Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 68 165
  • 793
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 494
Лошото е, че във всеки хотел в Банско вече ги има. Ние също бяхме в средата на м.Август в Корнелия и там бяхме изненадани от 4-ри ромски семейства, които буквално окупираха всичко и ресторант и спа и басейн, добре че само 1 ден ни съвпадна почивката с тях. А по същото време в х.Мурите имаше сватба пак на тези хорица...

# 406
  • Мнения: 1 069
Te нито са викали, нито са се държали нагло.
Просто след тях не искахме да влизаме в джакузито. В ресторанта също бяха много тихи и културни.
Има роми и роми.

# 407
  • Мнения: 4 808
Ние бяхме през август в "Сейнт Джордж", нямаше роми. Басейнът беше топъл през цялото време, бяхме за пет дни, явно не икономисват. Най-големият минус на този хотел е храната.

# 408
  • Мнения: 1 069
Сега последно ще работят ли хотели по време на "мекия локдаун" ?

# 409
  • Мнения: 6 298
Сега последно ще работят ли хотели по време на "мекия локдаун" ?

Ами отговорът на министъра на здравеопазването, всичко което не е посочено в заповедта, че е забранено и ограничено значи си работи в нормален режим.
На сайта на Министерство на туризма няма информация за затваряне на хотелите, а само за ресторанти и заведения за развлечение, за груповите екскурзии и за групови посещения в хотели.

# 410
  • Троян
  • Мнения: 142
А ресторантите за гостите на хотела🤔 Щото не виждам как ще стане изхранването по време на "почивка"...

# 411
  • Мнения: 3 330
Някои хотели вече обявиха -  рум сервиз за всички хранения. Хот спрингс в с. Баня е един от тях.

# 412
  • Мнения: 4 403
Някои затварят. Точно, защото няма условия за сервиране на храна по стаите.

# 413
  • Мнения: 1 069
Да, много затвориха, аз букнах 3 поредни уикенда, да видим след 1ия как ще е това с изхранването. Затворен в стая не ме блазни, поне спа-то няма да пипат.

# 414
  • Мнения: 952
Лелее чудя се не изпитвате ли страх да ходите на спа.. Аз бях преди 2 м. Но честно казано, през цялото време на тръни и не беше си работа това.

# 415
  • Мнения: 3 330
Само в парната баня се притеснявам. Преди години такъв вирус си лепнах там от едни сополиви хлапета, които седяха с майка си. Тази година в 3 хотела със СПА бяхме. Само аз бях в СПА - то, всички други на басейна. Ако имаше други, не бих отишла.

# 416
  • Мнения: 2 081
За Гранд хотел Банско мога да кажа как става с  храненето в момента . Броят колко хора има в ресторанта и те викат. Влизаш със служител , казваш му какво искаш , той ти сипва в еднократни кутии и се храниш в стаята.
Добре , че вчера ми беше последния ден , не бих издържала на такова хранене .

# 417
  • Мнения: 1 069
Привет от Сейнт Джордж Ски енд..... Последния да затвори вратата.

Хотела е празен, над 2 часа бяхме сами в басейна, тишина и релакс.
Естествено имаше откачалки с маски в парната баня и около басейна Joy

Тишината я развалиха семейство с малко дете, но....

На рецепция бяха много любезни, дават меню да си избереш храната.

На мен така ми допада, понеже няма много хора.

Настаниха ни в апартамент, широк, топъл, хубав интериор.

Сами сме, ако бяхме с децата, щяха да умрат от скука Grinning

# 418
  • Мнения: 1 072
Ски пистите ще работят ли от следващата седмица ?

# 419
  • Мнения: 2 254
Да препоръчате апартамент за семейство в апартхотел с кухня и добро отопление? Има голям избор в букинг, но и на най-високо оценените има забележки за отоплението. Ще трябва да проверявам едно по едно и да чета всички коментари...

Общи условия

Активация на акаунт