Модни консултации 39

  • 38 194
  • 733
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 22 414
Ордин, нормално е да и стоят така. На човек с нормален свод при такава височина се получава точно този луфт. Няма как да се обири от обувката, защото явно е трудно да се проектира и изработи така.
Та ако човек иска 8+ см. ток.. Трябва да преглътне това.

Аз не мога да се наказвам с подобна височина и твърденията на много жени как им е супер удобно са ми непонятни. Не може да им е удобно, по скоро просто са свикнали с болката.

# 391
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Това не е съвсем  така. Няма нищо трудно да се изработят обувки за жени с по-изразен свод, но повечето не го правят, защото явно не е масово явление. Не е заради височината, имам и 5-6 сантиметрови токове, които не мога да нося, както и 9+, които са ми далеч по-удобни.
В крайна сметка и с 3 см широк ток, ако стъпваш само на възглавнички и пети, ще откачиш. Имам едни такива на Зара.

# 392
  • София
  • Мнения: 6 189
И моите са така, и на ниски и на високи, на мен свода все си ми е във въздуха, което доста натоварва краката.

# 393
  • Мнения: 19 821
Обувките се правят по осреднени стандарти, защото има много хора с плоскостъпие, респективно и жени с нисък свод. И докато жена с висок свод може да носи обувка, показана на снимките, то за такава с равно стъпало това ще е мисия невъзможна.

# 394
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Смея да твърдя, че имам удобни обувки 9+, които могa нося с удоволствие за неограничено дълъг период и такива с  2 см широк ток , които са ми крайно неудобни.
За да св носят високи обувки, трябва да има хармония , тоест жената да е свикнала и да св чувства добре.В противен случай си личи.

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 10:52 от sl

# 395
  • София
  • Мнения: 38 419
Да си я купя ли? Седи ми добре, евтина е, обаче представа си нямам къде ще я нося. Представям си я за някакво събитие...

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Харесва ми роклята.Аз съм малко на принципа на презастраховането и до сега ми е помагало.Няколко пъти ми се е налагало почти по спешност да се явя в официлни тоалети за събития.Затова като харесам нещо и ми стои добре го купувам.

# 397
  • София
  • Мнения: 5 198
Бих си я купила , само и само да я имам.
Много ми харесва цветът , Free 💚

Да попитам , на оранжев очен грим , червени устни , искам да направя някакъв color block с връхната дреха. Как я виждате ? Зелена ? Синя ? Само наситени цветове , без пастелни

# 398
  • Бостън
  • Мнения: 13 468

Да попитам , на оранжев очен грим , червени устни , искам да направя някакъв color block с връхната дреха. Как я виждате ? Зелена ? Синя ? Само наситени цветове , без пастелни
Цикламено-розовото на Лейди Гага!!!

# 399
  • София, България
  • Мнения: 631
Дами влизам с питане. Какво мислите за зеленият цвят за дрехи? Под зелено имам предвид нещо подобно:

Скрит текст:

Харесала съм си една рокля в този цвят (не тази от снимката) и едно сако, но не знам. Харесват ми, но ми се вижда много ярко. Как го виждате в съчетания цветово с останалата част от облеклкото?

# 400
  • Мнения: 13 239
Харесвам го, а на рижи и червенокоси седи страхотно този цвят.

# 401
  • Мнения: 22 414
Rachel, аз много го харесвам и имам такива дрехи.
И рокля и блуза и панталон в подобни нюанси.
Съчетавала съм с черно, бледо жълто, лилаво, пепел от рози.

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 15:39 от Sesylle

# 402
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Дами влизам с питане. Какво мислите за зеленият цвят за дрехи? Под зелено имам предвид нещо подобно:
Скрит текст:
Дали ще ви отива точно този оттенък на зеленото, както и всеки друг цвят най-вече зависи от вашия цветови тип. Разбира се, можете да пренебрегнете изобщо цветовите теории и стига да имате достатъчно неутрални дрехи за съчетание да си купите каквото сте си харесали. Доста универсален цвят е:


Wind, още идеи за твоя калър блок:





Aaaaхххх, е, точно това имах предвид като съчетание с първия си пост към теб! ЖЕСТОКО!!!




Последна редакция: пн, 13 май 2019, 19:03 от Agent Provocateur

# 403
  • Мнения: 1 387
Дами влизам с питане. Какво мислите за зеленият цвят за дрехи? Под зелено имам предвид нещо подобно:

Скрит текст:

Харесала съм си една рокля в този цвят (не тази от снимката) и едно сако, но не знам. Харесват ми, но ми се вижда много ярко. Как го виждате в съчетания цветово с останалата част от облеклкото?

Много харесвам този цвят-имам панталон,дънки и блуза.Съчитавам го най-често с кралско синьо или бежово.Дори скоро си купих обици и колие в синьо и зелено.

# 404
  • София
  • Мнения: 3 148
Здравейте,
Срещали ли сте някъде хубава мъжка риза тип хавайска - нещо ярко, свежо, но не чак крещящо? Искам да направя подарък на ММ, вчера огледах почти всичко що-годе бюджетно в Дъ мол, но нищо не ми хвана окото.
Ако се вместя в 50-60-макс 80 лева ще е супер.

Общи условия

Активация на акаунт