Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 2

  • 47 389
  • 762
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 54
А как се прекъсва лимфния или венозния път сми по време на операция или след това по няккаъв начин нещо си направила и се е прекъснало примерно резки движения, тичане....

# 586
  • Мнения: 31
А как се прекъсва лимфния или венозния път сми по време на операция или след това по няккаъв начин нещо си направила и се е прекъснало примерно резки движения, тичане....
Не попитах,но ми се появи 2 седмици след операцията.Каза ми да гледам да не се натоварвам,явно има значение,а малкото ми дете е на 1.6 г.,представи си колко успявам да се пазя Simple Smile

# 587
  • Мнения: 3 023
Може и по време на операцията да е било, може и после.. аз затова все повтарям, че трябва да се пазим и да не бързаме.
Каквото и да е,  ако има някакъв проблем Стоянов ще го поправи ( ако може) не е да бяга от отговорност. 
Хубаво е, че не е нещо опасно. Радвам се за теб 😘

# 588
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Звучиш много по - спокойно, радвам се:) Ето, това е плюсът д-ра да откликва на въпросите  и притесненята ти, става някак по - спокойно...
Тук д-р Молов печели един супер голям + и трябва да го отбележим...Човекът е денонощно на разположение...
Деница Боянова 626744, радвам се че нещата не са толкова сериозни, колкото прозвучаха и всичко ще отмине с времето...
Леко и скорошно възстановяване...Simple Smile

# 589
  • Мнения: X
Успех и от мен, дано всичко ти се нареди Hug
Съгласна съм за това, че е добре, че доктора да е на разположение, за това и днес умувах как процедират момичетата, които се оперират в чужбина, колко по-трудна би била комуникацията. А тук за минути се решават нещата. Може човек да си отдъхне Grinning

# 590
  • Мнения: 3 023
И клиниката да е в България, за да може да отидеш по всяко време.

# 591
  • Мнения: 24
Здравейте момичета. Тъй като аз още умувам последните неща доста ме уплашиха все пак искам да ви попитам това ли представлява синдрома, понеже не разбирам много английски а има текст към снимката.

Скрит текст:

# 592
  • Мнения: 31
Здравейте момичета. Тъй като аз още умувам последните неща доста ме уплашиха все пак искам да ви попитам това ли представлява синдрома, понеже не разбирам много английски а има текст към снимката.

Скрит текст:

Да,така изглежда.

# 593
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Момичета, да вкараме малко позитивна енергия в темата...
Бих искала да поздравя една съфорумка - venig79, която снощи ми писа, че днес и предстои операция и преди малко разбрах, че всичко е успешно, както тя се изрази "не я боли много" и за сега е много добре. Пожелавам и не само за сега, а за напред всичко да е наред, да се радва и да се "фука" с едни прекрасни гърди и да е жива и здрава, и тя и д-р Молов. Поздравления Simple Smile

# 594
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Страхотно! Ще чакаме още хубави снимки по бански в най-скоро време!

# 595
  • Мнения: 67
Момичета, да вкараме малко позитивна енергия в темата...
Бих искала да поздравя една съфорумка - venig79, която снощи ми писа, че днес и предстои операция и преди малко разбрах, че всичко е успешно, както тя се изрази "не я боли много" и за сега е много добре. Пожелавам и не само за сега, а за напред всичко да е наред, да се радва и да се "фука" с едни прекрасни гърди и да е жива и здрава, и тя и д-р Молов. Поздравления Simple Smile

Здравейте момичета!
Мина и мойта операция вчера,за сега всичко е ок.Нямам почти болки ,днес даже се разхождах и пих кафе.Искам да ви благодаря ,че всяка от вас побликува своята история тук и така останалите можем по-лесно да вземем своето окончателно решение.Обещавам тези дни да опиша всичко с подробности и да дам и аз своя принос на тепърва тръгващите по тези стъпки.Сега само да допълня,че най-вероятно е станало някакво объркване понеже аз се оперирах при доц.Романски ,но така или иначе скоро ще опиша всичко!

# 596
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
venig79 Браво, важното е, че всичко е успишно и си много добре даже щом и разходка с кафенце има! Браво, отличничка Simple Smile

Аз пък снощи направих бъбречна криза, отдвана не бях пила антибиотик...Grinning подкарах го на всеки месец..Simple Smile

# 597
  • Мнения: 73
Момичета, да вкараме малко позитивна енергия в темата...
Бих искала да поздравя една съфорумка - venig79, която снощи ми писа, че днес и предстои операция и преди малко разбрах, че всичко е успешно, както тя се изрази "не я боли много" и за сега е много добре. Пожелавам и не само за сега, а за напред всичко да е наред, да се радва и да се "фука" с едни прекрасни гърди и да е жива и здрава, и тя и д-р Молов. Поздравления Simple Smile

Здравейте момичета!
Мина и мойта операция вчера,за сега всичко е ок.Нямам почти болки ,днес даже се разхождах и пих кафе.Искам да ви благодаря ,че всяка от вас побликува своята история тук и така останалите можем по-лесно да вземем своето окончателно решение.Обещавам тези дни да опиша всичко с подробности и да дам и аз своя принос на тепърва тръгващите по тези стъпки.Сега само да допълня,че най-вероятно е станало някакво объркване понеже аз се оперирах при доц.Романски ,но така или иначе скоро ще опиша всичко!


 Здравей, радвам се че вс мина ок ще чакам повече инфо.   и аз имам час за консултация при доц. Романски  на 13-юни

Последна редакция: чт, 06 юни 2019, 11:43 от Sill21987

# 598
  • Мнения: 23
Момичета, едно въпросче? Откога може да се спи настрани, преди все по корем спях и от операция не от болка а от неудобство не мога да спя 😭

# 599
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Аз започнах да спя настарни в края след първия месец...Вече на втори месец - все по - смело, дори не се опитвам да заспя на гръб.

Общи условия

Активация на акаунт