Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 67 954
  • 793
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 79
Здравейте! Планираме семейна почивка през август, като 3 от дните ми се иска да са в района на Банско. Идеята е през деня по-скоро да обикаляме околностите и евентуално в късния следобед да ползваме басейн и спа, затова оферти тип ол инклузив не ме интересуват, а само такива със закуска или със закуска и вечеря. На този етап съм харесала няколко хотела: Аспен Резорт, Белведере и Балканско бижу край Разлог. С две деца сме на 5 и 10 г. Вие кой хотел бихте ми препоръчали?

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 14:39 от plam_

# 46
  • Мнения: 465
Здравейте! Планираме семейна почивка през август, като 3 от дните ми се иска да са в района на Банско. Идеята е през деня по-скоро да обикаляме околностите и евентуално в късния следобед да ползваме басейн и спа, затова оферти тип ол инклузив не ме интересуват, а само такива със закуска или със закуска и вечеря. На този етап съм харесала няколко хотела: Аспен Резорт, Белведере и Балканско бижу край Разград. С две деца сме на 5 и 10 г. Вие кой хотел бихте ми препоръчали?
Seven Seasons spa в село Баня.Външен и вътрешен минерален басейн, спокойствие и тишина...прекрасно е.

# 47
  • Мнения: 807
Записвам се да чета.
Търся хотел 4 или 5 звезди, с хубав външен басейн, по възможност голям комплекс, но да е тишина поне през седмицата.
Бременна съм, без дете сме, само двамата с мъжа ми, искаме само закуска.

# 48
  • Мнения: 157
Здравейте! Планирам лятна почивка в Банско и се колебая между Лъки и Регнум. Миналата година бяхме в Лъки и останахме много доволни, най - вече от чистотата и вежливото обслужване като цяло от страна на персонала, със сигурност там човек се чувства желан. В Регнум ни привлича новия им комплекс Регнум Баня Термал с минерална вода и сме много раздвоени. Моля, ако някой има скорошни впечатления от Регнум да сподели - интересувам се настаняването и обслужването добро ли е, чист ли е хотела и как е изхранването, тъй като пакетите са с НВ. Благодаря предварително!

# 49
  • На зелено
  • Мнения: 653
В Кемпински не съм видяла да предлагат ОЛ, имат само включена закуска.
Аз бих искала да попитам за детският им басейн- той е само вътрешен или имат и външен? По снимки виждам само един външен малък, за възрастни.
Гледах и Лъки, но ме притеснява, че външната част с басейните изглежда твърде малка и ще е доста претъпкано.

Бих искала хотел с басейн за бебета/малки деца, широки стаи и редовно да се почистват, качествена храна /би било добре да е  НВ/, но може и да не е вече. Само гледам хотели и се лутам между Велинград и Банско, и не мога да избера.

# 50
  • Мнения: 6 257
В Кемпински не съм видяла да предлагат ОЛ, имат само включена закуска.
Аз бих искала да попитам за детският им басейн- той е само вътрешен или имат и външен? По снимки виждам само един външен малък, за възрастни.
Гледах и Лъки, но ме притеснява, че външната част с басейните изглежда твърде малка и ще е доста претъпкано.

Бих искала хотел с басейн за бебета/малки деца, широки стаи и редовно да се почистват, качествена храна /би било добре да е  НВ/, но може и да не е вече. Само гледам хотели и се лутам между Велинград и Банско, и не мога да избера.


Явно търсите хотел висок клас и цената не ви притеснава. За Лъки Банско мога да кажа, че всичко е на ниво, но не съм го посещавала през лятото и нямам мнение за външния басейн.
Може да погледнете хотел Хот Спрингс Медикъл и СПА https://hotsprings-spa.com/bg/
Не съм го посещавала, но моя колежка почива там вече няколко пъти и е супер доволна.

# 51
  • Мнения: 3 315
Хот спринг медикал и СПА в с. Баня е страхотен. Няма какво да не му хареса на човек. Огромно СПА, два басейна +детски, чисто, шумоизолирано, паркинг, храна, спокойствие, обслужване.. Докато си на вечеря, минават по стаите и оставят шоколадови бонбони-комплимент за лека нощ.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 819
Така е и брат ми го посещават вече няколко пъти с малко дете на 3.5 години са. Много са доволни.

# 53
  • Мнения: 243
Здравейте, може ли някой, посещавал Грийн Ууд да ми каже, дали басейните са подходящи за малки деца? От снимките не виждам отделна детска секция, но поне като дълбочина да ме ориентирате. Освен това наистина ли вътрешният басейн е с топла вода? Благодаря

# 54
  • Мнения: 807
Спряла съм се на Лъки Банско и Катарино - и двата обаче изглеждат с доста малки външни басейни.
Някой да ги е посещавал ?

# 55
  • Мнения: 157
В Кемпински не съм видяла да предлагат ОЛ, имат само включена закуска.
Аз бих искала да попитам за детският им басейн- той е само вътрешен или имат и външен? По снимки виждам само един външен малък, за възрастни.
Гледах и Лъки, но ме притеснява, че външната част с басейните изглежда твърде малка и ще е доста претъпкано.

Бих искала хотел с басейн за бебета/малки деца, широки стаи и редовно да се почистват, качествена храна /би било добре да е  НВ/, но може и да не е вече. Само гледам хотели и се лутам между Велинград и Банско, и не мога да избера.


Миналата година лятото бяхме в Лъки с дете на 1г и половина и мога само да споделя хубави впечатления. Всеки ден бяхме на външния басейн и нямаше повече от десетина човека, има шезлонг за 1 човек или пък шатра за двама, бутилки вода и кърпи за всички. Предполагам, че е защото се доплаща, но си беше съвсем спокойно. Външен басейн има и за деца с малка пързалка и гъбка, има и надувни неща за децата, които може да използвате. Водата е кристал, без хлор (или поне с мн малко хлор, вечер се почиства басейна с ултразвукова машина мисля), постоянно има човек, който да наблюдава и няма скокове и неприемливо поведение. Храната в Леонардо (пицарията към басейна) е по мое мнение скъпа, но пък качествена. Мисля, че хотелът е перфектен за вашите изисквания - храната е много добра, има био щанд и храни подходящи за бебета и малки деца, стаите се чистят по 2 пъти на ден, всеки ден се зарежда вода, кафе (капсула), чай в стаите и комплимент по 1 бонбон Линд на гост, при пристигане на всяко дете е предвиден подарък, за възрастните комплимент бутилка вино, козметиката е Локитан (добра френска марка), кърпи и халати се сменят непрекъснато, ако сте оставила неизмити чинии или нещо в мивката ще го намерите измито и подредено, оправят се легла, тераси и всичко, почти непрекъснато някой от персонала ви пита всичко наред ли е и може ли с нещо да е полезен, аниматорката в детската стая е изключително търпелива към всякакви детски прищявки,  въпреки, че за детския кът беше обявена възраст 3 г, миналата година момичето предложи да се опита да позабавлява нашето дете на 1,5 г, за да можем заедно с мъжа ми да посетим СПА центъра, за масажите няма да коментира - ние сме изключително доволни...вниманието към клиент е изключително и няма как човек да не е доволен. Пакет "Семейна ваканция" включва и няколко вечери по меню. Ние бяхме в апартамент, който беше с нормални размери и всичко необходимо за продължителен престой. Ако зависеше от мен бих избрала отново него, но мъжът ми избра Регнум за това лято тъй като предлагат нов минерален плаж в с. Баня и хотелът се намира леко извън града с чудесни гледки към Пирин.

# 56
  • Мнения: 807
Кое се заплаща допълнително на Лъки Банско ? Външният басейн ли ?

# 57
  • Мнения: 157
Да, за външния басейн има допълнително заплащане.

# 58
  • Мнения: 26
Здравейте всички Simple Smile
Предстои ни почивка края на месеца в Гранд Хотел Банско, и бих искала тези от вас (ако има такива разбира се), които са били скоро там да изкажат мнение като цяло за хотела и за ол инклузива, защото четох много мнения, но стари... Интересувам се от по-скорошна информация.
Ще бъда благодарна 😆

# 59
  • Сф
  • Мнения: 10 583
Има и аква пакет, който е BB и тогава басейна е включен но пък няма вечери.Зависи кой пакет ви е удобен.Цените на Леонардо (ресторанта при басейна) дори ги има в нета.Доста високи са и не ми се хич вярва да е пълно.Но пък дали няма да му е скучно на детето на външния? Ние сме за вътрешния.Там падна игра като бяхме.Да, отношението е един път!
Обаче ако ще вися цял ден в планината на басейн- предпочитам да е минерален!

Общи условия

Активация на акаунт