"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 43

  • 33 599
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 450
Вижда се втора чертичка.

# 211
  • София
  • Мнения: 17
Здравейте дами. С ММ правим опити за бебче. Последен цикъл беше на 13.04. Овулацията беше някъде около 27.04 и 01.05 (не съм сигурна, тъй като не можах да направя ЛХ тестове този месец). Опити правихме на 27, 28, 01, 02. Около 9-10 ден, след ову, имах силно болки ниско от пъпа. ББТ 4 дни поред беше 36,7, днес е първи ден от закъснение и беше 36,8. Правих тест с първа урина, беше отрицателен. При някоя от вас вдигала ли се е температурата и въпреки това да ви е дошло?

# 212
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,

Не знам какво се случва с мен цикъла ми закъсня 11 дни, на 11-тия ден ми дойде. Предния ден ходих на гинеколог, каза че не съм бременна. На следващия ден си направих тест за бременност, беше положителен и към обяд имах зацапване. Моля ви за съвет. Случвало ли Ви се е подобно нещо.

# 213
  • Мнения: 547
Пусни си кръвни изследвания - стойностите трябва да се удвоят за 48 часа, ако си бременна. Иди и на друг гинеколог с добра апаратура.

# 214
  • Мнения: 3
Пусни си кръвни изследвания - стойностите трябва да се удвоят за 48 часа, ако си бременна. Иди и на друг гинеколог с добра апаратура.
Пусни си кръвни изследвания - стойностите трябва да се удвоят за 48 часа, ако си бременна. Иди и на друг гинеколог с добра апаратура.

Благодаря!

# 215
# 216
  • Мнения: X
Здравейте . Ето какво става при мен.
Преди няколко дни ми беше овуто. Може би 2 дни.  Имах течение подобно на белтък .И бистро  . След това се разболях и сега съм болна . Чувствам се отвратително.  Също така течението ми от днес е по -гъсто и бяло .Без мирис и сърбеж . Имам придърпвания в яйчниците към матката ... не знам  как да го обясня . Като цяло сякаш всички болки дето усещам са от това че съм болна май ама това с течението не ми се е случвало след бистро да стане такова бяло  веднага след овуто.  

# 217
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте . Ето какво става при мен.
Преди няколко дни ми беше овуто. Може би 2 дни.  Имах течение подобно на белтък .И бистро  . След това се разболях и сега съм болна . Чувствам се отвратително.  Също така течението ми от днес е по -гъсто и бяло .Без мирис и сърбеж . Имам придърпвания в яйчниците към матката ... не знам  как да го обясня . Като цяло сякаш всички болки дето усещам са от това че съм болна май ама това с течението не ми се е случвало след бистро да стане такова бяло  веднага след овуто.  

Не съм сигурна какво очакваш да ти се каже след този пост.
Няма как да се знае дали си бременна или не 2 дни след овулация. Симптоми за брменност няма 2 дни след овулация.

# 218
  • София
  • Мнения: 10 642
То и бременност няма 2 дни след овулация, ама ако преди 2 дни е имало цервикална слуз, то овулацията е днес, утре.

# 219
  • Мнения: 89
Здравейте, момичета!
Последна М на 21.04.19, предполагаема овулация на 05.05.19. Следваща М - 20.05.19. Тъй като след О имах странни симптоми за мен - непрестанни болки в гърдите и яйчниците, реших днес от нетърпение да направя един тест Престо. Според вас има ли втора бледа черта? Благодаря ви!

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 07:35 от flower@

# 220
  • Мнения: 613

Здравейте, момичета!
Последната М на 21.04.19, предполагаема овулация на 05.05.19. Следваща М - 20.05.19. Тъй като след О имах странни симптоми за мен - непрестанни болки в гърдите и яйчниците, реших днес от нетърпение да направя един тест Престо. Според вас има ли втора бледа черта? Благодаря ви!


Вижда се черта,но не мога да кажа изпарителна ли е или не.Ако си чела назад постовете,много момичета имаха такива тестове и накрая им дойде.Според мен е доста рано,да се прави тест 5 дни,преди очакваната дата на менструацията,най-добре на ден,два закъснение или 14 дни след доказана овулация.А за болките в гърдите,почти всяка втора жена след ову,има болки гърдите и корема,все пак прогестерона се покачва,за да задържи евентуално настъпила бременност.Изчакай си поне датата на цикъла и повтори,съветвам те,да си вземеш шуър чек обикновен,за мен той е най-достоверен.Пожелавам ти,да е това което искаш❤

# 221
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Мда, след всички отзиви за Престо, които съм прочела бих си го направила само след закъснение, и то ако е единственият тест в аптеката... Другият, който не бих си купила е Believe (така ли беше). Иначе има втора черта, да, но и аз не съм сигурна в достоверността ѝ. Изчакай датата на М и направи Sure Check.

# 222
  • Мнения: 2 515
Момичета, този Престо е от старите. Новите излизат с изпарителни. И все пак си е рано за тест. Чакаш още някой и друг ден и повтавяш теста. Успех, защото на мен не ми изглежда изпарителна, розовее си.

# 223
  • Мнения: 16
Момичета изкам да ви попитам нещо извинявам се предварително ако темата не е за тука. Бременна съм във 8 ма г.с можете ли да ми кажете кога правя 3 месеца, защото до 3 ти я месец трябва да работя а вече ми става все по трудно, и искам да си направя сметката откога гинеколога може да ми пуска болнични.

# 224
  • Мнения: 89
Благодаря ви, момичета за отговорите! Да, от старите Престо е, надявам се да е верен. Ще изчакам още няколко дена и ще повторя теста отново.

Общи условия

Активация на акаунт