Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 401
  • 762
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 31
И аз никога не съм усещала да ми се движи импланта, да не ти е по широк джоба, който е направен?
И аз си го помислих

# 481
  • Мнения: X
А какви са като съдържание, не би трябвало да са от тези течните тях ги забраниха мисля. Вътре трябва да са пихтиести такива и няма как да се мести съдържанието вътре в тях.

# 482
  • Мнения: 31
А какви са като съдържание, не би трябвало да са от тези течните тях ги забраниха мисля. Вътре трябва да са пихтиести такива и няма как да се мести съдържанието вътре в тях.
И това го мислих,Ментор са,кохезив 3

# 483
  • Мнения: 1 725
Здравейте:) отдавна не съм писала.Операцията ми беше на 14.05 при Стоянов.Много съм доволна от всичко,ако някой се интересува по-конкретно ,да ми пише Simple Smile имам въпрос-когато се навеждам ,вървя по-бързо или се завъртам в леглото усещам как импланта се движи в гърдата ми.Случвало ли се е на някого?

На мен ми се е случвало, но отмина. Не се притеснявай. Тогава говорих с приятелка оперирана при Стоянов и тя каза, че и тя го е имала.

# 484
  • Мнения: X
И аз съм със същите Ментор кохезив 3, но не усещам такова нещо, може и да е нормално не знам, за твое успокоение отиди на ехограф да те погледнат, ако се притеснявяш много.

# 485
  • Мнения: 31
Здравейте:) отдавна не съм писала.Операцията ми беше на 14.05 при Стоянов.Много съм доволна от всичко,ако някой се интересува по-конкретно ,да ми пише Simple Smile имам въпрос-когато се навеждам ,вървя по-бързо или се завъртам в леглото усещам как импланта се движи в гърдата ми.Случвало ли се е на някого?

На мен ми се е случвало, но отмина. Не се притеснявай. Тогава говорих с приятелка оперирана при Стоянов и тя каза, че и тя го е имала.
Благодаря Simple Smile

# 486
  • Мнения: 97
Здравейте:) отдавна не съм писала.Операцията ми беше на 14.05 при Стоянов.Много съм доволна от всичко,ако някой се интересува по-конкретно ,да ми пише Simple Smile имам въпрос-когато се навеждам ,вървя по-бързо или се завъртам в леглото усещам как импланта се движи в гърдата ми.Случвало ли се е на някого?
Здравей, при мен се получава нещо подобно, само в едната гърда като се наведа много, да кажем като взимам нещо от земята и при изправяне все едно импланта отива напред, но това е само на едно определено място в гърдата (от вътрешната страна, там където се събират двете) Моя доктор ми каза, че в моя случай било нормално, старата разпъната кожа още не се е прибрала към импланта и в комбинация с много изтънелите мускули от предното подкожно поставяне. Във времето всичко щяло да се оправи, аз съм оперирана на 13.05. При теб първо поставяне на импланти ли беше?

# 487
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
На мен доктор на консултацията ми обясни как поставя имплантите...Неслучайно попитах дали са анатомични, точно при тях ми обясни, че постанявенто е по - пипкава и по- сложна, прецизна  работа, защото там импланта трябва да влезе и да го постави  така както пасва кожена ръкавица на ръка - сравнението е негово...
Не ми се струва, че трябва да мърда и да се усаща наистина, освен, ако той медицински не епреценил да го постави така, заради наместване понякакъв начин във времето...Обаснявалми е,че е правил умишлено дадъбл бабъл, поради показание изискващо го, но със сигурността и майсторствато, че до 2 м дабъл балъла ще изчезне... Така и стана - тук едното момиче при д-р Молов беше по този начин -merryta - тя ще каже...
Абсурд гела да се движи, аз пипнах импланите, мостра...не се усеща на живо ипри допир, камо ли в тялото - абсруд това отпада  + гелът се разстила в определена форма за 15 мин., няма как при едно движение да се усети движение на гел...абусрд...
За мен въпросът е доста сериозен, аз лично бих се свързала с доктора си...Това е не е шега, нека той да каже какво е, защототойнай - добре знае какво е направил...

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 11:09 от kaleia

# 488
  • Мнения: 3 023
Ако си със нулев старт е нормално сега да ги усещаш при движение, но се свиква.
Нормално е и при навеждане, лягане и т.н да променят формата си. Това за широк джоб и т.н са глупости, колко см трябва да е по широк... още си и прясна. Отиди на консултация за твое успокоение.

# 489
  • Мнения: 31
Здравейте:) отдавна не съм писала.Операцията ми беше на 14.05 при Стоянов.Много съм доволна от всичко,ако някой се интересува по-конкретно ,да ми пише Simple Smile имам въпрос-когато се навеждам ,вървя по-бързо или се завъртам в леглото усещам как импланта се движи в гърдата ми.Случвало ли се е на някого?
Здравей, при мен се получава нещо подобно, само в едната гърда като се наведа много, да кажем като взимам нещо от земята и при изправяне все едно импланта отива напред, но това е само на едно определено място в гърдата (от вътрешната страна, там където се събират двете) Моя доктор ми каза, че в моя случай било нормално, старата разпъната кожа още не се е прибрала към импланта и в комбинация с много изтънелите мускули от предното подкожно поставяне. Във времето всичко щяло да се оправи, аз съм оперирана на 13.05. При теб първо поставяне на импланти ли беше?
Да,първо ми е ,ще видим как ще

# 490
  • Мнения: 1 725
И аз мисля, че изказванията са силни тук. И не мисля, че дори момичето има предвид местене в джоба. Наистина се усеща сякаш самия гел в импланта се размества. На мен ми се случваше като се въртя в леглото от едната на другата страна. И все пак това изчезна. Ние така го усещаме, но според мен е от наместването и когато вече са готови гърдите не се усеща така. Моля ви, не сме се събрали тук да се стряскаме една друга. Ако все пак момичето прецени да се свърже с доктора си, мисля че той ще даде най-добър отговор има ли повод за притеснение или не и на какво се дължи този ефект.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 11:09 от Петя Танева 604618

# 491
  • Мнения: 31
Ако си със нулев старт е нормално сега да ги усещаш при движение, но се свиква.
Нормално е и при навеждане, лягане и т.н да променят формата си. Това за широк джоб и т.н са глупости, колко см трябва да е по широк... още си и прясна. Отиди на консултация за твое успокоение.
Благодаря,ще им звъня пак сигурно.Лошото е,че съм от Варна и кореспондираме по телефона,вайбър.Естествено,ако се наложи ,ще отида Simple Smile

# 492
  • Мнения: 3 023
Ако си със нулев старт е нормално сега да ги усещаш при движение, но се свиква.
Нормално е и при навеждане, лягане и т.н да променят формата си. Това за широк джоб и т.н са глупости, колко см трябва да е по широк... още си и прясна. Отиди на консултация за твое успокоение.
Благодаря,ще им звъня пак сигурно.Лошото е,че съм от Варна и кореспондираме по телефона,вайбър.Естествено,ако се наложи ,ще отида Simple Smile
Ако нямаш болки, температура и т.н няма повод за притеснение. Трябва си време. Ако ще ходиш на контролен месец след операцията ще те видят направо тогава. Наслаждавай се сега на новите придобивки Simple Smile

# 493
  • Мнения: X
Ние не се стряскаме нарочно, изказваме се на базата на случки на други момичета, а именно казвам че МОЖЕ има вероятност да е широк джоба, никойне констарира тук все едно е лекар, но щом питаш във форум очакваш всякакви съвети, истории и т.н. При по-широк джоб се реагира веднага, а аз и написах и че може и да е нормално не знам да отиде на ехограф да я видят. То и при Ильо да отиде той външно също няма да може да каже нищо, да отиде на ехограф и да видят отвътре как седят нещата. А иначе и аз съм с нулев старт същите импланти и не усещам такова нещо, така че се позовавам и на Себе си.

# 494
  • Мнения: 1 725
Ние не се стряскаме нарочно, изказваме се на базата на случки на други момичета, а именно казвам че МОЖЕ има вероятност да е широк джоба, никойне констарира тук все едно е лекар, но щом питаш във форум очакваш всякакви съвети, истории и т.н. При по-широк джоб се реагира веднага, а аз и написах и че може и да е нормално не знам да отиде на ехограф да я видят. То и при Ильо да отиде той външно също няма да може да каже нищо, да отиде на ехограф и да видят отвътре как седят нещата. А иначе и аз съм с нулев старт същите импланти и не усещам такова нещо, така че се позовавам и на Себе си.

На мен примерно тази гърда, която усещах така и до ден днешен не ми е слязла напълно. Явно не е от широкия джоб. И имаше доста категорични изказвания с думите "абсурд", това визирам. От друга страна възможно ли е на ехограф да се види дали е широк джоба?

Общи условия

Активация на акаунт