Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 407
  • 762
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 023
Държи, да. Много са полезни упражненията за гърди  Peace
А при културистките именно заради това не може подмускулно, според мен. Много са им развити гръдните мускули.

# 226
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета, минах си по реда днес 😊 Имам си 2х430 сс плюс 3 бр арматура, както казва доктора-  мрежи.
Няма да съм подробна, исках да кажа на момичето, което пушеше и беше за другата седмица, че съм нямала никакви проблеми с тръбата и гърлото, последно снощи си пих розе с цигара 😃
Иначе все едно имам слон седнал на гърдите, едва дишам.
Успех на следващите момичета, засега не мога да се оплача 😊

Това с тежестта - беше и при мен Simple Smile Леко възстановяване Simple Smile

# 227
  • Мнения: 6
Здравейте на всички!

От доста време ви следя както предната тема така и тази Hug И аз вече мога да се похваля със записана дата за консултация при доктор Молов!
Много ще се радвам, ако повече от вас оперираните от него ми пишат 🙏🤗
Искам да се допитам и до още едно мнение и съм се насочила към доктор Таук. Моля оперираните от него във форума да споделят малко повече за резултатите си, какви импланти предпочита докторът, заплащане и т.н. Ако това вече е обсъждано, моля да ме извините Simple Smile
Интересувам се също и от доктори в Турция! Искрено ще се радвам да имам лични контакти с повече момичета преминали вече през този път!

# 228
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Алина, честито и от мен❤🌞
Бравоооо на теб, бързо се случиха нещата:))))
Леко възстановяване и късмет🍀

# 229
  • Мнения: 12
Аз утре имам час при док. Булент текереколу в турция като се върна ще пиша

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Имам набюдение, че в Турция сякаш наблягат на над мускулно поставяне, което лично за мен не е доборе. Разбира се, това са само мой разсъждения.

# 231
  • Мнения: 97
Здравейте момичета, мина днес и моята операция при др. Молов, вече си имам нови 2×425 Blush старите не били спукани, като цяло всичко било наред, единственото че имало някаква течност около едната, но доктора каза, че всичко е наред вече. Болката се търпи, не знам заради обезболяващите ли, но дано все така да е и да се прибирам утре вкъщи. Единствено сега вечерта ми биха някакво по силно обезболяващо от което ми стана много лошо, защото сваляло кръвното, но после ми размина, уж ми се и доспа от него и задрямах, но после се разбудих и край няма заспиване сега. Гърдите още ме е страх да ги погледна, а и не смея много много да мърдам, че да не ме боли, така отгоре само надничам. За доктора какво да кажа, прекрасен човек е, като излязох от упойка си беше тръгнал, но вечерта дойде да ме види, аз му благодарих за всичко, но той каза, да не бързам още, а по натам като видя резултата. Скромен и мил човек. Ще пиша пак като се прибера.

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 877
Честито! Бързо и безболезнено възстановяване!:)

# 233
  • Бургас
  • Мнения: 959
Честито! Дано всичко да върви добре ☺
Мен ме изписаха с дренове, до утре съм с тях, защото доктора искаше да е сигурен ако се получи някакво дразнене от мрежите, течността да излиза навън. Нямам търпение да ги махнат, пък в същото време много ме е страх от махането.
Сутрин ми е най- трудно ставането, не мога да дешам и все едно някой ми е забил нож в гърба. На обезболяващи съм още, но определено всеки ден се усеща положителна промяна ☺

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Честото момичета! Бързо възстановяване и прекрасен резултат след това! Ще чакаме снимки🥰

# 235
  • Мнения: X
Алина като ти махнат дренажите, ще ти олекне малко, те създават доста дискомфорт, на мен след като ми ги махнаха имам чувството, че се преродих.
А момичета, кръста още ме наболява, дори че вече спя настрани чат пат пак се схващам, не знам на масаж на гърба вече мога ли да ходя мина месец и половина?

# 236
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Шампейн, честото:))) Всичко ще е наред:)))
Алина и при мен беше така - нормално е...Два до три дни е усещането и после се оправя:))) Мен когато ме изписваха и казах на д-ра -"не мога да дишам" и той ме хвана за двете ръце и каза: "можеш - дишай", хахах дишай, ама не стана, просто не можеш от страх или болка да си поеме дъх на 100%, но  до 2-3 дни се оправя...
Катеее, и аз се интересувам за масажа - май трябва най добре д-ра да питаме...
Иначе и аз се усещам, че започвам да полягвам настрани, но ме е страх и подсъзнателно се усещам като легна, давам си малко време колкото да ми се облекчи гърба и пак лягам на гръб от страх да не ги притисна нещо и  да им стане...
Днес летя обратно за БГ, стискайте палци..😘

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 12:18 от kaleia

# 237
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз мисля, че не би следвало да е проблем, стига да отидете при кинезитерапевт или рехабилитатор, и да го информирате за операцията.

# 238
  • Мнения: 12
Здравейте, току що излизам ит прегледа при доктора Булент Текереколу Истанбул малко ме наплаши Sad и отчая каЗа ми че всъшннист трябвало да ми направи 2 операции махане на кожа (повдигане) и +импланти с кръгли 200сс ми предложи как забравих марката от притеснение някакви немски не са ментор а някакви други пак немски цената за вс 6000 лв  малко съм отчаяна страх ме хвана😒

Мисля сега като се прибирам да ходя и при доктор Молов дано той ме укуражи а за момичетата които вече са с нови придобивки честито ! 😊

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 19:12 от bubanka

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
По това каето съм чела от момичетата тук в темата, по-добре две отделни операции да се направят, не е добре наведъж.

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 15:59 от armira

Общи условия

Активация на акаунт