Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 347
  • 762
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 97
Katia аз за белезите не мога да кажа тъй като първия път си слагах известно време някакви лепенки за заличаване на белези (купени от Германия) но от тях много ме сърбеше и ги зарязах, но пък нямах кой знае колко забележими белези, а и нали са отдолу.
А да ви кажа днес реших да проверя колко са голями тези бомби и дали ще ми станат летните дрехи, е взе че всичко ми стана, даже и тези които ми бяха лепнати по бюста и не са еластични, просто сега няма да нося сутиен с дебели подплънки като преди и ще изглеждам горе долу по съшия начин с дрехи, е банските не ги броим, там вече трявба да увелича размера. А и между другото като постоях доста време без сутиена взе че се появи разстояние между гърдите (по малко от един пръст де) но се вижда че дори и там е доста подпухнало, просто кожата е една дебела. Пак се увлякох май в писане ама нали съм една подробна Blush

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Катя, познати дето ходят в турция имаш ли? Поръчай си Мадекасол, много хубав крем за белези, струваше към 7 лв. Ако нямаш търси в olx , ФБ или турски магазинчета.

# 362
  • Мнения: X
Armira благодаря ти, ще го пробвам Hug

# 363
  • Бургас
  • Мнения: 959
Аз също ползвам този крем, да не купувам Кело кот, май.

Я кажете кога се събудихте и станахте без да имате болки ? Сутрин съм супер схваната, освен, че гърба ме боли, като се изправя, гърдите ми някак се втвърдяват и болят.

# 364
  • Мнения: X
Алина горе долу към 3 седмица вече се чувствах човек Grinning

# 365
  • Мнения: 1 715
Темата с белезите на мен ми е малко болна. От всичко образувам белези, такава ми е кожата.

 След имплантите мазах Терезиенойл в началото докато имаше корички, после Дерматикс Ултра с масажиране, мазала съм и Контратубекс, но той е неефективен. Година след операцията пробвах Мадеказол, но не видях ефект, белезите бяха стари вече. Масажите, с които си поставях крема върху белезите, много ми помогнаха да не са ми релефни, в момента имам тънки чертички - бели- точно на свивката под импланта. На лазер не отидох, защото мисля, че той помага за изглаждане на релефа и на пигментацията, а аз нямах нито едно от двете. Така че към днешна дата съм с тънки бели чертички - не са релефни на допир и не са видими от самолет Simple Smile

# 366
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Момичета, аз от 1 сед. се позволявам да спя настрани.  Яно ставамвсе по - уверена и снощи да съм понатиснала и прекалила със дългото спане на една страна, защото усетих, че от лявата страна ме боли точно операцията и се притесних...Обаче просто се обърнахна другата страна : D човек се разглезва и пробвах да спя  по гръб,аманещо вечене става...преди явно от страх някак съм спала, сега се мъча и хоп- пак настрани...
Ох, дано да няма проблем и да не си направим някоя беля, защото снощи наистина усетих болка...но не искам да тормозя д-рас тъпи въпроси...той вече горкия има много работа и 1000 пациенти, само му е до моето спане настрани...Grinning
Кате, Мимите ходи на лазер и емного доволна - белегът не само се заличи, но и станапо - малък - може да я питаш, тя е супер готина, ще ти изпрати и снимки...
Аз определено ще направя лазера, само да вляза в 3 -ти месец, както препоръча д-ра...
Иначе от Турция взимаме аналога на Клие Кот - казва се ДЕРМАТИКС и струва около 18 лв, съставките са същите...

# 367
  • Мнения: 1 715
Всъщност Дерматикс е оригиналният продукт, Кело кот е от няколко години на бг пазар с дублетни съставки.

# 368
  • Мнения: 1 404
Някоя от вас да е правила намаляване и повдигане на бюст при д-р Моллов? Търся отзиви за този лекар.
Като приключа с второто кърмене, докторът ми каза да изчакам 3месеца и ще се видя с него, но търся повече отзиви. Без импланти и маааалък бюст, това търся Simple Smile

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
2 теми само него обсъждаме😀
Върнете се назад и ги прочетете.

# 370
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета за съветите.
 Lisa някой тук беше писал за намаляване и повдигане и че ще ходи на консултация, но не мога да се сетя след това май нищо повече не писа. Но ако отидеш на консултация ще ти покаже снимки със сигурност и ще си прецениш.

Kaleia и аз спя настрани някой път се шашкам и го бях питала ама каза , че няма страшно. ( аз тъпи въпроси не пропускам да му задам Joy )
А вчера вадих един щепсел от контакта  и се озорих и ме заболя все едно даже нещо ми пулсираше отвътре. Ама мина де.

# 371
  • София
  • Мнения: 1 754
2 теми само него обсъждаме😀
Върнете се назад и ги прочетете.
Жалко,че само за него се пише в темата.
Стана малко като-"Темата на др.Моллов" Sad

# 372
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Lisa, преди 7 днибях на контрола и се заговорихме с д-ра, тойми показа много снимки - ставаше дума за абдоминопластикаи мипоказа процеса, оттам се разпиказвахме и ми показа и за намаляване и повдигане...Лично такива хора непознавам, но имам инфо от д-ра...

Даянче, ами доволни сме Simple Smile))
Аз лично съм препоръчала на няколко много близки приятелки от кръга си и поне 3  от тях са отишли на консултации и са много доволни, всъщност и 3 те ще правят процедури, 2  оттях ринопластика - нос, а третата липофилинг...

# 373
  • София
  • Мнения: 1 754
Аз се радвам,че сте доволни. Simple Smile
Просто би било интересно да се обсъждат и други лекари,а не да се коментира само др.Моллов.
Всъщност от него също има недоволни,но просто не пишат в темата,а го правят на лични съобщения.

# 374
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Даянче, не съм срещала...жалко, ако е така...
Ами темата е за всички - да пишат...а защо не пишат - никой никого не спира...
Пишат се хубави нещо и за д-р Романски, и др. доктори, който е доволен и недоволен да пише...Това е идеята да четем хубави и лоши мнения за всеки, така и ние се насочваме към кого...
Аз благодарение на тема № 1 тук се отказах от час, който чаках 4 м. при д-р Стоянов и съм благодарна на момичета, които се оплакваха, защото те и благодарение на темата ме отдръпнаха от него...
Аз пък писах недовони коментари от Естетика в Истанбул...Сега съм доволна от д.р Молов и споделям и не само споделям прилагам снимки с резултати...
Така че, момичета и доволни, и недоволни - пишете защото така си помагаме взаимно!

Общи условия

Активация на акаунт