Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Акушер - гинеколози Варна - 10

• 30 957
  • 527
  •   1
Отговори
# 525
Аз също съм доволна от др. Желязкова. Следях се при нея, след 2рия преглед ми знаеше името и фамилията. Обаждала ми се е в събота да ми каже за изследвавнията и какво трябва да направя ако нещо не е наред. Винаги ми даваше снимки на бебка и ми п ращаше по мейла. Сестрата също е много приятна. В един момент ги почувствах като близки приятелки. Минуса е многото чакане, понякога съм чакала и 2 часа и плащането. Винаги съм плащала по 40 или 80 лв. А само за тонове 20 лв. Ако  имам 2ро дете скоро едва ли ще се запиша пак при нея само заради чакането. Не мисля че ще мога да съчетая малко дете и дъъълги прегледи.

# 526
А тази др Анжел само в болницата ли работи или в медицинския център си води консултациите? Някой водил ли си е ЖК при др Г. Георгиев в кабинета му на Брегалница? Как стоят нещата там?

# 527
Здравейте, скоро ми откриха тромбофилия, някой знае ли добър АГ във Варна, който разбира от нея? Чувала съм за д-р Сигридов и други добри АГ, но са от по-далечни градове.

Общи условия

Активация на акаунт