Модни консултации 39

  • 38 198
  • 733
  •   1
Отговори
# 405
# 406
  • Мнения: 968
Искам тюлена пола, дълга, обемна. В нашият град няма, дайте линк да си поръчам.

# 407
  • Мнения: 46
Здравейте,
дали случайно някоя от Вас е виждала подобна рокля?

# 408
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 467
Виждала съм - в Camden town. Grinning
Имам страхотни попадения от там.

Още един глас за зеленото с кралско синьо. Както и комбинациите на Агент. Много ми се иска да направя нещо такова смело, но пусто отива на мургавелки и изобщо на друг тип хора.

Тюлени поли май вече няма.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 02:05 от OnDiNe_

# 409
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Синьо и зелено отива и на бяла кожа и изобщо на по-светъл тип хора също.Аз си ги нося с голямо удоволствие тези цветове и ми отиват.
Сега като се замисля в предишния ми-рус период,трябваше да се ограничавам в някои цветове и не можех да нося червени червила например или червени дрехи.Сега съм светло кестенява и нося почти всичко.Бледи и пастелни цветове не отиват на светли хора.Особено ако няма контраст.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 06:27 от Nina_Z

# 410
  • София
  • Мнения: 6 197
Аз съм руса, но червени червила много нося. Всички са  със студен подтон разбира се. Червени дрехи не нося, но най много комплименти обирам в ярко наситено синьо. Ама имам само две такива рокли и нищо друго.

# 411
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 467
Аз имах предвид оранжево-пурпурните комбинации на Агент.

Всичко е много индивидуално с цветовете - колкото и да ми говорят да съм носела ярко цветове (да ми били изпъкнели очите), аз се харесвам много повече с пастелни, макар да ми се сливат. С ярко нито ми отива, нито се чувствам добре.


За червеното съм съгласна - като руса въобще не носех, сега слагам веднъж на 2 години. И една зима изкарах с червени червила - изобщо в грима съм по-смела, откакто съм тъмнокоса - червени, цикламени червила, тюркоазен молив във водната линия - все неща, които на русо ми стояха ужасно, а сега много добре.

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Бих си я купила , само и само да я имам.
Много ми харесва цветът , Free 💚

Да попитам , на оранжев очен грим , червени устни , искам да направя някакъв color block с връхната дреха. Как я виждате ? Зелена ? Синя ? Само наситени цветове , без пастелни
Wind,твоите красиви очи си ги представям в металически червено-оранжев грим,ярко розово,металическо кафяво-червено,патладжан..Буквално ще греят,но червилото да е по-неутрално,нюд например(Аз не харесвам нюд червилата и общо взето имам две такива,но ги слагам,когато си правя смел,наситен и цветен грим).После,можеш да сложиш каквито желаеш цветни,ярки и смели колаборации-дрехи,но пак да си подхождат с грима.
Виждала съм твои снимки в темата за гримиране и много съм ти се радвала на цветния грим,който отива на очите ти!
Сега като се замисля,ти ще си една от малкото на която ще и отива,и ще и стои разкошно,цялата палитра на UD Heat Kissing Heart

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 08:44 от Nina_Z

# 413
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Лично аз съм голяма консерва по отношение на цветовете.
Харесвам и нося   нюд пастелни и черно.От ярките наситени, предимно в синята  и лилавата гама.
Тук там някое изключение.
Зелено не  харесвам, и доколкото помня не съм носила с изключение на една блуза в черно и петролено през стyдентските ми години.
Корпоративните цветове на фирмата са синьозелено и тъмно синьо.Всички имаме едни блузки в петролено и я слагам замо когато е задължително и то с голямо неудоволствие.
За мен цвета на дрехите трябва да се съобрази по скоро с тена и цвета на косата.
Цвета на очите не е от толкова голямо значение.Те се правят неотразими с подходящия грим.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 09:40 от sl

# 414
  • София
  • Мнения: 5 198
О, да определено обичам металически грим. Благодаря Нина ❤
Тази палитра отдавна я гледам .

Агент , да ! Супер фешън , а последната снимка с гащеризона , еха !

Решила съм изцяло да сменям стилът си ( не защото съм на 31 😂 и се обличам супер casual ) , а защото ми е скучно и искам нещо да ме подмлади . Набелязала съм цветове и стил .
Но определено бих се обличала, много cat walk 😊

# 415
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
При Wind,може всичко!Косата и е светло-кестенява.
Корпоративни-цветови задължения са 8 часа,а през останалото време!!?
Не питам наистина.


Моля,моля,за мен е удоволствие.Давай смело Wind!

# 416
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Щом може всичко, Ок.
Явно не съм разбрала въпроса.Мислех, че идеята беше как да изглежда максимално добре.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 09:45 от sl

# 417
  • София, България
  • Мнения: 631
Благодаря за отговорите дами. Проблемът при мен е, че не мога да определя към кой цветотип спадам. Чета статии, гледам описания и пак нещо не ми е ясно.. Но пък смятам, че ярките цветове ми отиват, особено червено и жълто. За това реших да пробвам и със зелено, което много ми харесва, но не съм имала смелост до сега

# 418
  • Мнения: 1 105
Здравейте, момичета .. Дайте идея от къде мога да сии взема някакво бижю/аксесоар за коса, нещо което може да се вплете в косата или просто да се сложи. Нъкъде по Пиротска?
Приемам предложения и от Варненските мацки, че там ще ми правят косата . Благодаря много

Може ли малко помощ с каква чантичка може да се комбинира тази рокля. Форма, цвят/ разцветка?

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 10:10 от bubanka

# 419
  • Варна
  • Мнения: 5 884
Може ли малко помощ с каква чантичка може да се комбинира тази рокля. Форма, цвят/ разцветка?

Аз не виждам снимка.

Общи условия

Активация на акаунт