Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 281
  • 762
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 649
kaleia благодаря ти .Аз също смятатм,че е временно решение,а и доста скъпо.
Не ме дразни много,когато съм със сутиен са супер,няма такова разстояние,само когато съм без малко ме дразни,ама каквото такова.

# 346
  • Мнения: 67
Здравейте, имали оперирани момичета при д-р Романски ?
Аз ще се оперирам при него на 05 юни.

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 959
На мен не ми се пише, че нещо хич не съм в настроение, ама ще ви помрънкам.
От няколко дена вдигам лека температура 37-37,3 следобед. Децата кашляха и се чудех от тях ли, от гърдите ли...
Обаче онзи ден видях едно малко зачервяване на лявата и звъннах на доктора. Той се стресна и сега пак съм на АБ. Всеки ден му пращам снимки и пиша, каза ,че ако има нещо, ще дойде в Бургас по-рано.
Вкисната съм отвсякъде.
Отделно се разкашлях с храчки, сополи, всичко ме боли.
Само се надявам да ми се размине и се самосъжалявам.

# 348
  • Мнения: 97
Алина това е много неприятно, дано няма нищо общо с гърдите!
Момичета да ви кажа аз малко съм притеснена от размера на гърдите, вярно, че исках големи, но чак толкова не очаквах, имам чувството че всеки ден стават все по големи, в началото изобщо не ми се струваха така, явно мускула ги притискаше доста ама сега.... Чудя се може ли да имат още оток, 14ти ден ми е, четох някъде, че ако се натоварваш повече е възможно да отичат.

# 349
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Шампейн, добре дошла в клуба на големеещите цици - хихих не съм само аз Simple Smile)) И моите ми големееят - знаете...но вече свикнах  и взех много да си ги харесвам. Наистина всеки ден стават всепо - хубави и по -  хубави...Само ги гледам в огледалото и намирам повод да ги пипам Grinning, хихихи много им серадвам - стават много красиви наистина Simple Smile
Иначе оток според мен има около месец, на 14 -ти ден е рано, ще поспаднат, но няма да е много и драстично, пак ще са ти големи, но нека Simple Smile
Интересно е, че през дрехи стоят супер и на снимки се виждат много съразмерно на тялото, супер размер и не изгеджат големи, но на голо и в моя поглед на живо и реално, ами големички са си Simple Smile))

Алина, може би щом покашляш и децата са болнички +  Т - може би е и настинка и оттам  да идва всичко, което е по - вероятно като те чета...Всичко ще е наред и  ще се оправи, иначе самите гърди също  са по - горещи в началото, около  1-2 седмици и аз ги чувствах сякаш имахе Т и пишех на д-ра, но е нормално да имапо - завишена Т в тях...Сега всичко е нормално...
Вероятно са касае за настинка и вярвам, че е така и всичко ще е напред. Стискам ти палци и пиши...

# 350
  • Мнения: 97
 Kaleia и аз си казвах нека да е в повече, че за първите ви разказах колко бях разочарована, че са ми малки, но наистина тези са огромни, не очаквах чак така, знам ли. През дрехи не изглеждат чак огромни, но на голо.... даже се чудя как ще си сложа бански с тия бомби, сега ако трявбаше да избирам бих сложила 375, макар че доктора каза, че няма кой знае колко разлика, 50 кубика не е нищо, а пък в моя случай по малко от 375 ще е доста малко. Ох много съм объркана

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 959
Мина ми "сутрешната визитация " с доктора, сега съм вече в по-добро настроение Simple Smile

Относно големината - ми големи са ми, как няма, като от кожичка стават по 430 кубика. Още не съм в настроение да ги разглеждам и да им се радвам, твърди са ми и подути. Шевовете са доста добре, коричките паднаха наполовина вече.
Но се чудя относно височината - моят имплант е 12,5 висок, а в момента са ми поне 2-3 пръста по-нагоре. Това значи ли, че ще спаднат на 12,5 см от долния шев, при положение, че нямам тъкан? Някой мерил ли се е спрямо имплантите?

# 352
  • Мнения: 97
Аз точно това мислех да правя, да ги меря, и моя е 12.5 и проекция 5.9 защото все имам надежда да поспаднат малко, а и моята дясна още е горе, не е слязла долу до шева, дано стане, че на една моя приятелка не и слезе и ходи 6 месеца след операцията на втора, за да и я оправят.

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 14:05 от shampein1

# 353
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
олеее момичета - много бързате Simple Smile))
След 7 дни правя 2 месеца и още вътрешните конци не са се резорбирали на100 %, дясната гърда вече е "легнала" на белега, но не на 100 %в долния десен полюс има още да спада, и при лявата  също...Има време, всичко ще се намести така като трябва да бъде Simple Smile
В началото и аз бях все за нещо притеснена, ама едно след друго за какво ли не...сега вече ми  е по - спокойно, защото виждам че всичко се получава така както казва д-ра, просто трябва време и търпение...

# 354
  • Мнения: 97
Ами вярно бързаме, знам, че са минали само 2 седмици, но постоянно нещо ме притеснява, първия път нещата се случиха доста по бързо и равномерно, но все пак беше само под кожата. Като гледам обаче на лявата белега е доста скрит от гърадата, тс. тя го покрива отгоре, може би защото е голям импланта, а пък дясната си е все още горе и има поне 1см за да стигне до белега, а смятам че и там трявба да го покрие, както е на лявата. А при вас как бяха гърдите, имат ли разстояние, защото при мен са залепени една до друга, но доктора каза, че малко ще се разделичат?

# 355
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да, темповете на слизане и слягане  до белега  са различни и при мен е така - дясната е по - слегнала, но се вижда, че лявата има още да пада...
За събирането и раздалечеването - на мен ми каза обратно Simple Smile)) Че ги е направил така че да са събрани една към друга (то това аз си го изисках още преди операцията и миго обеща...) и сега си гледам снимките от началото към днешна дата и наистина са се посъбрали, минимално но като цяло са направени събрани. Имам точно 1 пръст разстояние м/у двете - за мен е перфектно, на идеалното разстояние една от друга са...в момента много се ги харесвам Simple Smile

# 356
  • Мнения: 97
Ами аз честно казано не съм го питала дали ще се събрани или не, но сякаш ми се иска да имат поне малко разстояние да не са залепени една за друга, ама то с тия големи кубици няма място явно Joy Момичета няма угодия, горките доктори, ето затова има и недоволни Grinning

# 357
  • Мнения: 4 281
Ами аз честно казано не съм го питала дали ще се събрани или не, но сякаш ми се иска да имат поне малко разстояние да не са залепени една за друга, ама то с тия големи кубици няма място явно Joy Момичета няма угодия, горките доктори, ето затова има и недоволни Grinning

Simple Smile)) Така е,да.Аз пък ужасно много харесвам малки и раздалечени.Моите засега са ми една съвсем малка идея по-големи от това,която си представях,но вече е минало и каквото-такова Simple Smile
Исках да питам дали някой може да препоръча в Пловдив място,където мога да залича белезите от шева

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 19:52 от red soul

# 358
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Потърси лазер Венус - не може да няма...
Знам, че в София го правят месец след операцията, но моят д-ра препоръчва на нас на 3 - ти месец...Аз си слушам него, казвам го, за да се консултираш все пак след колко време е добре да направиш първата процудура...

# 359
  • Мнения: X
Момичета и аз исках да ви питам за белезите. Иначе да ви кажа радвам се че всички сте добре, не се панирайте ако нещо все още не ви харесва - оправя се всичко! Вече станаха 2 месеца от моята операция и въобще не ги мисля гърдите приемам си ги вече все едно винаги са си били част от мен. Само белезите ме дразнят, изхабих една тубичка кело кот и въобще има ли смисъл да давам 70 лв за нова като не виждам някакво заличаване... и въобще някой заличил ли е белег с кело кот? Май е по-добре да изчакам още малко и да отида на лазер, вие как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт