Дюни Роял Ризорт

  • 58 100
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 316
Здравейте! Някой да изкаже мнение за а ла карт ресторантите ,ако може ! Предполагам консумацията в тях е включена в олинклузив пакета ? Колко по - рано преди да се посетят е нужна резервация и кой а ла карт ще ми препоръчате ? Благодаря !

Ние бяхме в хотел Пеликан. Не посетихме нито един от а ла карт ресторантите, така че мнение не мога да дам, макар че мой познат ми препоръча Механата. Когато се настанявахме на рецепцията ни дадоха лист с информация за ОИ. Там пишеше, че резервация се прави предходния ден между 17 и 19 часа, бяха посочени телефоните. Италианския не работеше в сряда, за българския не си спомням. Освен това младежът на рецепцията ни обясни , че трябва да звъним докато не ни вдигнат, за да си направим резервация.

# 91
  • Мнения: 19 475
.....което е пълен абсурд, защото с часове не се вдига телефона, а ресторантът е на практика в същия хотел в който бяхме отседнали, обаче само по телефона.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 316
На нас ни беше казано, че не че не си вдигали телефона, а тъй като много гости звънели, за да си правят резервация, за това трябвало да звъним докато не ни вдигнат. Ние така или иначе решихме ,  че няма да ползваме тези ресторанти и аз не съм правила опити за резервация.☺

# 93
  • Мнения: 19 475
То много трудно да организират резервациите не по телефона, а с реално записване, дори на рецепциите. Ама нали....трябва да поизмъчат и пооткажат желаещите. Както и да е - аз съм ходила и в двата ресторанта и на мен там не ми хареса менюто.

# 94
  • Мнения: 289
Ако има в момента някой на почивка в "Марина бийч", моля да сподели хотелът пълен ли е, има ли проблем с местата за хранене и плажуване?

# 95
  • София
  • Мнения: 1 678
То по това време няма как да не е пълно, но шезлонги винаги се намират, дори за големи компании.
Аз искам да попитам хората били в хотел Корал - двойните стаи с фотьойл - не ви ли пречеше шума от дискотеката на басейна? Музиката е до 12 вечерта и заради разположението си стаите с изглед към алеята се тресат от басовете..

# 96
  • Мнения: 19
Здравейте, ние до днес бяхме в ХВ, във Флора. Доста се чува вечер от дискотеката, която май е до 2 часа, но не ни беше проблем заспиването.
Две вечери посетихме ресторанта на Марина Бийч, не сме имали проблем с намирането на маса, за някои ястия се чакаше, същото е положението и в ресторанта на ХВ.
На плажа също няма проблем с шезлонгите, винаги имаше свободни, но ние ходехме към 9 най-късно.

# 97
  • Мнения: 52
Здравейте, ние до днес бяхме в ХВ, във Флора. Доста се чува вечер от дискотеката, която май е до 2 часа, но не ни беше проблем заспиването.
Две вечери посетихме ресторанта на Марина Бийч, не сме имали проблем с намирането на маса, за някои ястия се чакаше, същото е положението и в ресторанта на ХВ.
На плажа също няма проблем с шезлонгите, винаги имаше свободни, но ние ходехме към 9 най-късно.
И ние ще сме във вилите, та да питам тази дискотека къде по конкретно се намира, защото ние не обичаме вечер да ни е шумно?!?

# 98
  • Мнения: 19
Здравейте, ние до днес бяхме в ХВ, във Флора. Доста се чува вечер от дискотеката, която май е до 2 часа, но не ни беше проблем заспиването.
Две вечери посетихме ресторанта на Марина Бийч, не сме имали проблем с намирането на маса, за някои ястия се чакаше, същото е положението и в ресторанта на ХВ.
На плажа също няма проблем с шезлонгите, винаги имаше свободни, но ние ходехме към 9 най-късно.
И ние ще сме във вилите, та да питам тази дискотека къде по конкретно се намира, защото ние не обичаме вечер да ни е шумно?!?

Дискотеката е на бара на аквапарка, който е близо до първите вили. В по-отдалечените може и да не е толкова шумно.

# 99
  • Мнения: 52
Благодаря за изчерпателната информация!

# 100
  • Мнения: 19 475
Има ли някой който е в момента в Дюни? Имам въпрос за ресторанта на плажа дали още функционира като такъв /тоест може да се хапне до около 16 часа/ и отново ли Вундербарът е сладкарница, извън ол инклузива?

# 101
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
За вилите - ние сме и тази година в промо апартамент, който се намира в най-отдалечените вили на ХВ. Никакъв шум не се чува там, но са си на достатъчно разстояние от дискотеката и аквапарка.

# 102
  • Мнения: 13
Има ли някой който е в момента в Дюни? Имам въпрос за ресторанта на плажа дали още функционира като такъв /тоест може да се хапне до около 16 часа/ и отново ли Вундербарът е сладкарница, извън ол инклузива?
      Ресторанта съществува, но избора е по-голям в основния ресторант.

# 103
  • Мнения: 3 889
Здравейте. Има ли на Дюни плаж, който може да се използва и от други хора или всичко е само за гости на хотелите?

# 104
  • Мнения: 155
Дюни е затворен комплекс. Плажът е само за почиващи или техни гости ако си платят сума-мисля, че миналата година беше 80 лв на ден, но не съм сигурна. В най-дясната част на плажа ими и свободна зона, но е отделена от комплекса с ограда и охраната постоянно следи някой да не влезе

Общи условия

Активация на акаунт