Дюни Роял Ризорт

  • 58 112
  • 746
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 5 943
Е, така е. Но сме март месец все още.
Повечето агенции май са склонни за отмяна и замяна и по- нататък или така заявиха.
Струва ми се, че няма да е трагедия и по-късно да решим .
Е, сега ако имаш някъде резервация за май месец, може да отмениш за септември ( примерно)

# 301
  • Мнения: 1 069
Според мен, това лято по черноморието ще има само българи. Забравете Гърция, Турция и др., както и чуждестранни туристи в БГ.

Ще се нагледаме на простотия и селяния Бай Ганьовска Grinning

# 302
  • Мнения: 9
И то ще са от тези най-големите Бай Ганьовци, които и в момента им е през ...

# 303
  • Мнения: 1 357
Тази година почивката май ще е на палатка или в къща с басейн, с гледка към морето. Въобще не ми се вярва вълната да премине до юни месец, а тогава обикновено ни е първото море. Забравяте, че хотелите може въобще да не отворят. Не случайно говорят за провал на летния сезон.

# 304
  • here and now
  • Мнения: 4 213
Според мен, това лято по черноморието ще има само българи. Забравете Гърция, Турция и др., както и чуждестранни туристи в БГ.

Ще се нагледаме на простотия и селяния Бай Ганьовска Grinning
А щото всички британци, румънци, руснаци и немци са супер дупер културни...
Преди няколко години беше пълно с румънци, все едно бях в махала, предпочитам си наште си селяни, поне говорим на почти един и същ език.

# 305
  • Мнения: 1 357
Веднъж и ние попаднахме на тумба румънци на Дюни.
Бяха взели украсата - цели дини,
оформени по красив начин - и най-спокойно викаха и ядяха от тях с лъжица.
Последната година, в която почиващите на Дюни бяха предимно англичани и германци, беше 2008-ма.
Тогава само веднъж срещнахме българи.
След 2010 година коренна промяна в туристите, а англичаните и германците бяха изчезнали.

# 306
  • Мнения: 9
Да има си предимства бай Шиле и Годжи поне да ги разбираш какво шпрехат Simple Smile

# 307
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Според мен, това лято по черноморието ще има само българи. Забравете Гърция, Турция и др., както и чуждестранни туристи в БГ.

Ще се нагледаме на простотия и селяния Бай Ганьовска Grinning
Ако въобще някой е останал с доходи до тогава. Grinning

# 308
  • Мнения: 6 298
Да има си предимства бай Шиле и Годжи поне да ги разбираш какво шпрехат Simple Smile
Хайде стига сте обиждала и плюла по българите! Голяма чуждопоклоннчика сте. Вие не сте ли българка или можи би сте парижанка по дефиниция. Ние как да сме сигурни, че точно вие не сте от тези бай Шиле и т.н., но сочите с пръст другите. Ако толкова не Ви кефи обстановката в родината, то като отворят границите и има възможност, може да посетите по-добрите според Вас дестинации, който се осещават само от кралски особи с изтънчени нрави. Всички сме свиделители на "доброто" възпитание и прекрасните нрави на голяма част от чужденците въобще, вкл.  и тези, които са гости по нашите курорти. Навсякаде има хора, които  по един или друг начин са достойни за усмиване и ненавист, но това не значи, че цели нации трябва да ги слагаме под общ знаменател и да ги анатемосваме. Аз пък считам, че българите с малки изключения се държат доста възпитано и пристойно. Достатъчно културна нация сме, с вековни традиции, нрави и морал. Това, че някой, който цяла година се е стискал, за да отидет на почивка или пък никога не е виждал толкова храна и напитки на едно масто, си е позволил да си натрупа чинията или да изпие повече и после да се повесели не е болка за умиране и не значи, че българитя са селяци, бай ганьовци и т.н. Всички сме виждали как това същото, дори в много по-големи размери се прави от много чужденци, независимо от къде са. Разбира се, че не е приятно да се случват такива неща, но лично на мен това не ми пречи на почивката. Абстрахирам си и толкоз.
Добре е да имаме малко повече самочувствие, като българи! Виждаме, че дори в тази криза българите показват досто по-адекватно поведение и експертен потенциал.

# 309
  • Мнения: 9
Някой изглежда се припозна, не е редно да се слагат всички българи под общ знаменател !
Скролбрейкъри не ми се четат.

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 13:13 от Audizone Zoneaudi 662401

# 310
  • Мнения: 6 298
Някой изглежда се припозна, не е редно да се слагат всички българи под общ знаменател !
Скролбрейкъри не ми се четат.
Точно, че вие ги слагате под общ знаменател. Ако искайте четете, все ми е тая.

# 311
  • София
  • Мнения: 190
Здравейте,
Моля за вашето мнение!
Знаете ли дали сроковете за доплащане по резвации, ги определят Дюни или туристическите агенции?
Става дума за ранни записвания за Дюни и даден ми срок за доплащане около 5 месеца преди датата на настаняване.
Досега винаги срока за доплащане е бил до 14 дни преди датата на настаняване, но пък и за първи път резервирам за Дюни. И не съм наясно, това тяхна политика ли е?

# 312
  • София
  • Мнения: 5 943
Здравейте,
Моля за вашето мнение!
Знаете ли дали сроковете за доплащане по резвации, ги определят Дюни или туристическите агенции?
Става дума за ранни записвания за Дюни и даден ми срок за доплащане около 5 месеца преди датата на настаняване.
Досега винаги срока за доплащане е бил до 14 дни преди датата на настаняване, но пък и за първи път резервирам за Дюни. И не съм наясно, това тяхна политика ли е?
Зависи през коя агенция резервирате . Плащали сме 100% до края на март. Или 50% януари, другите 50 % са 14 дни преди настаняване, през Визит.. Това за Дюни конкретно. Но през различните агенции условията ни са били различни.

# 313
  • София
  • Мнения: 190
Зависи през коя агенция резервирате . Плащали сме 100% до края на март. Или 50% януари, другите 50 % са 14 дни преди настаняване, през Визит.. Това за Дюни конкретно. Но през различните агенции условията ни са били различни.

Благодаря! Flowers Hibiscus

# 314
  • Мнения: 155
Здравейте! Нещо чува ли се как ще е на Дюни тази година? Ние сме от 20.07 и не знам какво да правим-- дали да платим или да се откажем. Не се знае ще имали  ол инклузив, анимация. Представления м амфитеатъра ще има ли?

Общи условия

Активация на акаунт