Защото само да Ви направят ректификация струва 100.00 лв. За 150.00 освен ректификация хороскопа се прави по две системи , ведическа и традиционна.
Но БЪЛГАРИНА все е недоволен .
Колкото повече му даваш все повече иска и мрънка. Безплатен обяд няма.
И в моята професия е тека , тарикати , плащат за едно , а искат двеста.
Но манталитет , какво да се прави, ако може за без пари.

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 21:55 от nikcheto

# 424
  • Мнения: 3 256
Заповядайте при Гали или Цветемира Борисова 400-500 лв. за хороскоп.

Никче, хората търсят за 20-30 лв. хороскопи. Ако може да е по антична, традиционна, ведическа, модерна, плюс ректификация. И с някой допълнителен бонус, като да хвърлиш едно Таро или боб.

Забавно ми е да гледам клиентки, които пари за хуалуронови устни дават, пък после ти се натискат за 30 лв. хороскоп.

# 425
  • Мнения: 80
Sotis ,Краси Атасио защо спря да работи с българи ? Ето заради това , раздаваш се , а те недоволни и искат още и още за без пари. Магерова , Вотей при тях какво е? Магерова прави някаква ректификация за 10-15 Мин. И накрая ти казва ОФ ми нещо не става . Хайде може да вземем часа на майка ти. И ?? Сега ако й се обадя и й кажа ,че от консултацията й минаха две години и нула познаеваемост от нейна страна. Вотей и тя ректификации не прави направо действа.

# 426
  • Мнения: 3 256
Е, не е болка за умиране. На 50-100 клиента един недоволен. И то само защото не е платил 30 лв. за бутикова услуга. Днес тъкмо гледах сайта на една астропсихоложка – 150 лв. за 1 час устна консултация, плюс 60 за ректификация. Свободен пазар сме, всеки сам си определя цената. Има хороскопи от 50 до 500 лв., че и нагоре.

Може би въпросната позната е трябвало също така да Ви спомене, Карамел, че е отишла при друг колега, който работи само по една система и е заявил цена от няколко стотачки. И онази тръгнала да му изтъква като аргумент, че имало астролози, работещи на по 30.

Впрочем, склонността към блъф и лъжи също се вижда ясно в наталната карта, разпознавам такива клиенти отдалеч. Моя грешка е да ги взема за консултация, след като съм го видяла в натала. Но всяка опитност е полезна. )))

# 427
  • Мнения: 3 841
Аз не знам защо се обяснявате. Всеки има мнение, на който не му харесва как работи даден астролог, не се съветва с него.
Аз съм споделяла няколко пъти, че съм си правила хороскоп при Илиана. Обърна ми много внимание, консултацията беше над 2 часа, като поне 1 й отне да направи ректификация, но не успя да закове часа. Познаваемост нямаше. Много неща ми каза, които трябваше да са се случили преди 2-3 години още, но и до ден днешен не са.
Знам обаче, че има много доволни хора от нея, при които се случват нещата, които им е казала и съответно продължават да я търсят.
За Вотей също съм чела доста, нямам лични впечатления. Моя приятелка си прави хороскоп при нея преди 2 години, знам че й беше познала много за миналото, с голяма точност е нацелила минали събития, но за бъдещето - не.

Аз лично предпочитам да дам малко повече пари, но да знам, че ще ми се обърне внимание и човека ще се отнесе към работата сериозно, а не да ми говори празни приказки и общи неща, които и аз самата знам.
Знам, че да се изготви хороскоп качествено изисква доста усилия и не е лесна работа, но и 500лв за 1 час консултация, ми се струва прекалено.

# 428
  • Мнения: 3 256
У нас има астролози, които вземат за един хорар повече, отколкото някои за натален анализ с прецизна ректификация и няколкогодишна прогноза. 180 лв. за хорар ми идват в повече, ако ще и по "вавилонската" да е. То няма такава астрология в чист вид без примеси, всичко е шумна реклама и спекулация с незнанието на хората.

# 429
  • Мнения: 10 570
Вдъхнових се от майката на 30 годишния младеж, та реших да питам и аз Confused.
Моят син е на 14 години, еднакво добър в математиката и чужди езици. На кръстопът е - математическа или езикова гимназия. Удачно ли е да потърся консултация по този въпрос при толкова малко дете?

# 430
  • Мнения: 4 706
Вдъхнових се от майката на 30 годишния младеж, та реших да питам и аз Confused.
Моят син е на 14 години, еднакво добър в математиката и чужди езици. На кръстопът е - математическа или езикова гимназия. Удачно ли е да потърся консултация по този въпрос при толкова малко дете?
Той не е толкова малък, според мен е идеален момент Simple Smile Успех! Аз бих избрала/посъветвала математическа, а езици отделно. Или което училище се води по-доброто в града. Но винаги добрите контакти остават по-важни от дипломи и училище.

# 431
  • Мнения: 3 256
Синът Ви е тийнейджър, това не е малко дете.
Някои колеги избягват да правят хороскопи на бебета и малки деца, в предучилищна възраст.
Други астролози правят, въпрос на личен избор и нагласа.
Така че да, според мен е удачно. Вие си познавате детето,  но понякога не пречи да се чуе и странично мнение.

И без поглед върху хороскопа бих Ви казала, че ако е еднакво добър с математиката и чуждите езици, една МГ би била подходящ избор. Доколкото съм чувала, там се дава доста добра подготовка, докато в езиковата се набляга предимно на езиците. Ако не сте доволни от нивото на езиковото обучение в МГ, винаги можете да го надградите с допълнителни курсове и сертификати. И, ще си позволя едно лично мнение, филолог къща не храни. ))

# 432
  • Мнения: 61
Защо не написахте ,че вътре е и ректификация в тази цена. Защото само да Ви направят ректификация струва 100.00 лв. За 150.00 освен ректификация хороскопа се прави по две системи , ведическа и традиционна.
Но БЪЛГАРИНА все е недоволен .
Колкото повече му даваш все повече иска и мрънка. Безплатен обяд няма.
И в моята професия е тека , тарикати , плащат за едно , а искат двеста.
Но манталитет , какво да се прави, ако може за без пари.
Написах това, което сподели  с мен моята позната.
Не знам колко струва ректификацията. 
 Сотис ми е правила хороскоп. Тя без ректификация не прави хороскопи.
Хороскопът беше в писмен вариант около 15 страници, 150лв на тема - финанси 
 Как може да се направи хороскоп без да се изчисли точният час на раждане, не знам ?!
 Това все пак е форум за споделяне. Всеки има право да сподели мнението си.
 И за БЪЛГАРИНА, че е все не доволен, и че е тарикат...Да, има...но моля не слагайте всички под общ знаменател! Не ми е дадено нито повече, нито е безплатно . Платила  съм толкова, колкото ми е поискано.
 Бъдете здрави!

# 433
  • Мнения: 9 152
Вдъхнових се от майката на 30 годишния младеж, та реших да питам и аз Confused.
Моят син е на 14 години, еднакво добър в математиката и чужди езици. На кръстопът е - математическа или езикова гимназия. Удачно ли е да потърся консултация по този въпрос при толкова малко дете?
Като майка на дете на същата възраст, интересуваща се от астрология, го оставих да се определи сам. Много го влекат езиците, това е дар Божи не възнамерявам да го пренебрегна, поощрявам го.
Скрит текст:
Скрит текст:
Самата аз съм с пет езика и знам колко голяма полза са ми донесли те.

# 434
  • Мнения: 3 256
Стана ми интересно защо се получава такова разминаване. Е, аз знам защо – това го пише и в хороскопа на клиента. ))

Проверих и какво се оказа. Въпросният хороскоп е 21 страници визуално и 21,5 машинописни по БДС стандарт. Та кой не може да смята? ))

Карамел, само едно не разбрах? Не се сещам да съм Ви правила хороскоп. Доколкото си спомням, Ви отказах. Освен ако не сте въпросната позната, за която говорите. Не е хубаво така да лъже човек, при това публично.

Ако съм Ви правила хороскоп, би следвало да сте наясно на какви цени работя и при какви условия, а не да сте го чула от "позната".

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 23:04 от Sotis

Общи условия

Активация на акаунт