Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 324
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Kaleia приятно пътуване Hug

Armira моят да, с дебели презрамки е, да не говорим, че има цип отпред и ако е по тясна блузата личи много, едвам намирам блузка която да го прикрива. И е някак си презрамките са по към врата, а моите блузки са широки  отгоре и се подава постоянно.
 

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 14:50 от Анонимен

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Тези, които ползвах аз - спортни на Триумф, бяха с широки презрамки и не много изрязано деколте. Не бяха съвместими с всякакви дрехи, повече с по-затворените.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря ви, момичета! Ще изчакам есента в такъв случай. Нещо ми влезе перото да направя операцията лятото, но определено ще изчакам🙂

# 63
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Есента е по-добре Joy

# 64
  • Мнения: 2 720
Благодаря ви, момичета! Ще изчакам есента в такъв случай. Нещо ми влезе перото да направя операцията лятото, но определено ще изчакам🙂
Armira, ти при кого ще се оперираш, решила ли си?

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
При Молов, но още не съм ходила за консултация. Ще му се обадя септември и ако може октомври да ме направи с нов бюст ще е супер. Планът ми е до пролетта да са омекнали и станали красиви. И най-накрая да си купя бански без подплънки и ще съм егати и секси мацката на плажа 😂

# 66
  • Мнения: 2 720
При Молов, но още не съм ходила за консултация. Ще му се обадя септември и ако може октомври да ме направи с нов бюст ще е супер. Планът ми е до пролетта да са омекнали и станали красиви. И най-накрая да си купя бански без подплънки и ще съм егати и секси мацката на плажа 😂
При него как върви графика, ако искаш операцията да е есента не трябва ли сега да се запази дата? И аз ако се реша за операция никога повече няма да сложа сутиен, бански с твърди чашки

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Нямам представа как върви графика му, ще разбера, може би е добре да му се обадя по от рано. Тъкмо ще го питам дали може да оперира и в Пловдив. Има ли други желаещи тук в темата от Пл като мен?

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 877
Честит празник на всички! Аз все ще пиша, и все не остава време.....
Преди 2 седмици ходих на безплатната консултация на Турмед с професор доктор Сонер Татлъдеде.
Не съм особено очарована. Питанките ми бяха за лека птоза в долната част на лицето и леко увисване на гуша, евентуално за някъкъв вид лифтинг или процедура, за увеличаване на бюст, за липосукция (не ме вълнува, но така и така бях там да питам), и за корекция, но на месестата част на носа (пак не ме вълнува, но понякога ми се ще да е малко по малка, та тъй и тъй бях там и за това да питам)
Първо преводачката не ме удовлетвори, второ почти на всеки въпрос ми подчертаваха, че съм на 45 години все пак, и едва ли не няма какво да се направи, относно лицето след 5 пъти зададен по различни начини въпрос, ми отговори, че може нещо след 50 евентуално, за сега някакви радиочестотни процедури, и след като казах, че не ми се чака да стана на 50 за да мога да направя нещо за да се чувствам конфортно и евентуално, не мога да спра да живея до тогава, ми препоръча липофилинг. За  лазарна липосукция на шия каза, че не препоръчвал въпреки, че сега щяла да се прибере както съм искала, кожата залепвала за тъканите и в последствие, ако съм решала след някоя друга година да правя лифтинг оперативен щяло да е проблем (това ме озадачи и все още го мисля, но сега нямам време да се ровя да търся инфо), за липосукция на тяло каза, че мазнини почти съм нямала това било кожа излишна около 2 см (по-никакъв начин нямам увиснала кожа, дразни ме когато хвана с ръце, че има какво да напипам) и ми препоръча абдоминопластика....
За носа каза, че нямало проблем да се намали месестата част, но по-негово осмотрение и хрущаля трябвало да се остърже само веднъж съвсем леко (носа ми е прав, правилен, само на върха е малко месест и ноздрите също не са тънки и фини, а малко по-месести, но явно аз имам някакви други представи за себе си ......
За гърдите, предпочитал кръгли импланти около 200 кубика, при моя широк гръб не ги виждам къде ще ги усетя въобще само за попълване на кожата даже, подгръдната ми е 88, гръдна 96 и това с чашка А в момента...
Имала съм и леко за повдигане, но аз мисля, че с анатомични ще си стане ок и без повдигане...
Както и да е това ми беше първа консултация, ще видим сега и бг специалистите какво ще кажат поне 2ма и още 1 в Турция съм харесала...
Та така, малко дълго стана, но да споделя да се знае на къде и какво клони доктора....
Иначе да се похваля имам час за консултация при Молов този петък....

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 16:55 от DolliGi

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря, че сподели. Всяко инфо е важно.Аз от Турция се отказах отдавна, предпочитам тук. А цената при Молов ме устройва, предполагам като всички който са предпочели него. Ще разкажеш ли как е минал прегледа?

# 70
  • Мнения: 2 720
Kaleia приятно пътуване Hug

Armira моят да, с дебели презрамки е, да не говорим, че има цип отпред и ако е по тясна блузата личи много, едвам намирам блузка която да го прикрива. И е някак си презрамките са по към врата, а моите блузки са широки  отгоре и се подава постоянно.
 
Katia, при теб омекнаха ли вече имплантите? В  предишната тема каза, че можеш да пращаш снимки, може ли сега и на мен. При теб бяха капковидни до колкото помня

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 877
Благодаря, че сподели. Всяко инфо е важно.Аз от Турция се отказах отдавна, предпочитам тук. А цената при Молов ме устройва, предполагам като всички който са предпочели него. Ще разкажеш ли как е минал прегледа?
Разбира се, може да не успея същия ден, че ще посрещам дъщерята, не съм я виждала цяла година, но ще пиша непременно!

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Сега покрай приказките за сутиените изнамерих двете снимки, които имах. Първата е от нощта след операцията. Виждат се лепенки и дренажи, на който му е лошо от такива неща - да не отваря. Доста бомбастично изглеждаха. Но след 3 дни с дренажи и вливания на хемостатици възстановяването беше по-леко. Дясната гърда на снимките (моя ляво) - е с рязана ареола за намаляване, имаше по-изразена птоза - 2,5 см по-ниско от другата. Тя бе по-травмирана, по-оточна. Тепавичарова изписваше, когато за 24 часа в торбичката на дрена се събираше по-малко от 30 мл течност, да няма кръв и т.н. Ако е повече - лежиш. Не беше от хората, които гледат да се отърват от пациент. Пуска те, ако е сигурна, че си ОК.

Скрит текст:


Втората снимка е 10 дни след операцията. Бомбите са понамалели, лявата (ваше дясно) е още по-голяма, по-оточна. Виждат се лепенките, които стърчат под сутиена, като найлонче. С такъв найлон бях цялата облепена.

Скрит текст:


Гърдите се променят през цялата първа година. Бельо, бански, каквото купувайте - мислете го то днес за утре Simple Smile Аз си търся бански с push up горнище Simple Smile Омръзнаха ми текстилните без нищо,  но си спомням колко им се радвах. Преди операцията не съм носила подплънки, сега тепърва откривам "повдигането" Simple Smile

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аленка, имаш ли снимка от скоро, за да направя разликата визуално как е вече в завършен вид бюста?

# 74
  • Мнения: X
Kaleia приятно пътуване Hug

Armira моят да, с дебели презрамки е, да не говорим, че има цип отпред и ако е по тясна блузата личи много, едвам намирам блузка която да го прикрива. И е някак си презрамките са по към врата, а моите блузки са широки  отгоре и се подава постоянно.
 
Katia, при теб омекнаха ли вече имплантите? В  предишната тема каза, че можеш да пращаш снимки, може ли сега и на мен. При теб бяха капковидни до колкото помня

Съвсем малко поомекнаха, но искам още, пращам ти на лично снимки.

Общи условия

Активация на акаунт