Модни консултации 39

  • 38 225
  • 733
  •   1
Отговори
# 180
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Леле, агент, остави коленете, аз сега си спомних, че бях зверски изгоряла от слънцето на бала, понеже предния ден бях решила да ходя в жегата по дънки и горница на бански Joy

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 17:35 от OnDiNe_

# 181
  • Мнения: 2 768
Явно повечето от нас са били абитуриентки в периода на черните официални тоалети. Същата бях и аз - дълга до земята черна рокля. Горната част беше като бюстие от релефна дантела, а от талията надолу - свободно падащ сатен. Бижуто ми беше масивно колие - имитационна бижутерия, златисто Blush То, през втората половина на деветдесетте изборът на готови рокли и платове не беше голям.

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Хаха сега да очакваме Bose и Sennheiser,веднага да се съобразят с модните диктовки и да пуснат такива слушалки на пазара.
Милениалс, братче! Grinning Фрийдом!




O, ama те още през 2013 са ги ползвали много... супер!
https://video.vogue.com/watch/fall-2013-ready-to-wear-dolce-gabbana
О,да аз от тогава набирам смелост.Сега са в пика си.Има и такива от цветя,които не са толкова изискващи.

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 17:12 от Nina_Z

# 183
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Ондин, това ли е естественият цвят на косата ти? За първи път те виждам Simple Smile
Какво кръстче само! Чакам и от бала.

На Уляна Сергеенко гардероба искам аз, руска болярка Blue Heart

# 184
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Уляна освен болярка е и екс-олигархка Wink И аз го искам!

Такъв си шемет шеметен, Ондин! Колко ли са те гледали лошо лелите на по 40 год в този вид Grinning

Хаха сега да очакваме Bose i Zennheiser,веднага да се съобразят с модните диктовки и да пуснат такива слушалки на пазара.
Тези на D&G вървяли само по десетина хилки в долари, а кой ще ги чака дъртите консервативни компании да се задвижат - вълкът за това е сит, защото сам си прави короната Grinning
https://www.digitaltrends.com/music/rihanna-sells-out-9000-dolla … banna-headphones/


# 185
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Снимки от бала нямам .Всъщност имах една с целия клас..но нямам.идея къде може са бъде
Не намирам точния модел в  нета, но беше костюм права пола до средата на прасеца с малка цепка отзад и  обемен блузон до под ханша.
Нещо подобно  на модела без перли.

Цвета беше синьозелен  
И едни дълги перли.
Обувките бяха черни остри  с висок ток.
Чанта някакво портмоне с  щрак затвряне на сребристи звездички и  къса дръжка сребристо синджирче.
Май имах някаква сребърна гривна и обеци топчета.
Кавалерът  ми беше що годе в същия стил, с фишу вместо вратовръзка.


Последна редакция: нд, 05 май 2019, 13:26 от sl

# 186
  • Мнения: 13 268
На Оливия Палермо искам гардероба.

# 187
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Всъщност беше доста по - светъл, а лятото изсветляваше доста повече - това е средата на май.  Не знам откъде идва този рижав цвят на косата, всъщност е изцяло пепелен.

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 17:37 от OnDiNe_

# 188
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много ми харесваш като блондинка Simple Smile

# 189
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
ОnDiNe_
Прекеасна си.

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
На Оливия Палермо искам гардероба.
О,да нея я забравих.И аз го искам.

Ондин,комплименти и от мен.

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 17:38 от Nina_Z

# 191
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Благодаря ви! Hug

# 192
  • Мнения: 2 768
ОnDiNe_, супер си.
А, розовият шлифер и панталонът към него спокойно могат да минат за тазгодишна пролетна колекция.

# 193
  • София
  • Мнения: 1 354
DimiLoka-искам отново да ти благодаря за предложеният сайт за кецове. Купих си ги, страхотни са, качествени и на най-добра цена в бг. HugHugJoy
Сега ще си взема бял ленен костюм с черни кантове за тях.

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Слим дънки в средно синьо, стилето, по-широк, черен сатенен потник в дънките, вдигната коса с пуснати кичури и първата българска тиара - само за клуб. Това е моето виждане.

Кой е дизайнерът, BTW? Наистина са красиви.


Тайга, изтървала съм, за съжаление.
О,не,не..косата спусната,леко небрежна...посланието и играта са важните! Кубинки задължително ако е тюлената пола!За дънки ми харесва предложението ти за топа,но да не е напъхан в тях.

Последна редакция: сб, 04 май 2019, 18:40 от Nina_Z

Общи условия

Активация на акаунт