Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 329
  • 762
  •   1
Отговори
# 465
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Момичетааа , на 7-ми имам час за консултация при д-р Молов . Много се вълнувам Relaxed  На какви въпроси да наблегна на консултацията ? Иначе искам операцията да я направя колкото се може по-скоро , може би края на юни началото на юли ( разбира се , ако д-ра има свободни часове ) . Притеснява ме факта , че няма да мога да ходя на плаж , а обожавам морето ( цяло лято ще съм по черноморието ) , та ще го умувам . Ще се радвам момичетата , които са оперирани при д-р Молов , да изпратят по някоя снимка на лично ( така за кураж ) . Ще пиша пак като мине консултацията .

# 466
  • Мнения: X
Момичетааа , на 7-ми имам час за консултация при д-р Молов . Много се вълнувам Relaxed  На какви въпроси да наблегна на консултацията ? Иначе искам операцията да я направя колкото се може по-скоро , може би края на юни началото на юли ( разбира се , ако д-ра има свободни часове ) . Притеснява ме факта , че няма да мога да ходя на плаж , а обожавам морето ( цяло лято ще съм по черноморието ) , та ще го умувам . Ще се радвам момичетата , които са оперирани при д-р Молов , да изпратят по някоя снимка на лично ( така за кураж ) . Ще пиша пак като мине консултацията .

Аз имах цял списък с въпроси, но си казах айде първо да го изчакам да ми каже каквото той иска и след това ще го питам. Но той общо взето в разговора ми каза всичко. Можеш само ако пиеш някакви лекарства или нещо да му кажеш за да не са такива които е препоръчително да се спрат няколко седмици преди операцията. Моя приятелка пиеше някакви които се оказа че кръвосъсирват кръвта също и й бяха казали да ги спре. Но тя беше при друг хирург. За лятото казват, че не е препоръчително да се прави, но ако го искаш и за теб няма проблем че примерно 10дни ще си почиваш вкъщи, значи не е проблем. И да не излагаш белезите на слънчева светлина но си има лепенки и т.н.
Успех ти желая и ще ти пратя снимки на лс. Hug

# 467
  • Мнения: 73
Да питам като се прави операция тип котва остава ли видими белеЗи ?

# 468
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
СанияТ, на 2-3 ден се подменят лепенките  + промивка и преглед, на 7 ден се сварят конците...Simple Smile Браво, за избора на д-р - всичко ще е наред и ще си все така доволна...Simple Smile

Слънчице, ами какво да ти кажа, аз отидох на консултация без да съм подготвена и да знам каквото и да е, но след 2 часа консултация се зародиха много въпроси и ми се наложи да си поискам 2 - ра консултация...Grinning Та, аз направих 2 консултации с доктора преди операцията...

Мои 2 приятелки са били вчера и двете на консултации при д-р Молов и са много доволни също. Едната ще прави 2 в 1 - липофилинг с темпорален лифтингна 08.06, а другата само липофилинг на 15.06...(и двете искат и увеличаване на бюста,  а едната има и ринопластика на есен - не знам как ще го планирасамо с времето, защото има и проблеми с отпуска, а всичко си иска време и има възстановителен период... това са отложили за на есен...). Не пишат тук, не знам дали имат профили дори, но живот и здраве скоро са им процедурите да минат и ще ги помоля да споделят личните си впечатления, защото така ще достигне инфото до повече хора...


П.С. оле сега чета за белезите  и се зачудих защо са лепенки, като белега не се вижда през бански - цял например?
Аз понеже като бях в Япония след месец операция и 2 дни правих плаж (на шезлонг  до басейн), но бях сцял бански като отдоле само намазах за всеки случай с 50 ти фактор...
Обаче сега като прочетох за тези липинки и се филмирах, защото моите белези са по - червени и доктора също го констатира това, но каза поради по - чувствителната ми кажа...
Но понеже веднага вдигнах блузата, показах го на мъжа ми и го питам какво мисли и той: Какво се ошашка пак, какво пак прочете..Grinning
Дано не са по - червени, заради пигментиане...сега го мисля вече...Bowtie

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 19:06 от kaleia

# 469
  • Мнения: 48
Здравейте, от дълго време Ви следя и събирам информация. Искам да питам, защо при операция не може да имам лак или обеци? Имам обеца на пъпа, ако я махна, дупката ще зарастне. Другото което ме притеснява, е че съм от Русе, а мисля операцията ми да бъде в София. Как ще се прибера прясно оперирана, как ще ми махне конците, колко време трябва да остана там? Имам стрии по гърдите, има ли с какво да ги махна?

# 470
  • Мнения: X
Здравейте, от дълго време Ви следя и събирам информация. Искам да питам, защо при операция не може да имам лак или обеци? Имам обеца на пъпа, ако я махна, дупката ще зарастне. Другото което ме притеснява, е че съм от Русе, а мисля операцията ми да бъде в София. Как ще се прибера прясно оперирана, как ще ми махне конците, колко време трябва да остана там? Имам стрии по гърдите, има ли с какво да ги махна?

Здравей, препоръчително е при операции да няма лак и обеци защото има частици, които влияят на апарата, който следи сърцето. Но не е задължително ти си преценяваш. Аз също имах обица на пъпа и ходих да ми я махнат преди операцията.. после седмица след операцията ми я сложиха пак, не беше зарастнала въобще дори не усетих как ми я слагат пак иначе и аз се притеснявах да не зарастне. Относно пътуването ти препоръчвам да останеш 1 седмица в София до махането на конците. Много път е и е много некомфортно. А ако си от тези, които ги боли съвсем ще ти е зле. Едвам издържах 20мин пътуване от болницата до нас.. на дупки, трамвайни линии и набиване дори леко на спирачки ми причиняваше болка. Беше ми замаяно от упойката още и ми се гадеше. За стриите не знам..

# 471
  • Мнения: 4 286
Така си проличава колко всъщност искаш промяната.
Де да можешв да се затваря така пиърсинга на пъпа,ама не става.Моята обица е махната от 11 год.вече и все още не е запушена дупката,за мое съжаление.
Имам стоманено-кожена гривна на ръката,оодарък от дъщеря ми за деня на майката .Не съм я сваляла от момента,в който ми я сложи.Когато разбраха каква е преди операция ме оставиха да си я нося
За пътуването-аз останах в София,имах къде,а и трябваше да ходя на превръзки.Но момиче,което се опврира с мен,на следвашия ден си летя за Дубай

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 21:30 от red soul

# 472
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
За лака на ръцете - на анестезиолога му е по лесно да реагира ако изникне проблем, първо по ноктите разбират.
За обицата -лесно е -махаш я, връзваш един конец, после режеш конеца и връщаш обицата ...и воала!

# 473
  • Мнения: 97
Както са казали и другите момичета толкова лесно няма да зарастне дупката на пъпа, моята съм я сваляла доста пъти, а през двете бременности за по месец на края и после си я слагах без проблем, а колкото до лака, искат да си без защото ако стане нещо се ориентират по посиняването на ноктите.

# 474
  • Мнения: 3 021
Принципно може да гледат и ноктите на краката. Вече повечето анестеолози не държат. Но трябва да питате преди това, все пак.

# 475
  • Мнения: 24
Препоръчително е и да не се пуши, пие и т.н. ама някои и това не спазват, всеки си преценява. Имам и приятелка която се оперира по време на цикъл на нейна отговорност и това попринцип не е добре. 

# 476
  • Мнения: 31
Здравейте:) отдавна не съм писала.Операцията ми беше на 14.05 при Стоянов.Много съм доволна от всичко,ако някой се интересува по-конкретно ,да ми пише Simple Smile имам въпрос-когато се навеждам ,вървя по-бързо или се завъртам в леглото усещам как импланта се движи в гърдата ми.Случвало ли се е на някого?

# 477
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравейте:) отдавна не съм писала.Операцията ми беше на 14.05 при Стоянов.Много съм доволна от всичко,ако някой се интересува по-конкретно ,да ми пише Simple Smile имам въпрос-когато се навеждам ,вървя по-бързо или се завъртам в леглото усещам как импланта се движи в гърдата ми.Случвало ли се е на някого?

Не, никога...Нито е началото, нито сега...По никакъв начин не усещам, че имам чуждо тяло, чувствам ги като моите гърди...(не мисля, че е нормално - другите да кажат също...)
Това усещане само при едната гърда ли е? Анатомични ли са или кръгли?

# 478
  • Мнения: X
И аз никога не съм усещала да ми се движи импланта, да не ти е по широк джоба, който е направен?

# 479
  • Мнения: 31
Здравейте:) отдавна не съм писала.Операцията ми беше на 14.05 при Стоянов.Много съм доволна от всичко,ако някой се интересува по-конкретно ,да ми пише Simple Smile имам въпрос-когато се навеждам ,вървя по-бързо или се завъртам в леглото усещам как импланта се движи в гърдата ми.Случвало ли се е на някого?

Не, никога...Нито е началото, нито сега...По никакъв начин не усещам, че имам чуждо тяло, чувствам ги като моите гърди...(не мисля, че е нормално - другите да кажат също...)
Това усещане само при едната гърда ли е? Анатомични ли са или кръгли?

И на двете е,анатомични са.Не мога да преценя дали целият имплант се мести или съдържанието вътре.Като естествени гърди са,накъдето се наклоня там отива обемът,не знам дали успях да обясня

Общи условия

Активация на акаунт