Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 394
  • 762
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 73
Само аз ли съм отчаяната и няма надежда при положеие че не съм в критично състояние все пак не съм 3 степен увисване а 2 ра и всичко било За 1 см трябвало да е 22,5 а аз съм 23,5 😞 или просто ме метна от главата си доктор Молов

# 436
  • Мнения: 97
Само аз ли съм отчаяната и няма надежда при положеие че не съм в критично състояние все пак не съм 3 степен увисване а 2 ра и всичко било За 1 см трябвало да е 22,5 а аз съм 23,5 😞 или просто ме метна от главата си доктор Молов
При теб какъв беше случая, питаше за операция 2в1 нали, а доктора ти беше предложил две отделни. Може би той така да практикува, има момичета оперирани от други доктори 2в1, защо не направиш консултация с някой друг.

# 437
  • Мнения: 73
Да, или импланти над 400сс —440сс и ми каза че нямали да са ми много аз съм 53кг и 160 см казах му че неискам повече от 300сс за  това мисля да направя консултация и с друг лекар и събирам информация  към кой да се насоча дали към доктор Романски  но тук наистина се говори само за Молов ако има момичета като моя случай ще ги помоля да пишат ако може 😔 следя темата

# 438
  • Мнения: 3 023
Да, или импланти над 400сс —440сс и ми каза че нямали да са ми много аз съм 53кг и 160 см казах му че неискам повече от 300сс за  това мисля да направя консултация и с друг лекар и събирам информация  към кой да се насоча дали към доктор Романски  но тук наистина се говори само за Молов ако има момичета като моя случай ще ги помоля да пишат ако може 😔 следя темата
Аз съм 2в1 при Стоянов с увисване 3 степен и голяма асиметрия. Моят случай беше много труден. С разрез котва съм и за момента съм много доволна.
Направи си консултация с друг доктор, който работи с различни видове импланти, така има по голям шанс да избере подходящи при теб и да отговарят на твоите параметри.
Аз примерно исках анатомични, но след като ме измери, доктора гледа в таблица и каза, че за мен отговарят кръгли Натреле инспира ( според това което исках като резултат). Не се плаши от кубиците аз съм 375 и 405 въобще не са фрапиращи. Но моите са някак по разляти, не са изпъкнали, та може би затова...
Допълвам - При увисване винаги се слага среден профил. В никакъв случай висок или ултра висок. Иначе след време шанса да се получи дабъл бабъл е много по голям.

# 439
  • Мнения: 1 715
Да, или импланти над 400сс —440сс и ми каза че нямали да са ми много аз съм 53кг и 160 см казах му че неискам повече от 300сс за  това мисля да направя консултация и с друг лекар и събирам информация  към кой да се насоча дали към доктор Романски  но тук наистина се говори само за Молов ако има момичета като моя случай ще ги помоля да пишат ако може 😔 следя темата

Повтарям те отново.  Момичета,  не гледайте само кубиците.  Останалите параметри са важни,  за да добиете представа за изпъкналостта на импланта. 

# 440
  • Мнения: X
Абсолютно съм съгласна, кубиците не са критерии колко големи ще изглеждат. Доктора ми каза, че дори моите 260 сс по параметри изглеждат като 350 на други марки. Има значение проекцията, профила, твърдостта (под твърдост имам предвид кохезитета защото тези с по малък кохезитет се сплескват повече и се „губят” кубици)

# 441
  • Мнения: 73
Това не го знаех благодаря за инфото момичета. Държа за ментор

# 442
  • Мнения: 97
Има и други момичета правили 2в1, Galeto ако се включи най-добре може да каже за доц. Романски, нея той я оперира и според мен резултата е много добър.

# 443
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Тя е много доволна да и също препоръчва доцента.
Шампейн, в твоя случай аз бих отишла и при д-р Романски на консултация...Успех и пиши Simple Smile

# 444
  • Мнения: 73
Да, хубав резултат 😍мисля понеделник да зънна да си запазя час за консултация при доктор Романски

# 445
  • Мнения: 86
Здравейте, момичета! Много помагате като споделяте вашето мнение, опит и снимки. Аз ще се оперирам скоро при д-р Стоянов. Споделям своя опит до момента. Относно доктора, отговори на всипките ми въпроси, вдъхна ми доверие и не съм ходила при друг на консултация. Предложи ми "Ментор" - 375сс или 420сс. Според него по-добрият вариант е 420. Не съм раждала, гърдите ми изглеждат добре, стегнати са, но малки. Имам някакъв старт, не е нулев. Подгръдна обиколка 70 см., 165см височина, 54кг. Искам да имам наляти гърди, така да се каже, но не и огромни. Моля, ако има момичета със сходни импланти и параметри да ми изпрати снимки на лично. Имплантите 375 са с проекция 53мм, широчина 12см, а 420 са 55 мм.и широчина 12,5 см. Разликата е малка, но колебанието ми е голямо. Благодаря ви предварително! 😊😊😊🌷

# 446
  • Мнения: 1 405
Здрасти,
Ако имаш хубав бюст, помисли. Изчакай едно раждане поне. Моя близка си сложи силикон на 21г, роди на 23г и ми каза, че гърдите й са все едно топка в чорап. Предстои й нова операция. Операцията й е била при един от известните родни хирурзи.
Не знам до колко съм права. Всеки си решава.

# 447
  • Варна
  • Мнения: 288
Ето ме, включвам се с две ръце за Романски, но тя девойката знае, защото си писахме на лични, и съм й изпратила и снимки дори. Simple Smile Хареса ме каза че са станали “уникални” 😂
Аз също бях с втора степен увисване, на едната гърда —22см, а на другата -23см. Беше нещо скожно, като име -мамила фоса юголарус, ако не се лъжа се пишеше. Нямам думи за доцента, повдигна бюста ми само през зърното, и нямам разрез тип котва, което за мен си Уааау. Така че при теб ако не става само през зърното може да направи котва и пак да стане в една операция. Докато не направиш консулт няма как да разбереш. В епикризата ми има и разнни други данни, като мерки, мога да ти ги пиша на лични ако се интересуваш, но с две думи в моите очи “доцента е факир”
Както ти казах нямам снимки “преди”, за да направиш разликата “след”, но то аз не се понасях, камо ли да се снимам Simple Smile
6 седмици слер операцията, съм се върнала към нормалния ритъм на живот. Само са ми изскочили два конеца от вътре, явно от резорбируемите, нещо след възела крайчето ще е, зашото дърпам го не пада. Много е странно, не ме боли, не възпалява, просто ме дразни и се чудя кога ще падне. След 2 седмици съм в Сф на консулт, освен ако не са паднали до тогава да питам. Неудобно ми е да му звъня за това. Някой случвало ли му се е такова чудо Simple Smile
Иначе тук там придърпване докато карам, дръпна тежка врата, натоваря се повечко с чистене. Но като цяло нямам драма. Зърната и моите не ги усещам на 100%, но аз съм рязана там, и си е нормално бавно да връщам чувствителност. Явно се възстановявам по протокол Simple Smile

# 448
  • Мнения: X
Здравейте, момичета! Много помагате като споделяте вашето мнение, опит и снимки. Аз ще се оперирам скоро при д-р Стоянов. Споделям своя опит до момента. Относно доктора, отговори на всипките ми въпроси, вдъхна ми доверие и не съм ходила при друг на консултация. Предложи ми "Ментор" - 375сс или 420сс. Според него по-добрият вариант е 420. Не съм раждала, гърдите ми изглеждат добре, стегнати са, но малки. Имам някакъв старт, не е нулев. Подгръдна обиколка 70 см., 165см височина, 54кг. Искам да имам наляти гърди, така да се каже, но не и огромни. Моля, ако има момичета със сходни импланти и параметри да ми изпрати снимки на лично. Имплантите 375 са с проекция 53мм, широчина 12см, а 420 са 55 мм.и широчина 12,5 см. Разликата е малка, но колебанието ми е голямо. Благодаря ви предварително! 😊😊😊🌷

Здравей,
Ако твоите параметри се вписват във формулата, с която пресмятат хирурзите кои ще са най подходящите кубици, проекции и т.н. за теб, то и при двата варианта които си описала няма значение, щом няма да ти доведат до проблеми като синини, спукани капиляри и т.н. И вече е въпрос на естетика и това ти какво искаш. И тук във форума има момичета на които им малеят и такива на които им големеят. Моят съвет е понеже не си раждала е да си сложиш по-малккте кубици, защото ако родиш има вероятност да трябва след това по-големи да слагаш и ако сега сложиш 420 после да не трябва по 500... другото е че не знам какъв профил си решила да са - нисък, среден, висок, ултра висок... а примерно високият и ултра високият са доста изпъкнали и създават илюзия за по-големи кубици.

# 449
  • Мнения: 86
Здравейте, момичета! Много помагате като споделяте вашето мнение, опит и снимки. Аз ще се оперирам скоро при д-р Стоянов. Споделям своя опит до момента. Относно доктора, отговори на всипките ми въпроси, вдъхна ми доверие и не съм ходила при друг на консултация. Предложи ми "Ментор" - 375сс или 420сс. Според него по-добрият вариант е 420. Не съм раждала, гърдите ми изглеждат добре, стегнати са, но малки. Имам някакъв старт, не е нулев. Подгръдна обиколка 70 см., 165см височина, 54кг. Искам да имам наляти гърди, така да се каже, но не и огромни. Моля, ако има момичета със сходни импланти и параметри да ми изпрати снимки на лично. Имплантите 375 са с проекция 53мм, широчина 12см, а 420 са 55 мм.и широчина 12,5 см. Разликата е малка, но колебанието ми е голямо. Благодаря ви предварително! 😊😊😊🌷

Здравей,
Ако твоите параметри се вписват във формулата, с която пресмятат хирурзите кои ще са най подходящите кубици, проекции и т.н. за теб, то и при двата варианта които си описала няма значение, щом няма да ти доведат до проблеми като синини, спукани капиляри и т.н. И вече е въпрос на естетика и това ти какво искаш. И тук във форума има момичета на които им малеят и такива на които им големеят. Моят съвет е понеже не си раждала е да си сложиш по-малккте кубици, защото ако родиш има вероятност да трябва след това по-големи да слагаш и ако сега сложиш 420 после да не трябва по 500... другото е че не знам какъв профил си решила да са - нисък, среден, висок, ултра висок... а примерно високият и ултра високият са доста изпъкнали и създават илюзия за по-големи кубици.

Благодаря за съвета, имплантите са анатомични, среден профил, исках да са максимално естествени. Имам още малко време да помисля, докторът няколко пъти ми повтори, че неговия съвет е 420сс и това ще е размер на сутиен full C. Имам още малко време да помисля. В деня на операцията ще имат и двата размера. Питах какво може да се случи след една бременност, каза че при всеки е индивидуално, не може той да гарантира, а и си е така. Хареса ми, че беше откровен за всичко, нито ми обещава и увещава, за да ме  убеди за нещо. Но каза, че със сигурност, ще се получат много добре.

Общи условия

Активация на акаунт