Модни консултации 39

  • 38 227
  • 733
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 768
zari65, кораловата рокля и сандалите са много хубави! Според мен също си подхождат.
Бялата също е много красива, но нея си я представям на морски бряг.
Панталонът също е много хубав, но понеже си падам консервативен типаж, точно с бяло или цвета на райето бих го комбинирала, плюс бизнес обувка Flushed. А цветът на райето какъв е всъщност - сиво или бледо лилаво? Би могло да се съчетае с пудрено или нещо в цвят фуксия - тазгодишния "Pink Peacock" (https://simpledits.com/color-palette-12-plus-4-pantone-colors-fo … k-and-rgb-values/ )

# 241
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Здрассссти, колежки! Joy

# 242
  • Мнения: 1 918
Здрассссти, колежки! Joy


Ехааа, супер е!!! Откъде е?
Искам да го притежавам Joy

# 243
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Този панталон няма никакъв лейбъл Joy Сега го разгледах обстойно - дори и етикет със състав няма. Грабнах го от някакъв физически магазин, етикета хвърлих без да погледна. Беше евтин - 50-60 лева някъде. Ама нали трябваше да се включа в тазгодишната мода - в студени цветове като за мен, естествено. Адски удобен и макар да е плътен, държи хладно.

# 244
  • UK
  • Мнения: 93
Кораловата рокля е супер!

За сандалите - винаги като слагам такива и въжета, връзки, всичко пада на глезена. Трябва много стегнато, за да не падат, а така ти се отбелязват и е неудобно.

# 245
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Тези сандали много хубаво изглеждат,но удобни ли са с тези въжета?
Скрит текст:

Веднъж се излъгах да купя подобни,връзваха се нагоре по глезена с кожени,тънки каишки...еми ужасно неудобни и даже болезнени.Обула съм ги веднъж.

Аз искам да попитам за тези сандалетки https://answear.bg/p/answear-sandali-lisa-101446 ,Много ми харесват на снимката,но не съм имала и носила такива със скрита пета. Дали няма да убиват? МОга ли да ги нося с лека ежедневна рокля,къси дънкови панталонки,дънки...

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 16:32 от *Л-и-я*

# 246
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Подобни модели поне за мен не са най-доброто решение. Неприятно ми е впиването на ципа в глезена при продължително носене, понякога дори болезнено. Особено в случая - изкуствена кожа и цип, опиращ в крака, бих имала едно наум, че може и да не се получи.

# 247
  • София
  • Мнения: 38 476
Два пъти се пробвах с такива сандали с цип на петата - неудобно е.
Иначе имам много подобни, бели, с пирамидки и си нося много лятото.

# 248
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря ви,момичета.
Отказвам се тогава.Ще търся други подходящи за ежедневието,да са удобни и да се съчетават с всичко.Smiley

# 249
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Избирам си ново бели кецове и наистина не мога да реша кои да взема
неизвестна за мен марка ,

# 250
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Адидас-ките.Hands Plus1

# 251
  • sofia
  • Мнения: 2 259
И аз съм за Адидаса.

# 252
  • Мнения: 5 001
Първите и последните не са ли една марка? Тези дни съфорумка ги беше постнала и ги похвали. Аз съм за тях, най-универсални са ми.

# 253
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Адидаските са класика, но последните са сладки и различни, по-пролетно-летни.

# 254
  • Мнения: 7 848
Първите и последните са А. Маккуин. По всичко превъзхождат адидаските.

Общи условия

Активация на акаунт