Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 389
  • 762
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
Ами преди операцията бях на специалист мамолог ама тя почти само импланти гледа, каза че всичко се виждало, някои ходят и на ядрено магнитен резонанс при което още по ясно се вижда, но не смятам, че е необходимо.

# 496
  • Мнения: 1 725

Коя е тази специалистка. Може ли контакти? Това е добре, че всичко се вижда. Иначе съм ходила на ЯМР на гърди и беше ужасно. 40 мин забита главата надолу в една възглавничка като за пътуване, само че по твърда. Всичко ми се наръби.

# 497
  • Мнения: 3 023
Какви широки джобове, момичето е на две седмици след операция, все пак. Доста повече се чака за наместването и омекването на гърдите и до окончателния вид. Всички сме имали разни неразположения, които минават с времето. Когато започнат масажите значително се облекчават

# 498
  • Мнения: X
Какви широки джобове, момичето е на две седмици след операция, все пак. Доста повече се чака за наместването и омекването на гърдите и до окончателния вид. Всички сме имали разни неразположения, които минават с времето. Когато започнат масажите значително се облекчават

El престани вече никой не е казал че има широки джобове, казваме най различни вероятни причини ПРЕДПОЛАГАМЕ, не сме хирурзи. И в тялото.бг има такива случаи почети малко. Искрено й желая да не е това и да й се оправи всичко, но никой не е застрахован за нищо. Както и в тялото на 100 момичета с болки все едно от тях е с КК, другите се лигавят. Но общо взето никога не знаеш.

Петя Танева довечера ще ти пратя визитката на тази докторка понеже не е в мен. А тя даже се води, мамолог, онколог, хирург. А колкото до ехографа виждат се донякъде нещата, както за всичко свързано с ехограф, просто на ЯМР е по точно и ясно.

# 499
  • Мнения: 3 023
Изказаха се предположения, затова коментирам. Или нямам право?
Чела съм всички теми в тялото, както и по чужди форуми. Ако искаш и ти почети 😘

# 500
  • Мнения: X
Ти се изказваш все едно сме го констатирали, а ние не сме.
Точка.

Относно тялото явно четеш между темите. Joy

# 501
  • Мнения: 54
Момичета безсмислено е, не разбрахте ли че както и в живота така и тука има хора които са коне с капаци Joy
Иии за tialoto.bg явно чете между редовете за да не прочита гафовете на някои конкретни хирурзи......

# 502
  • Мнения: 3 023
И аз никога не съм усещала да ми се движи импланта, да не ти е по широк джоба, който е направен?
Констатирахте го, но както и да е.
Дано всичко е наред с момичето и да пише след прегледа дали всичко е наред 😘

# 503
  • Мнения: 127
Искам да попитам момичетата, които са се доверили на д-р Молов - имплантите доживотни ли са или имат някакъв срок.. четох доста, но това ми убягна

# 504
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Искам да попитам момичетата, които са се доверили на д-р Молов - имплантите доживотни ли са или имат някакъв срок.. четох доста, но това ми убягна

Привет, ето така стигнах аз до д-р Молов.
Преди това не го бях чула...
Отворих официалния сайт на Ментор и четох там, въпросът който задаваш беше основен и за мен, обадих се директно на вносителя за Б-я, една много мила жена ми обясни подробно за импланитите. Съветвам те и ти да и се обадиш -и да попиташ..Като цяло да, най - изчистените и ако няма мед. показатели напред във времето, няма нужда да се смянат. Не са като тези от едно време на всеки 10 г. подмяна...
Тя ми препоръча тогава др. И.Стоянов, д.р Заякова и д.р Молов.
За ИС бях категорична, че дори на преглед не желая да отида, след като за много  негови гафове прочетох тук в бг мама + тялото + с мен се свързаха и 2 момичета, които едната след реоперация в Истанбул...
Д-р Заякова беше моят втори избор, но там нямаше часове за преглед до края на м.май, аз зъвннах началото на март. Не желаех да отменям за есента, бях се навила на момента и исках да ги направя преди лятото...
След това е с свързах с др. Молов, и той ме спечели...

# 505
  • Мнения: 127
Искам да попитам момичетата, които са се доверили на д-р Молов - имплантите доживотни ли са или имат някакъв срок.. четох доста, но това ми убягна

Привет, ето така стигнах аз до д-р Молов.
Преди това не го бях чула...
Отворих официалния сайт на Ментор и четох там, въпросът който задаваш беше основен и за мен, обадих се директно на вносителя за Б-я, една много мила жена ми обясни подробно за импланитите. Съветвам те и ти да и се обадиш -и да попиташ..Като цяло да, най - изчистените и ако няма мед. показатели напред във времето, няма нужда да се смянат. Не са като тези от едно време на всеки 10 г. подмяна...
Тя ми препоръча тогава др. И.Стоянов, д.р Заякова и д.р Молов.
За ИС бях категорична, че дори на преглед не желая да отида, след като за много  негови гафове прочетох тук в бг мама + тялото + с мен се свързаха и 2 момичета, които едната след реоперация в Истанбул...
Д-р Заякова беше моят втори избор, но там нямаше часове за преглед до края на м.май, аз зъвннах началото на март. Не желаех да отменям за есента, бях се навила на момента и исках да ги направя преди лятото...
След това е с свързах с др. Молов, и той ме спечели...


Благодаря ти много! 🙂 Харесах твоите гърди,  невероятни  са! изчетох всичко, което си написала и реших той да бъде!

# 506
  • Мнения: 1 725
Честно казано като гледам галерията на Заякова, никога не бих я избрала. Явно все пак е стара. И коя е девойката с реоперацията в Турция и какво не е било наред?

# 507
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
FB589944BGM - много благодаря за комплимента, много ме зарадва коментара, мерси. Благодаря за и доверието, мисля, че към момента и никого не съм подвела, радвам се да е така...Факт е, че самата аз си направих 2 - ра процедура при него  скоро след операцията и факт, че сестра ми заведох и записа час за ринопластика  + още 2 мои близки приятелки - говори достатъчно...

Петя, момичето като цяло вече няма вяра на БГ доктори, но е останала много доволна от Истанбул, едва ли с черен килим са я посрещнали и т.н., то и нормално втората и е успешна и е доволна...Аз имам кореспонденция с нея по ФБ и имам всичко черно на бяло, но не смят да доказвам каквото и да е, имам и снимки, но не е корктно - това са чужди истории и ми е неудобно.
Като цяло не искам да пиша п/в д-ра, говоря за себе си и защо аз се отказах от часа, не искам да оплювам никого и да пиша "лоши, неприятни неща и случки"...
Спирам до тук, защото не искам да влизаме в негативност, аз уважавам ИС като специалист, самата аз имах час за него, пак казвам чакан 4 ч., не казвам нищо лошо за д-ра и не желая да продължавам тази тема, казвам за себе си какво мен ме отблъсна, не че всички случай са такива...
Всеки преценява за себе си, аз говаря за мен от 1л., ед. ч.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 22:02 от kaleia

# 508
  • Варна
  • Мнения: 288
Ако може да изкажа и аз моето предположение с това с “разливането” и усещането нещо да се разлива вътре. Две - три седмици след операцията и аз имах такова странно усещане в едната гърда. Тогава ходих при една варненска лекарка да ми среже края едно вътрешно конче, което беше избило навън, попитах я за това усещане. Докторката прегледа, опипа тук там и каза всичко е наред има 5-10% остатъчна течност, която организма ще резорбира сам. Така и стана, след 2 -3 седмици, нямам вече такова усещане.
Не казвам че е същото, просто разказвам моя казус. Така че най - правилното решение, е консулт с лекар наистина Simple Smile
Иначе всеки си има мнение по въпроса, в което няма нищо лошо Simple Smile

# 509
  • Мнения: 5
Добро утро, прекрасни🤗

Днес ще се обадя за консултация при д-р Молов. Сърдечно благодаря на kaleia и на Blearr, че се отзоваха и пратиха снимки! 💐 Резултатите Ви мира не ми дават да действам и аз 😀 Надявам се да не чакам за операция месеци, както е при други хирурзи...пусто нетърпение

Четох на страницата на д-р Молов, че три седмици преди операцията не трябва да се пуши 🧐 стриктно ли го спазвахте?

Общи условия

Активация на акаунт