Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 085
  • 762
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 97
Момичета колко време преди операцията спряхте с алкохола и цигарите?Аз също съм при д-р Молов,след операцията 14.05 обещавам да дам отзиви 😊
Къде ще е твоята операция, моята е на 13.05 в София?


И моята ще е в София ,ще се засечем явно,ти пушиш ли?

Не, не пуша вече, всъщност от около 2 години, обаче не мисля, че някой страстен пушач би спрял цигарите и изобщо би могъл да ги спре заради операция, по скоро това е препоръчително. Доктора каза ли ти нещо по въпроса? А ти колко кубика ще слагаш и какви са ти размерите подгръдна, килограми, височина?

# 106
  • Мнения: 71
Здравейте! Някой има ли отзиви за липофилинг на гърди? Прави ли се все още тъй като няма много информация в интернет.

От скоро се интересувам от липофилинг на устни, защото ми писна да слагам хиалурон през два месеца и съответно попаднах и на мнения за липофилинг на гърди. С две думи ефекта е краткотраен и не си заслужават парите при гърдите имам предвид(и хирурзите са скептични към този метод, защото 2/3 от мазнините се абсорбират почти веднага и нямаш реална представа как ще ти бъдат и може някъде да се абсорбира не много съразмерно, това налага няколко процедури, а все пак има упойка и малко рязане). При устните е 1200лв и държи до 4 год.

Бях писала в старата тема, че моя позната си прави липофилинг със собствена мазнина. Наистина резорбцията е минимална и е несравнимо с хиалурона. Но пък сподели, че реално вземането на мазнината е като мини липосукция.

# 107
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ще правя липофилинг на лице при д-р Молов на 18.05 + устни и скули, цяло лице  около 1000-1100 лв ми каза (негова пациентка съм, ако има значение за цената...)

# 108
  • Мнения: 19 686
Той прави ли лица?

# 109
  • Мнения: X

Всичко прави общо взето

# 110
  • Мнения: 19 686
Ясно, благодаря Blush

# 111
  • Мнения: 15
Момичета колко време преди операцията спряхте с алкохола и цигарите?Аз също съм при д-р Молов,след операцията 14.05 обещавам да дам отзиви 😊
Къде ще е твоята операция, моята е на 13.05 в София?


И моята ще е в София ,ще се засечем явно,ти пушиш ли?

Не, не пуша вече, всъщност от около 2 години, обаче не мисля, че някой страстен пушач би спрял цигарите и изобщо би могъл да ги спре заради операция, по скоро това е препоръчително. Доктора каза ли ти нещо по въпроса? А ти колко кубика ще слагаш и какви са ти размерите подгръдна, килограми, височина?


Подтръдна 80,гръдна 86 ,375cc  160 /50 кг ,доктора искаше да сложим среден профил до последно,но аз настоявах за висок,така,че ще бъде висок,а за цигарите каза поне седмица преди и 3 седмици след да ги спра...явно трябва.

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Аз съм с твойте размери, ще чакаме снимки🥰

# 113
  • Мнения: 8
Привет момичета!
Мъчат ме въпроси относно увеличаване и повдигане на бюст като две отделни операции. До първоначалната ми конултацията има цели 40 дни и реших да пиша пак тук. Четейки старите постове оставам с убеждение, че манипулациите ако са две вървят в следния ред: 1. Повдигане на бюста, 2. Поставяне на импланти. В кореспонденцията ми с д-р И. С. обаче са подредени така: 1. Увеличаване на бюста, 2. Повдигане на бюста. Е, то вярно, че е само кореспонденция, но все пак са номерирани по този начин, едва ли е случайно. Дали тук няма по-вещи лица от мен та да ме просветлят малко повече… Кой ли е по-надеждният вариант: 1повдигане + 2увеличаване или 1увеличаване + 2повдигане? Има ли някой с такава интервенция от две манипулации и в какъв ред са били извършени? Колко време се чака от едната до другата операция? Хубав уикенд!

# 114
  • Мнения: X
Iaga според мен по пътя на логиката първо трябва да е повдигането, т.е. обирането на кожата и след това импланти да де сложат да си се позиционират да си се формира съединителна тъкан около тях..
Но не знам де не съм експерт, така мисля.

# 115
  • Мнения: 3 018
Понякога, след поставянето на имплантите и обирането на кожата покрай ареолата не е нужно повдигане. Това, в случай, че не е голямо увисването.
Понякога пък, след повдигане пациентката решава, че гърдите са добре оформени и не иска да слага импланти. Това, в случай, че има И собствена тъкан.
Определено това се преценява след консултацията и спрямо желанията и очакванията на пациентката.
 На мен Стоянов ми каза, че разстоянието между двете операции е 6 месеца.

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Може ли някой да ми каже каква е разликата между висок и среден профил? А нисък има ли? Въобще каква е разликата в профилите като цяло?

# 117
  • Мнения: 1 713
Може ли някой да ми каже каква е разликата между висок и среден профил? А нисък има ли? Въобще каква е разликата в профилите като цяло?

Има и нисък, и ултра висок. Профилът е изпъкналостта на импланта

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Не знаех, благодаря, отивам да гугълна за да си го визуализирам😀

# 119
  • Мнения: X
Преди консултацията си мислех,че нисък, среден, висок профил е колко по нагоре е разположен импланта, с то било колко по-изпъкнало е, като Молов ми обясни, че  когато не може да се сложи по-голям кубик (както е моя случай макс 260 сс) може да се компенсира с профила. И на мен ми избра висок профил, и в областта на ареолите е по-изпъкнало, а не както при ниския и средния профил се разплуват така да се каже. Високият изглежда тип лисичи муцунки Joy

Общи условия

Активация на акаунт