Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 апр. 2019, 16:32 ч.

Дюни Роял Ризорт

• 8 579
  • 169
  •   1
Отговори
# 165
Ако бърканите яйца не ти харесват, то омлет и на очи се приготвят пред теб, варени също има... избор и разнообразие има предоволно.

# 166
Аз съм на същото мнение-и аз не ходя за храната- има много и постоянно. Моите деца си похапват доста добре-имаше храни които харесваха и други които не харесваха, но гладни не са останали-имат доста варианти за избиране-

# 167
  • София
Ако бърканите яйца не ти харесват, то омлет и на очи се приготвят пред теб, варени също има... избор и разнообразие има предоволно.
Съгласна съм за омлетите, но там пък два дена чаках по половин час Simple Smile мои познати ми казаха, че бърканите яйца по ОИ са някакви на прах, които ги разтварят.. не знам дали на Дюни е така, но определено бяха много странни. Имаше дни, в които имаше по няколко вкусни неща на ядене (особено добре им се получавале БГ национална кухня) и дни в които от толкова избор нищо не ми допадаше. Пак - мое мнение, но ми беше интересно да чуя и други.

# 168
  • Пловдив
Е, не са на прах яйцата, те толкова много яйца ползват, че... Според мъжа ми (ние също тези яйца не ги харесваме) им слагат мляко и не ги бъркат на котлона, а ги оставят във фурната да се пекат. Сякаш за по-лесно, нощната смяна ги приготвя във фурната и изчезва. Не знам дали е така, но винаги са били такива. За това се радвам, че вкараха последните години и мекици/бухти/пържени филии, сега с тези прекрасни кроасани и хляб е ок. Имаше време преди години, през което аз поне не намирах какво да закуся. Тогава се чакаше и за палачинките. Иначе забелязах, че е спокойно откъм хора и опашки сутринта до към 8.30 и после след 9.30, вариант е това, ако искаш да се храниш спокойно и да не чакаш за омлет.

# 169
Бърканите яйца навсякъде по хотелите са с мляко и аз не ги харесвам. Обичам на очи, палачинки, на омлет, ама не обичам опашки. Та и аз предпочитам да си избера нещо от местата без опашки, има достатъчно избор на Дюни.

Общи условия

Активация на акаунт