Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 086
  • 762
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 136
Здравейте момичета. Бях при Молов на консултация, ама май няма да е моя човек... Започна много подробно с обща информация за операцията и имплантите, но предвид, че бях шофирала 2000 километра и беше доста късничко гледах малко да съкратя и да карам направо към това, което ме интересува. Това ми е вечв трета консултация, след толкова четене в  тоя форум общите неща са ми ясни а и съм запозната с работата му ( благодаря на всички за снимките!❤)
Още в началото му обясних, че искам МАЛЪК и естествено изглеждащ бюст. Уж ме разбра. Обясни подробно с термини, статии и т.н . Наистина звучи компетентно, НО от сминките, които видях на работата му ( а той реално ми показа няколко- другите са на девойки от форума), ми прави впечатление, че се е специализирал в определен вид гърди- доста бомбастични. Не виждам нищо лошо в големите гърди, просто аз не искам такива, а мъжо още по-малко 😅. Както и да е. Преминахме към мерене след дооооста общи приказки и направо се шашнах. Предложи ми 475 кубика, ама останах с впечатлението, че и 520 ще са ми много добре. До тук от другите хирурзи като най-скандално съм мувала 375 😁
След шока ми ми обясни, че ще е супер добре и с идеята да ме убеди ми показа снимка на девойка със сходни параметри. Тя беше меко казани бомбастична. После рели да ми показва фейса на някаква миска, още по - бомбастична ииии там някъде ме изгуби. Обясних, че не искам плеймейтски гърди, но за съжаление не можах да видя други 😄
Пак казвам- нищо против големите гърди, на всеки му харесват и му отиват разкични неща. Но си мисля, че като лекар би трябвало да си в състояние да правиш различни неща и да разбираш желанието на пациента си.
Съжалявам за дългия пост, но в обобщение:
Молов не разбра какво искам от него, или това което искам не го харесва самия той, или просто не ноже да го направи.
От консултциите до тук Желев от Пловдив ми показа неща, най- близки до моите желания. И с доста по малко думи ми каза мноооого повече неща.
Мисля и Стоянов да мина и така:)
При мен търсенето продължава.

# 526
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Бригита, просто изброените на са твоите д-ри...
Това с големите гърди, което пишеш е странно - невинаги е така явно, защото лично на мен искаше да ми сложи малки гърди - 260 к., а аз се пазарях за 350 Grinning , макс при мен беше 325 к., обаче той беше категоричен и ми сложи 300 к., като предпочиташе за мен да е още по- малкия резмер...
Той, докторът действиетелно се усеща, колкото и странно да звучи, но е така - факт...Вярвам, че скоро ще пишеш с добри новини и как ти е допаднал и си намерила своя д-ра... Успех и чакаме да се похвалиш в бъдеще...

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 18:34 от kaleia

# 527
  • Мнения: X
Явно не е твоя доктор , но имай предвид че той смята твоите параметри във формулата на ментор и оттам ти казва какви кубици и проекция т.е. ти попадаш в големите размери твоите параметри отговарят на това. Взима се предвид и еластичността на кожата. Примерно аз исках 350-400 той ми каза най много 260са се получава по формулата. Каза ми че на някои се получават по големи да се сложат защото ако се сложи по малък пък те са за по голям следват пак сумаати несполуки като набръчкване на кожата защото импланта не изпълва цялата гърда ако е прекалено малък, също не знам дали си виждала по американските форуми примерно justbreastimplants има качени снимки на момичета които са за по голям имплант но са избрали по малък и той на снимката се вижда как все едно се е провлачил надолу като провиснал ми изглеждаше и като че все едно е само в средата на гърдата не може да я запълни цялата.

# 528
  • Мнения: 23
Бригита, просто изброените на са твоите д-ри...
Това с големите гърди, което пишеш е странно - невинаги е така явно, защото лично на мен искаше да ми сложи малки гърди - 260 к., а аз се пазарях за 350 Grinning , макс при мен беше 325 к., обаче той беше категоричен и ми сложи 300 к., като предпочиташе за мен да е още по- малкия резмер...
Той, докторът действиетелно се усеща, колкото и странно да звучи, но е така - факт...Вярвам, че скоро ще пишеш с добри новини и как ти е допаднал и си намерила своя д-ра... Успех и чакаме да се похвалиш в бъдеще...

Найстина всичко е до усещаме, и на мен ми е странно за големият размер......... аз исках 300 cc но беше категоричен че повече от 260 cc няма да ми сложи, чак ме нахока да не се пазаря с него 😀😀
Bagira пожелавам ти от сърце скоро да пишеш с добри новини.

# 529
  • Мнения: 73
 
Здравейте момичета. Бях при Молов на консултация, ама май няма да е моя човек... Започна много подробно с обща информация за операцията и имплантите, но предвид, че бях шофирала 2000 километра и беше доста късничко гледах малко да съкратя и да карам направо към това, което ме интересува. Това ми е вечв трета консултация, след толкова четене в  тоя форум общите неща са ми ясни а и съм запозната с работата му ( благодаря на всички за снимките!❤)
Още в началото му обясних, че искам МАЛЪК и естествено изглеждащ бюст. Уж ме разбра. Обясни подробно с термини, статии и т.н . Наистина звучи компетентно, НО от сминките, които видях на работата му ( а той реално ми показа няколко- другите са на девойки от форума), ми прави впечатление, че се е специализирал в определен вид гърди- доста бомбастични. Не виждам нищо лошо в големите гърди, просто аз не искам такива, а мъжо още по-малко 😅. Както и да е. Преминахме към мерене след дооооста общи приказки и направо се шашнах. Предложи ми 475 кубика, ама останах с впечатлението, че и 520 ще са ми много добре. До тук от другите хирурзи като най-скандално съм мувала 375 😁
След шока ми ми обясни, че ще е супер добре и с идеята да ме убеди ми показа снимка на девойка със сходни параметри. Тя беше меко казани бомбастична. После рели да ми показва фейса на някаква миска, още по - бомбастична ииии там някъде ме изгуби. Обясних, че не искам плеймейтски гърди, но за съжаление не можах да видя други 😄
Пак казвам- нищо против големите гърди, на всеки му харесват и му отиват разкични неща. Но си мисля, че като лекар би трябвало да си в състояние да правиш различни неща и да разбираш желанието на пациента си.
Съжалявам за дългия пост, но в обобщение:
Молов не разбра какво искам от него, или това което искам не го харесва самия той, или просто не ноже да го направи.
От консултциите до тук Желев от Пловдив ми показа неща, най- близки до моите желания. И с доста по малко думи ми каза мноооого повече неща.
Мисля и Стоянов да мина и така:)
При мен търсенето продължава.
[/quote]



             Мила и на мен ми показа и каза всичко което си казала тук също ми показа снимките на мис плеймет и ми првдложи същите кубици за което и аз му казах че неискам такъв голям бюст и че неискам да съм джулиана гани Simple Smile слвд я темата и дано и а си намеря доктора

# 530
  • Мнения: 136
Момичета, пак казвам- човека ми направи добро впечатление като компетентност. На мен ми е ясно , че едни и същи импланти на всеки му стоят различно и че си има параметри.  И в крайна сметка много от вас изпратиха снимки и самия той си показа неща, които смята за ок за мен. Резултатите му са страхотни, стига човек да търси този ефект, а аз търся друг. Сега нз дали е от кубиците, начина на поставяне или профила, но на мен са ми прекалено високи и може би по- събрани от колкото искам. Честно казано не ме интересуват кубиците, интересува ме крайния резултат. А той не можа да ми покаже нещо по- различно от това, което съм видяла вече и като цяло мисля, че работата му е еднотипна като визия.
В случая не коментирам способностите като хирург и специалист. Говорим за визията:)

# 531
  • Мнения: 3 018
Аз съм останала с впечатление, че предпочита малки кубици. Аз за под 370 не бих се подложила на операция де 🤣
Той с какви марки импланти работеше?  Имай предвид, че при някои марки 470 кубика са 350 при други. Затова е хубаво да се работи с няколко вида, може да се направи по точен избор.
За да се ориентираш по добре, питай с каква чашка ще си след операцията.

# 532
  • Мнения: X
С ментор работи, а иначе наистина той предпочита малките естествени гърди на мен както и на други от форума момичета с които съм си писала и мои приятелки които отидиха при него на всички е сложил до 300 сс. Ако ти предлага повече определено параметрите ти са за повече. Еластичността на кожата, тъканите, гръден кош, жлезата ти, много неща влияят върху размера в който се вписва. И аз харесвам големи гърди ама много големи ама уви вписвах се в малки. Със сигурност го има и обратния вариант искат някои малки но са за големи. Сега даже си представих ако майка ми с нейния бюст си сложи малки ще си ги подритва Joy

# 533
  • Мнения: 136
Аз съм останала с впечатление, че предпочита малки кубици. Аз за под 370 не бих се подложила на операция де 🤣
Той с какви марки импланти работеше?  Имай предвид, че при някои марки 470 кубика са 350 при други. Затова е хубаво да се работи с няколко вида, може да се направи по точен избор.
За да се ориентираш по добре, питай с каква чашка ще си след операцията.

Ето виждаш ли- за някой едни са малки , на деуг същите са му големи. За това мисля, ме трябва да се предлага разнообразие. А относно имплантите - работи САМО с Ментор, на които е и дистрибутор. И в контекста на това което каза, че имплантите са различни, за мен да работиш само с една марка е недостатък. Разбирам , че сигурно половината си пари ги изкарва от продажбата, но не е лошо да имаш и алернативи... Анастасов с който се консултирах в Пловдив пък работеше с някакви други само и пак половината консултация протече в обясннения на предимствата им. Същото при Молов. До тук само Желев каза- работим с всички- тези и тези предпочитам, но ако решите- ок.

# 534
  • Мнения: 54
. Сега даже си представих ако майка ми с нейния бюст си сложи малки ще си ги подритва Joy

Joy убиваш ме, хахаххаха, шегата настрана но има и такива Joy

А на мен Молов не ми е казвал за предимствата на Ментор нищо....  не че ме и интересува Joy

# 535
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Това, че е  дистрибутор на Ментор не го знаех Grinning
Брей, много полезна информация...хахах и така де, какво от това?
Малко предния пост прозвуча все едно да надникмен в джоба на д-ра и колко изкрава, хахаха - типично българска история...(няма лошо, коментирам защото ми направи впечатление...манталитет)...

# 536
  • Мнения: 3 018
Аз съм останала с впечатление, че предпочита малки кубици. Аз за под 370 не бих се подложила на операция де 🤣
Той с какви марки импланти работеше?  Имай предвид, че при някои марки 470 кубика са 350 при други. Затова е хубаво да се работи с няколко вида, може да се направи по точен избор.
За да се ориентираш по добре, питай с каква чашка ще си след операцията.

Ето виждаш ли- за някой едни са малки , на деуг същите са му големи. За това мисля, ме трябва да се предлага разнообразие. А относно имплантите - работи САМО с Ментор, на които е и дистрибутор. И в контекста на това което каза, че имплантите са различни, за мен да работиш само с една марка е недостатък. Разбирам , че сигурно половината си пари ги изкарва от продажбата, но не е лошо да имаш и алернативи... Анастасов с който се консултирах в Пловдив пък работеше с някакви други само и пак половината консултация протече в обясннения на предимствата им. Същото при Молов. До тук само Желев каза- работим с всички- тези и тези предпочитам, но ако решите- ок.
На моята консултация не сме говорили със Стоянов с какви марки работи. След измерванията каза, че на тази марка отговарят на моите параметри и това беше.  За да се ориентирам каза, че чашката ми ще е С и така стана.
Че 260 кубика са малко, малко са. Няма как някой да ме убеди, че ще стане сочен, пищен бюст с 260-280. И 470 съм виждала, на момичето в другата стая...ми не беше кой знае колко фрапантно спрямо моите 400.

# 537
  • Мнения: 136
С  И аз харесвам големи гърди ама много големи ама уви вписвах се в малки. Със сигурност го има и обратния вариант искат някои малки но са за големи. Сега даже си представих ако майка ми с нейния бюст си сложи малки ще си ги подритва Joy
Е стига де , Калеа😁 Хич не се вписваш в малки гърди. Мен ако ме питаш направо са си големи твоите. И то при малък кубик имаш тоя усу ефект.
Знам ги тия неща с параметрите, ама по дяволите! Да ми обясни някой как се слага скрита снимка, че съм технологичен инвалид, да ги снимам тоя цици и да ми кажете как ще се набутат 500 кубика в тях бвз да експлоадират 🤣
Ще пробвам да кача снимка, няма проблем с това и ще ми кажете какво мислите. А ако има някоя дама с подобна структура да каже и тя

# 538
  • Мнения: 3 018
Това, че е  дистрибутор на Ментор не го знаех Grinning
Брей, много полезна информация...хахах и така де, какво от това?
Малко предния пост прозвуча все едно да надникмен в джоба на д-ра и колко изкрава, хахаха - типично българска история...(няма лошо, коментирам защото ми направи впечатление...манталитет)...


Полезна е информацията, защото може някои момичета да държат на друга марка.
Никой не му гледа в джоба, но наистина е недостатък, че работи с един вид. Избора е доста ограничен така.
Иначе не смятам, че дистрибутор е точната дума. Не вярвам да е дистрибутор на марката. Всеки доктор си печели някаква сума от имплантите независимо каква марка са. Явно от Ментор печалбата е по голяма и затова ги предпочитат.

# 539
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Моите не са никак малки да, аз казах, че той искаше да ми сложи по - малки - 260 сс, аз поисках 350...хахах накрая пак пиша - пазарях се за 325 к., добре че човекът разбира и беше категоричен, че повече от 300 няма да ми сложи...Неведнъж писах, че са ми големи и ми големеят, но сега вече свиквах и са ми ок:) И супер благодарна, че не ми сложи 325 к.Simple Smile
П.С. Винаги съм писала, че можеше една идея по малки...Това е единственото за което съжалявам, че не го послушах, да сложа 260-270 сс...
Но, но...вече се възприех и много си ги харесвам към днешна дата Simple Smile Много, само се хващам, че съм на огледалото да ги гледам и да ги пипам Grinning

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 19:51 от kaleia

Общи условия

Активация на акаунт