Професионални серии за коса 126

  • 52 630
  • 741
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 234
Някой използвал ли е Термозащитен серум с алгае Lalga.SEALUSH ?
Сякаш ми стана лепкава косата от него, но не съм сигурна, че ползвах едновременно и други неща.
Моля за помощ - Как се използва това нещо?

Благодаря!


# 526
  • Мнения: 31 113
Поръчах си днес термозащитния крем Стиймпод Лореал, да го видя. Имате ли впечатления?

# 527
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Принцесата, и моята коса капе лятото, не есен, не пролет - затопли ли се навън и се почва...Ползвам целогодишно грижа за скалпа, и въпросния спрей на Меди, и на Лореал, и на Ланза - и няма спасение, явно трябва да си падне каквото ще пада, лошото е, че видът на косата става ужасен - разхвърчана, опърпана..

Термозащита - преди всяко топлинно третиране.

Аз вчера си поръчах заздравяващата маска на Лакме К.ткерапи, и маска за боядисана коса на Инсайт, ще дам впечатления по-нататък.

# 528
  • Мнения: 1 714
Поръчах си днес термозащитния крем Стиймпод Лореал, да го видя. Имате ли впечатления?

Аз съм го ползвала преди години, когато си купих пресата. Тогава не разбирах и изобщо не използвах профи козметика. Не бях впечатлена и никога не го повторих. ( с тънка коса съм, по онова време беше абсолютно безжизнена и изтощена)

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Присъединявам се към групата на тези с летен косопад...от 3-4 г.вече. Нямам обяснение защо се получи така.
Започнах сега шампоана против косопад Лакме плюс ампулите... да видим как ще ми се отразят...
Ще действам на принципа проба-грешка. За да видя кое ще подейства при мен.

# 530
  • Мнения: 31 113
Поръчах си днес термозащитния крем Стиймпод Лореал, да го видя. Имате ли впечатления?

Аз съм го ползвала преди години, когато си купих пресата. Тогава не разбирах и изобщо не използвах профи козметика. Не бях впечатлена и никога не го повторих. ( с тънка коса съм, по онова време беше абсолютно безжизнена и изтощена)
Моята коса е в чудесно състояние в момента много дълга, гъста и с косъм без експлозии. Дано ми хареса. А как ухае? Хубаво ли? Мирисала съм серията, но е било много отдавна и съм забравила.

# 531
  • ново
  • Мнения: 5 949
Денси, моята дъщеря използва втора опаковка. С дебел косъм е, ползва преса, много е доволна. Взимаг я преди от Парфимо за 10 лв.

# 532
  • Мнения: 31 113
От Нотино го взех за 14.50 плюс безплатна доставка.
Благодаря ти, звучи хубаво! Hug bouquet

# 533
  • Мнения: 281
Fifiana Ползвам какви ли не термозащити, но и аз неможах да се рабера с Lalga SEALUSH. Уж всичко както трябва, но ми спластява косата, мислех, че ще е по-добър от Нектара на Керстаз, но не. Тези дни, ще го пусна в "размени" пък ще пробвам нещо друго.

# 534
  • Мнения: 1 666
Тази маска на Макадамия наистина ли е такова чудо, каквото я описват?

# 535
  • Мнения: 31 113
Тази маска на Макадамия наистина ли е такова чудо, каквото я описват?
За мен да, за много хора е пълен боклук, както при всичко друго на този свят.

# 536
  • Мнения: 2 328
Реших да поръчам цимент термик.Има ли нещо друго,което да си заслужава?Косата ми е суха в краищата,с мазни корени,небоядисана,има известен цъфтеж.Целя заздравяване,регулиране на омазняването и растеж.

# 537
  • Мнения: 587
Момичета, бърз въпрос. След няколко дни заминавам за морето и се чудя кое от двете да взема - слънцезащитен спрей за коса Lakme sun care или серум за краища от същата серия? По-скоро ме интересува във водата някое от тези двете ще свърши ли работа или трябва да се нанася след всяко влизане и излизане? Изобщо тези слънцезащитни серии вършат ли някаква работа или са ала бала?

# 538
  • Мнения: 3 021
Поръчах си днес термозащитния крем Стиймпод Лореал, да го видя. Имате ли впечатления?

Аз съм го ползвала преди години, когато си купих пресата. Тогава не разбирах и изобщо не използвах профи козметика. Не бях впечатлена и никога не го повторих. ( с тънка коса съм, по онова време беше абсолютно безжизнена и изтощена)
Моята коса е в чудесно състояние в момента много дълга, гъста и с косъм без експлозии. Дано ми хареса. А как ухае? Хубаво ли? Мирисала съм серията, но е било много отдавна и съм забравила.
Хубав мирис има, мазно е но попива. Приглажда косата, внимавай да не прекалиш. Моята е суха и бая поема. До колко предпазва....

Правих си кератинова терапия за изправяне на Кюн. Поизгоряха крайщата, но днес се изкъпах, духнах леко като наблегнах на корена и бях права за 5 мин. Много време ще спестя , а като не ползвам четка и преса косата доста ще живне.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 
Момичета, бърз въпрос. След няколко дни заминавам за морето и се чудя кое от двете да взема - слънцезащитен спрей за коса Lakme sun care или серум за краища от същата серия? По-скоро ме интересува във водата някое от тези двете ще свърши ли работа или трябва да се нанася след всяко влизане и излизане? Изобщо тези слънцезащитни серии вършат ли някаква работа или са ала бала?

Вземай и двете  Laughing. От солената вода и ако си жабка  Laughing нищо не спасява по принцип. Задължително мек шампоан и хубава богата маска след плаж.
 Аз мажа косата с кокос и върху него пръскам спреят за плажни къдрици на Ланза. Последният някак си покрива маслото и не правя мазни кръгове във водата  Laughing. Тая комбинация ме пази перфектно,но косата е смотана на кок. То и с пусната коса някак си не си представям на плажа де  Laughing да залепне за плажното масло  hahaha пффф гадост  Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт