Модни консултации 39

  • 38 202
  • 733
  •   1
Отговори
# 345
  • sofia
  • Мнения: 2 257
Ондин, много са фини обувките. 🖤
Ти имаш доста изразен свод явно. Щях да предложа стелки някакви, но те ще се виждат в конкретния случай.

# 346
  • Мнения: 39 238
Има и силиконови стелки. Може да изглеждат малко по- незабележимо.

# 347
  • Мнения: 22 414
И при мен сводът е доста ясно изразен, имам едни невероятни чисто нови сандали, които мислех да обуя за повода.
Пробвах вкъщи, снимах и се получава същото.
Отделно, каишките отзад над петата са ми широки.

Снощи се сетих за чантите на Maya. Могат да ми направят каквато комбинация пожелая. Мисля да се спра на тях като вариант.



Другото което гледах е на Бардо

Какво ще кажете за нещо подобно



или пък това

# 348
  • Мнения: 32
На мен не ми допадат никак тези обувки, но всеки с има мнение де... нито чантите. Малко са кич.

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 10:36 от missy007

# 349
  • София
  • Мнения: 1 079
Вече има всякакви стелки, може да се 'обере" това разстояние и едва ли ще личи, но потърси в специализиран магазин, не стелки Scholl. Като стъпваш пак ли има такъв луфт, защото в свободно положение е разбираемо.
Sesylle,
последните 2 чанти ми харесват, но ми наподобяват малко на козметични чантички, първата е по-добре.

# 350
  • Мнения: 22 414
Ето и един последен вариант, който доста ме грабна, въпреки че няма жълто.


# 351
  • sofia
  • Мнения: 2 257
Sesylle, тази последната на Фосил по мое мнение най-много пасва от показаните. Simple Smile

# 352
  • София
  • Мнения: 582
Да  с повод е, има и в черно, но там не мога да преглътна долната част


Явно ще търся друго.
нюда ми идва е прекалено лъскава(като за един дерайл е ок,  но за цялата рокля не ми допада), черната  ми е нещо странна в долната част.

Точно такъв модел стои много добре около ханша. А в светлия цвят "захлупва", мое мнение.

# 353
  • Мнения: 1 024
Sesylle, чантите с цветя биха били добре, но без черната основа. Разгледай и оф лайн щом има време до събитието.
Преди години си взех тази чанта точно за една синя рокля и розови сандали. След това я спуках от носене (то и личи) с какво ли не. Пенсионирала съм я, но ми е жал да я изхвърля.
Сега покрай теб се запалих да я подменя с нещо подобно многоцветно и многофункционално.
Скрит текст:

Сори за неугледната снимка и смачкан фон, но с беба в ръцете това ми е максимума.Blush

# 354
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 468
Вече има всякакви стелки, може да се 'обере" това разстояние и едва ли ще личи, но потърси в специализиран магазин, не стелки Scholl. Като стъпваш пак ли има такъв луфт, защото в свободно положение е разбираемо.
Sesylle,
последните 2 чанти ми харесват, но ми наподобяват малко на козметични чантички, първата е по-добре.


Ползвам такива стелки на затворени, равни обувки, тип Конвърс например и слипонс. Не виждам как ще стане с такива отворени обувки. Права не можах да ги снимам, но е същото и даже кракът повече се извива - просто частта, кидето стъпва възглавничката и пръстите, е с поне 1.5-2 см по-дълга, отколкото за моя крак. То се вижда и на снимката, че и петата и възглавничката опират на подметката. (глезенът и китката ми изглеждат огромни заради разтягането на снимката от самия телефон).
Същото се получи и с розовите обувки(показах ги по-назад), с които излизах наскоро - дебел и удобен ток, не само по-нисък, но заради извивката едвам стоях на тях, на всичкото отгоре и отстрани са ми широки - не знам как съм ги носила преди. Сега беше мъка.

На мен шарени те чанти много ми харесаха и мисля, че чудесно ще се вържат с тъмносинята рокля и жълтите сандали. Не е перфектно заради дантелата, но е повече от добре.

# 355
  • София
  • Мнения: 3 150
Мисля че Scholl имат стелки точно за сандали, аз имам за боти и това ми е единствения начин да вървя на ток.
Нещо такова:

# 356
  • Мнения: 721
Какво мислите за такива шапки? Иска ми се някаква за лятото...но не сламена.

# 357
  • Мнения: 13 243
За сафари в Африка е подходяща.

# 358
  • Мнения: 39 238
Тази връзка я.....хм.... загрозява.

# 359
  • Мнения: 19 821
Аз съм не. Като бебешка шапка, но голям размер. Ако е този модел, предпочитам да е сламена.

Общи условия

Активация на акаунт