Дюни Роял Ризорт

  • 57 945
  • 746
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 373
Ако бърканите яйца не ти харесват, то омлет и на очи се приготвят пред теб, варени също има... избор и разнообразие има предоволно.

# 166
  • Мнения: 152
Аз съм на същото мнение-и аз не ходя за храната- има много и постоянно. Моите деца си похапват доста добре-имаше храни които харесваха и други които не харесваха, но гладни не са останали-имат доста варианти за избиране-

# 167
  • София
  • Мнения: 1 676
Ако бърканите яйца не ти харесват, то омлет и на очи се приготвят пред теб, варени също има... избор и разнообразие има предоволно.
Съгласна съм за омлетите, но там пък два дена чаках по половин час Simple Smile мои познати ми казаха, че бърканите яйца по ОИ са някакви на прах, които ги разтварят.. не знам дали на Дюни е така, но определено бяха много странни. Имаше дни, в които имаше по няколко вкусни неща на ядене (особено добре им се получавале БГ национална кухня) и дни в които от толкова избор нищо не ми допадаше. Пак - мое мнение, но ми беше интересно да чуя и други.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Е, не са на прах яйцата, те толкова много яйца ползват, че... Според мъжа ми (ние също тези яйца не ги харесваме) им слагат мляко и не ги бъркат на котлона, а ги оставят във фурната да се пекат. Сякаш за по-лесно, нощната смяна ги приготвя във фурната и изчезва. Не знам дали е така, но винаги са били такива. За това се радвам, че вкараха последните години и мекици/бухти/пържени филии, сега с тези прекрасни кроасани и хляб е ок. Имаше време преди години, през което аз поне не намирах какво да закуся. Тогава се чакаше и за палачинките. Иначе забелязах, че е спокойно откъм хора и опашки сутринта до към 8.30 и после след 9.30, вариант е това, ако искаш да се храниш спокойно и да не чакаш за омлет.

# 169
  • Мнения: 19 253
Бърканите яйца навсякъде по хотелите са с мляко и аз не ги харесвам. Обичам на очи, палачинки, на омлет, ама не обичам опашки. Та и аз предпочитам да си избера нещо от местата без опашки, има достатъчно избор на Дюни.

# 170
  • Мнения: 1 324
Момичета, тази година не съм доволна от храната на Дюни. Изкарах почти цяла седмица на фасул и леща. Нищо като за мен Sad Едната вечер ММ го заболя коремът, аз също не се чувствах добре. Така и не разбрахме от какво е, двамата ядем различни неща. Освен едни баклавички и млечна салата. Добре, че детето беше ок. На приятелското семейство също им нямаше нищо. Определено не беше вирус. Не сме вдигали Т, нито гадене или р-во. След този ден ядохме само хляб, сирене, броколи и маслини - неразположенията изчезнаха. Толкова пъти сме ходили на Дюни и никога не сме имали проблем с храната. Едната вечер исках да направя резервация в Миланезе за другия ден, но нямаха места и толкова не можаха да измислят една маса за 4-ма, въпреки че им казах, че ще имам имен ден. Мивката в стаята имаше мухал (отгоре, до плота). Въобще хотелската част ми се видя ужасно захабена, иначе беше чисто. От 2008-ма ходим, досега ремонт не е правен, но вече си личи. Анимацията беше както винаги - страхотна! Като изключим тези малки дразнения, си изкарахме чудесно.

Последна редакция: пн, 19 авг 2019, 23:30 от Manique

# 171
  • Мнения: 1 695
Анимацията тази година ми се вижда доста слаба.
Към храната,  нямаме забележки. Не е кой знае какво, но гладен няма как да останеш.

# 172
  • Мнения: 19 253
Аз също съм от недоволните тази година от курорта - имам много забележки - храната, лудницата в ресторанта, неадекватен персонал, мръсен плаж, огромно разстояние от плажа, "отхапано" за водни спортове и трябваше едва ли не да се прегръщам с другите къпещи се, водата в бутилки тази година намерихме само в Ла Бриз, може наш пропуск да е, но все пак. Мисля, че плажът е намален и има друг платен плаж, както и голяма свободна зона. Запазване на чадъри от предния ден, румънци, румънци. Курортът е западнал според мен, останало е хубаво прекрасното озеленяване и чистота, но не бих повторила там догодина определено.

# 173
  • Мнения: 3 373
Аз също съм от недоволните тази година от курорта - имам много забележки - храната, лудницата в ресторанта, неадекватен персонал, мръсен плаж, огромно разстояние от плажа, "отхапано" за водни спортове и трябваше едва ли не да се прегръщам с другите къпещи се, водата в бутилки тази година намерихме само в Ла Бриз, може наш пропуск да е, но все пак. Мисля, че плажът е намален и има друг платен плаж, както и голяма свободна зона. Запазване на чадъри от предния ден, румънци, румънци. Курортът е западнал според мен, останало е хубаво прекрасното озеленяване и чистота, но не бих повторила там догодина определено.
Е, "огромното разстояние до плажа" зависи от това къде сте настанени, всеки може да го предвиди относително, особено ако не за първи път посещава курорта.
Плажът е голям и покрива нуждите според мен. Щом нашата тайфа си намираше чадъри и шезлонги в 11 ч., не мисля, че за някой е било проблем. Е, вярно, не на първа линия обаче.
Бутилирана вода сме вземали от всеки бар.
Плажът не беше мръсен по мои критерии.

Опашките в ресторанта и на мен ми се видяха ужасни тази година. Трябваше да запазваме голяма маса, за да седнем заедно. Алкохолът не се одобри от мъжете. Сигурно има още разни дребни забележки, но аз продължавам да смятам, че е прекрасно място за почивка. Между другото, така се случи, че ходих и на друг тип море тази година: настаняване в квартири, т.нар. сем. хотели, без предварителна резервация, обикаляне на различни плажове и местенца... хубаво и емоционално зареждащо преживяване, но доста изтощително. Сигурно остарявам, но лежерното излежаване на плажа в Дюни беше приятно-размазващо,  а след другия тип отпуск се нуждая от почивка Wink

# 174
  • Мнения: 19 253
Не сме се разбрали - протестирам срещу огромната зона заградена за водни спортове, където не се допускат плажуващи и ставаше лудница в другата територия от морето. Иначе хотелите си ги знам, ходя там за кой ли път. Ми на мен ми дойде шумен курортът - непрекъснат тътен, поради огромното количество хора навсякъде. Стаята беше ок, тихо и чисто, но в два без пет цъфваше камериерката да чисти. Барманката в Ла Бриз пък беше изпоналяла в пластмасови чашки и то не догоре коли, фанти, бири и там друго каквото се взима най-често и просто подаваше чашките. Ми не ми е ок - оси, прах, пясък, стоплени напитки, просто не подобава на курорт с подобни претенции. Младежите от ресторанта, които отсервират пък - имат си едни прегради за изсипване на недоизядената храна в контейнери - те понеже ги мързи или де да зная защо - си изнесли тоя контейнер насред ресторанта и пред всички на един метър от мен изсипваха остатъците в кофата от контейнера, аз се храня отсреща и мисля, че съм в елитен курорт. Една мама си изпишка детенцето на сантиметри от лицето ми на плажа, после си зарина фаса в пясъка - ето с такава публика почивах. Други пък си занесли колона с музика на релакс басейна и там дъни техно до спукване на тъпанчетата. И аз мисля, че остарявам и ми се иска на почивта да ме глезят, да ми сервират, да ми е комфортно в ресторанта и на плажа, да има тишина наоколо. Нямам нищо против дечицата, но когато се съберат 300 невръстни деца в ресторанта, изнервени от шума и жегата си представяте какво става. Според мен курортът се задъхва от многото хора, избрали него за своята почивка и е подходящ за семейства с деца и големи компании може би. За мен качеството в Дюни падна след изграждането на Аквапарка.

# 175
  • Мнения: 3 373
След територията за водни спортове пак има чадъри и шезлонги. Струва ми се, че там е по-тихо и спокойно, пробвахте ли ги?
Моята дъщеря е на 7, аквапаркът е още задължителен за нас. Тази година започна да се пуска сама по големите пързалки и щастието беше огромно Simple Smile Ако съм без дете, въобще не бих отишла на ол инклузив почивка. Но подобна дилема в близките години едва ли ще имам. Simple Smile

# 176
  • Мнения: 1 324
И на мен ми се видя пренаселено тази година. Към Марина Бийч нещата бяха по-спокойни откъм вечеря, но пък много постно. До морето отидохме само веднъж, но пак сядахме на басейна, в зоната точно между него и морето, така посещавахме и двете. Никога не съм харесвала плажа на Дюни. По време на нашия престой няколко дни морето беше бурно в Созопол с червен флаг (приятели почиваха там), а на на Дюни беше жълт, а откъм вълнолома - зелен. Моето дете също е на 7 и сме редовни на Аквапарка. Първият ден отидохме по-късно и нямаше никакви места на пързалките. Едни хора ни отсъпиха един шезлонг. Много мило от тяхна страна. Колкото до чистенето, слагах червена точка да не ни безпокоят, докато сме в стаята. Друга приятна изненада беше, че нямаше никакви оси.

# 177
  • София
  • Мнения: 1 193
Миналата година и аз чувствах леко разочарование след почивката ни в Дюни, но тази определено не. Не знам дали се дължи на факта, че идвахме директно от Поморие и непосредственото сравнение ( въпреки че двете места нямат нищо общо) не помогна да останем толкова доволни или факта че забелязахме различни промени, които ми направиха добро впечатление. Започнали са да обновяват виличките. Имаше леки реновации в нашата (пребоядисани стени и реновирани мебели, мокет в спалнята и струва ми се и различно легло), в банята малко промени и мрежи на прозорците. добро впечатление ми направи и бланката за ремонтни дейности, на която отбелязвах, ако прецениш че имаш нужда от такъв,, от какъв по-точно специалист се нуждаеш. Харесаха ми новостите в ресторант Созопол. Тази година определено смятам, че там готвеха по-вкусно от ресторанта на Марина Бийч. Опеашките в ресторантите наистина бяха кофти, но май по-скоро се дължаха на някаква германска организация ( май тази година имаше доста германци), където всички чакат на опашка и един човек си избира от дадения корнър.
Относно музиката от плажуващи, за съжаление няма какво много да се направи, но е доста неприятно, поне на мен. Също ми направи впечатление, че българи основно си позволяваха това Sad .
Догодина пак Дюни. От сега децата кроят планове и се уговарят.

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 497
Здравейте, плануваме почивка от 10 до 15 септември. Гледам, че офертата за ХВ е доста добра. Някой бил ли е в промо апартамент във вили Парадайс или Ренесанс. Допълнителното легло удобно и достатъчно голямо ли е, че ние сме с момче на 14 години, с ръст 185. На плажа има ли напитки към ол инклузива и ако има, какви са те? За тийнейджър има ли организирани забавления? Благодаря предварително ☺️☺️☺️

# 179
  • София
  • Мнения: 97
Аз да попитам, че почивката ни в Белвил наближава - има ли откъде човек да си вземе кафе рано сутрин, примерно машина с монети или някакъв друг вариант. И двамата с мъжа ми ставаме доста рано последно време и без кафе ще е тегаво.

Общи условия

Активация на акаунт