Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 396
  • 762
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 877
Shampein1, а с какви импланти си сега и защо ще ги сменяш? Какви ти предложи доктора?

Сега съм с PIP кръгли 230кубика под кожата само, сложени преди 11 години, които много одавна трябваше да сменя но... Всъщност нямам проблем с тях, все още не са гръмнали, както се твърдеше и ги изтеглиха от пазара, но са доста набръчкани, докторите казват, че това е заради подкожното слагане, не толкова заради самия имплант. Сега исках по големи и пак кръгли, доктора предложи 400 или 425 Ментор.
А с каква подгръдна височина и тегло си, ако не е неудобно да попитам?

# 91
  • Мнения: 97
Shampein1, а с какви импланти си сега и защо ще ги сменяш? Какви ти предложи доктора?

Сега съм с PIP кръгли 230кубика под кожата само, сложени преди 11 години, които много одавна трябваше да сменя но... Всъщност нямам проблем с тях, все още не са гръмнали, както се твърдеше и ги изтеглиха от пазара, но са доста набръчкани, докторите казват, че това е заради подкожното слагане, не толкова заради самия имплант. Сега исках по големи и пак кръгли, доктора предложи 400 или 425 Ментор.
А с каква подгръдна височина и тегло си, ако не е неудобно да попитам?
163 съм висока, подгръдната 69/70см и 49/50кг

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 877
Благодаря! Питам да съпоставя с моите, да се ориентирам ...... Simple Smile

# 93
  • Мнения: 2 727
Shampein1, а с какви импланти си сега и защо ще ги сменяш? Какви ти предложи доктора?

Сега съм с PIP кръгли 230кубика под кожата само, сложени преди 11 години, които много одавна трябваше да сменя но... Всъщност нямам проблем с тях, все още не са гръмнали, както се твърдеше и ги изтеглиха от пазара, но са доста набръчкани, докторите казват, че това е заради подкожното слагане, не толкова заради самия имплант. Сега исках по големи и пак кръгли, доктора предложи 400 или 425 Ментор.
А с каква подгръдна височина и тегло си, ако не е неудобно да попитам?
163 съм висока, подгръдната 69/70см и 49/50кг
И аз съм с подобни мерки. Няма ли да са големички, или ти такива ги искаш? Не че много разбирам и не съм ходила досега на консултация, двойно колкото предишните ти импланти. И друго ме интересува, при консултация има ли импланти който да видиш, пипнеш?

# 94
  • Мнения: 3 023
С 400 подмускулно ще изглежда като 230 надмускулно 😁 аз съм виждала на живо 300 надмускулно доста по големи от моите 400 под изглеждаха.

# 95
  • Мнения: 97
Да El_83 точно и на мен това ми обясниха, че над мускулно изглеждат по големи, а и при мен вече има разпъната кожа и трявба да се запълни някак и импланта ще трябва да е по голям поне със 100 и така горе долу ще са същите като сега, а аз искам малко по големи да са.
Доктор Молов не ми е показвал имплантите, но аз не съм и питала защото знаех, че искам кръгли и големи да са Grinning , другите двама доктори при които бях имаха изложени импланти, но те работят с няколко марки и може би за да покажат разликата ама не съм ги пипала, аз така или иначе не разбирам и слушам каквото ми кажат и препоръчат те, дори и да видя размера който искам пак не мога да си го представя на мен как ще е. Доктор Молов между другото ти търси пациент с твоите размери и с импланти които искаш за да си добиеш горе долу представа как ще изглежда твоето тяло.

Последна редакция: чт, 02 май 2019, 21:44 от shampein1

# 96
  • Мнения: 3 023
Да El_83 точно и на мен това ми обясниха, че над мускулно изглеждат по големи, а и при мен вече има разпъната кожа и трявба да се запълни някак и импланта ще трябва да е по голям поне със 100 и така горе долу ще са същите като сега, а аз искам малко по големи да са.
Доктор Молов не ми е показвал имплантите, но аз не съм и питала защото знаех, че искам кръгли и големи да са Grinning , другите двама доктори при които бях имаха изложени импланти, но те работят с няколко марки и може би за да покажат разликата ама не съм ги пипала, аз така или иначе не разбирам и слушам каквото ми кажат и препоръчат те, дори и да видя размера който искам пак не мога да си го представя на мен как ще е. Доктор Молов между другото ти търси пациент с твоите размери и с импланти които искаш за да си добиеш горе долу представа как ще изглежда твоето тяло.
Значи по големия размер. А пак ли кръгли ще са? Повдигане ще има ли?

# 97
  • Мнения: 97
Да El_83 точно и на мен това ми обясниха, че над мускулно изглеждат по големи, а и при мен вече има разпъната кожа и трявба да се запълни някак и импланта ще трябва да е по голям поне със 100 и така горе долу ще са същите като сега, а аз искам малко по големи да са.
Доктор Молов не ми е показвал имплантите, но аз не съм и питала защото знаех, че искам кръгли и големи да са Grinning , другите двама доктори при които бях имаха изложени импланти, но те работят с няколко марки и може би за да покажат разликата ама не съм ги пипала, аз така или иначе не разбирам и слушам каквото ми кажат и препоръчат те, дори и да видя размера който искам пак не мога да си го представя на мен как ще е. Доктор Молов между другото ти търси пациент с твоите размери и с импланти които искаш за да си добиеш горе долу представа как ще изглежда твоето тяло.
Значи по големия размер. А пак ли кръгли ще са? Повдигане ще има ли?

Да аз искам кръгли, няма да има повдигане, нямам увисване, имах предвид, че трявба да се запълни кожата която ще остане след изваждане на старите импланти.

# 98
  • Мнения: 3 023
Да, разбрах, че това искаше да кажеш. Аз питах, защото казват, че при над мускулно много често има увисване след време, защото ги държи само кожа....При теб е малък имплант и явно затова няма. Тогава лесно ще минеш  Grinning  Успех

# 99
  • Мнения: 15
Момичета колко време преди операцията спряхте с алкохола и цигарите?Аз също съм при д-р Молов,след операцията 14.05 обещавам да дам отзиви 😊

# 100
  • Мнения: X
Аз не пуша и не пия, но мисля, че на листа, който беше написал Молов пишеше 1-2 седмици .. но до колкото разбрах за пушенето е препоръчително, но никой не го спазвал, както и да нямаш лак на ноктите, да нямаш бижута по себе си /в лака се съдържали неща които влияели на отчитането на уреда за кръвно по време на операцията , една сестра ми го каза не знам колко е вярно/ .. не всички ги спазват тези неща иначе

# 101
  • Мнения: 97
Да, разбрах, че това искаше да кажеш. Аз питах, защото казват, че при над мускулно много често има увисване след време, защото ги държи само кожа....При теб е малък имплант и явно затова няма. Тогава лесно ще минеш  Grinning  Успех

Да, най вероятно защото е малък импланта, иначе и аз знам, че увисват доста. Честно казано след второто кърмене едната ми гърда е малко по отпусната, по скоро някак зърното ми слезе по надолу, защото имах постоянно запушени канали и от масажи и здраво натискане се получино, не е кой знае колко видимо, че да искам и това да ми се поправи. Искам само да ги разкарат старите импланти и всичко да е наред след това.

# 102
  • София
  • Мнения: 202
Здравейте! Някой има ли отзиви за липофилинг на гърди? Прави ли се все още тъй като няма много информация в интернет.

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Охо, очертава се ревю на хубави гърди 😀

# 104
  • Мнения: 54
Здравейте! Някой има ли отзиви за липофилинг на гърди? Прави ли се все още тъй като няма много информация в интернет.

От скоро се интересувам от липофилинг на устни, защото ми писна да слагам хиалурон през два месеца и съответно попаднах и на мнения за липофилинг на гърди. С две думи ефекта е краткотраен и не си заслужават парите при гърдите имам предвид(и хирурзите са скептични към този метод, защото 2/3 от мазнините се абсорбират почти веднага и нямаш реална представа как ще ти бъдат и може някъде да се абсорбира не много съразмерно, това налага няколко процедури, а все пак има упойка и малко рязане). При устните е 1200лв и държи до 4 год.

Общи условия

Активация на акаунт