Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 089
  • 762
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 37
Запазих си час за консултация на 22.06.в Бургас при др.Молов за силиконови импланти.Дали това,че съм на 39г.има значение?

# 541
  • Мнения: 136
Това, че е  дистрибутор на Ментор не го знаех Grinning
Брей, много полезна информация...хахах и така де, какво от това?
Малко предния пост прозвуча все едно да надникмен в джоба на д-ра и колко изкрава, хахаха - типично българска история...(няма лошо, коментирам защото ми направи впечатление...манталитет)...



Може би не беше правилната дума дистрибутор. Даже не беше ли ти казала по- нагоре, че той, Стоянов и още някой са официални представители? Може да се бъркам.
Иначе не гледамв ничий джоб, но когато става дума за тялото ти и здравето ти предпочитам чувам безпристрастно мнение и сравнение, а не качествата на един продукт. В случая не е само той. Всички знаем, че докторите ( не само пластичните хирурзи) си имат договори, работят с определени материали, лекарства и т.н., печелят от това и е нормално да е така. И факта, че не работи с други марки сам говори за себе си.

# 542
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Bagira90, аз писах ...прозвуча ми...на мен... Възможно е да бъркам, извинявай, не съм те разбрала...Simple Smile
Не съм коментирала никога кой какво пласира...не съм била аз Simple Smile

Грета, много хубава възраст...Аз съм само 2 години по - малко  и го направих преди 2 м.Simple Smile Иначе имах същите притеснения - на тези години...къде съм тръгнала...едно консервативно такова мислене - семейна жена съм, с дете...за кога го правя...хахах нормални терзания...Преминават...Simple Smile
Успех:)

# 543
  • Мнения: 3 018
И аз съм с 2г по малка. Аз след 30-тата си година получих факс и се преобразих. 🤣🤣
Започнах с ринопластика, после ботокс, филъри и т.н Завърших с мамопластика 🤣
Синът ми, който е на 15г изпадна в див ужас. Като се прибрах пита защо съм се отказала !?!?  Явно очакваше да ме види като Златка Райкова.

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 877
Който иска да разбере горе долу дали ще са му много или не дадени кубици, най-лесно е да си напълни една торбичка с вода със същите кубици и да си ги сложи в бельото, поне малко ще се ориентира....

# 545
  • Мнения: 97
Еl_83 знаеш ли на коя марка не отговарят кубиците, че една приятелка уж е с 475 а изглеждат доста малки, а тя е много слабичка и би трявбало да изпъкват повече и сега се е вкарала във филм, че не си отговаряли

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 877
Зависи и от профила и плътността на гела, на едни и същи кубици нормалния и високия или супер високия профил могат да имат разлика с повече от 4-5 см ( за изпъкването напред говорим, което визуално ги прави доста по-големи....

# 547
  • Мнения: X
Еl_83 знаеш ли на коя марка не отговарят кубиците, че една приятелка уж е с 475 а изглеждат доста малки, а тя е много слабичка и би трявбало да изпъкват повече и сега се е вкарала във филм, че не си отговаряли

Преди бяха McGhan сега са Alegran те са били адски мекички и много са се сплесквали за тях знам със сигурност сега не знам как са към днешна дата. А доктора като ми го каза ми изброи марки ама не запомних Joy

# 548
  • Мнения: 97
Тя е точно с Алерган анатомични, значи наистина има нещо такова. Доктора и беше казал, че може да и сложи и 580, а тя наистина е много слабичка и с нулев страт.

# 549
  • Мнения: 3 018
Всички марки имат различен вид кохезитет, от най -меки до по твърди до колкото знам. Не е до това колко са мекички, по скоро наистина колко са изпъкнали.
Като съм разглеждала таблици на капковидни съм забелязвала разлика и в самата форма на различни марки. Едни стоят като лисичи муцунки 😂 други по закръглени. Затова и един и същ кубик изглежда различно при различни жени..
Моите например са кръгли, но аз държах да не са много изпъкнали. Нямат силно изразен горен полюс и със сутиен изглеждат като анатомични.

# 550
  • Мнения: X
Всички марки имат различен вид кохезитет, от най -меки до по твърди до колкото знам. Не е до това колко са мекички, по скоро наистина колко са изпъкнали.
Като съм разглеждала таблици на капковидни съм забелязвала разлика и в самата форма на различни марки. Едни стоят като лисичи муцунки 😂 други по закръглени. Затова и един и същ кубик изглежда различно при различни жени..
Моите например са кръгли, но аз държах да не са много изпъкнали. Нямат силно изразен горен полюс и със сутиен изглеждат като анатомични.

Аз съм пипала извадени импланти на McGhan и бяха все едно пликче с вода толкова лесно можеше да се натиснат никаво усилие.. представих си веднага как се сплескват в тялото..

# 551
  • Мнения: 3 018
Ами може да са били от най меките им. Всички марки имат такива. Моите са Нетреле инспира, също на Макган, но не са меки. Аз имах притесниния да не се усеща при пипане, защото имах и своя жлеза, но мъжа ми казва, че не се 😂😂  По изпъкналите по принцип са по твърди, за да се задържа формата им, няма как меки да стоят така.
Ето примерно такива тип портокал хич не харесвам и предупредих доктора. И моите са кръгли, но далеч от това

# 552
  • Мнения: 2 714
В галерията на Енчев има много красиви гърди, някой оперирал се е наскоро при него?

# 553
  • Пловдив
  • Мнения: 5 121
Имам приятелка оперирана при Е, но преди няколко години. Хич не са и хубави гърдите. Заедно ще запишем час при Молов през есента.

# 554
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Тренирам с едно момиче, оперирано от Е - много странно, за мен гърдите и са ужасни, дори изглеждат увиснали, но тя си ги харесва (жената е 45 +, не знам какво е било преди операцията, нали- то има видове фактори, за да изглеждат по този начин...) Simple Smile)) Това не е проблемът, всъщност това което ми направи впечатление са белезите - бяха големи и някак по -дебели...на мен лично това не ми хареса - виждала съм лично само нейните гърди, правени от него...

Общи условия

Активация на акаунт