Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 68 152
  • 793
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 181
Последни да попитам за Greenlife, щом Мурите не става ? 😀
чела съм , че е студен басейна.Не съм била.Като цяло, Банско и външен басейн..трудна работа. Защо не видите Добринище, Баня, там има мин.басейни и може да се откара цял ден без да замръзнеш Simple Smile

Бяхме преди карантината в Хот Спрингс,лятото често ходим в Реденка. Искаше ми се нещо бюджетно за ден два, но само негативни отзиви срещам за Мурите.

# 331
  • Мнения: 6 295
Ако ви устройва вижте Три планини. https://3-mountains.com/
Ноември 2019 г. бях там на база ОИ и като цяло съм доволна. Храната е прилична, без да нещо уау. Три вида салати, 3 вида основно, супа и таратор, плодове и десерти. Напитките са много добри. Имаше чусно вино. Сокове от машина, кафе от машна и безалкохолни. Напитки се сервират само по време на храненията. Голям басейн, който се води с минерална вода от с. Баня, но лично на мен ми беше студен 28 - 30 градуса. Сега през лятото ще е ок. Басейнът е закрит, но за лятото се отварат вратите. Има си шезлонги.
Големи студиа и хубави гледки от балкона.
Друг вариант е Севън сизънс http://sevenseasons.bg/bg/oferti-spa-paketi/  Намира се в полето по-близо до Банско, от колкото до с. Баня.
Там обаче съм била преди 3 години и нямам скорошни отзиви. Водата е супер топличка, зелено, голими стаи. Храната ставаше.http://sevenseasons.bg/bg/oferti-spa-paketi/

# 332
  • Мнения: 1 069
3те планини е горе долу ок, но храната е потресаващо зле.
Щом големия и картофите не ще да яде .... дето е лакомия небесна.

Това са бюджетни хотели, такива които да стават са много малко, но ги има де.

# 333
  • Сф
  • Мнения: 10 657
За Три планини-детето ми беше там на лагер,казваше че водата в басейна е гнусна и не искаше да влиза.А моето обожава вода. Май точно 2019та беше.Бяха много футболни отбори.Грийн ууд е олинкл,но сега не е отворил май, той е до Мурите и  приличен, били сме.Та отпада сега.
Ужасен е Мурите, да.Видях го аз и от отзиви на позннати, и там групи откъде ли не.Басейна не е външен, а със стъкла навън.Задрасквай го.
За Севън сизънс съфорумката Сristina1980 не помня добре ника,  даде добър отзив.Той е по бюджетен. Не сме били.
Иначе ако ще е за ден, до 29 ти юли , и през седмицата с ранно настаняване от 10 и късно напускане до 16 е Кемпински в момента. 154 лв за двамаВВ.Басейна се подгрява. И е външен+ вътрешния разбира се.
 Аз щях да ходя с мм, но решихме  да стреляме с второ море направо.     https://grabo.bg/luks-v-bansko-0n57q3
Грами Банско е оллинк или закуска и вечеря.Това е малък семеен хотел, къща по точно.Храната,стаите, хората които го държат са супер! Обаче басейна е смешка.Трябва да се ходи другаде на плаж. също вГрабо. Те работят основно така- били сме и там.
Не знам кое ви е водещото. Храната, спа-то ,басейна...май на куп ги няма в момента.
Катарино Спа също , но е по-скъпо и само 3дневни пакети май.

# 334
  • Мнения: 6 295
Басейнът на 3 планини е супер чист, но както написах за мен беше студен. Ние докато бяхме храната беше много добре приготвена, без да е гурме, ако някой това очаква. Вкусна, но с неголям избор. Може би имаше значение, че бяхме през седмицата, както и личното присъствие на Каролев. Всички много се стараеха и беше прекрасна почивка. Бих потворила.

# 335
  • Сф
  • Мнения: 10 657
Басейнът на 3 планини е супер чист, но както написах за мен беше студен. Ние докато бяхме храната беше много добре приготвена, без да е гурме, ако някой това очаква. Вкусна, но с неголям избор. Може би имаше значение, че бяхме през седмицата, както и личното присъствие на Каролев. Всички много се стараеха и беше прекрасна почивка. Бих потворила.
Може да сте  били в  различни периоди. Аз доколкото знам, хотела е НА Каролев Simple Smile

# 336
  • Мнения: 6 295
Басейнът на 3 планини е супер чист, но както написах за мен беше студен. Ние докато бяхме храната беше много добре приготвена, без да е гурме, ако някой това очаква. Вкусна, но с неголям избор. Може би имаше значение, че бяхме през седмицата, както и личното присъствие на Каролев. Всички много се стараеха и беше прекрасна почивка. Бих потворила.
Може да сте  били в  различни периоди. Аз доколкото знам, хотела е НА Каролев Simple Smile
Това имах придвид, че баш шефът им беше там. Не помня точо, но някъде към края на месеца беше.

# 337
  • Мнения: 157
Здравейте, някой с нови отзиви за Регнум, избрали сме да почиваме там Simple Smile Благодаря
Няма да сбъркате! В неделя се върнахме от там - всичко е страхотно, спазват се мерките в хотела, почистване всеки ден, смяна чаршафи през ден, хавлии всеки ден, басейни топли и чисти.

# 338
  • Мнения: 16
здравейте на всички дойде време за почивката на планина.Две семейства с деца сме се спряли на хотел Регнум в Банско дадоха ни добра оферта гледам снимки и чак ми се струва нереално.Ходили сме в Банско зимата преди години и всичко беше ок,но не зная за лятото как е.Искам да е чисто храната да е ок все пак сме с деца.Как са и цените на свободна примерно един сок да не 5лв и от там да избиват добрите оферти.Всякакви отзиви ще са ми полезни,че не остана време трябва да запазвам

# 339
  • Варна
  • Мнения: 750
здравейте на всички дойде време за почивката на планина.Две семейства с деца сме се спряли на хотел Регнум в Банско дадоха ни добра оферта гледам снимки и чак ми се струва нереално.Ходили сме в Банско зимата преди години и всичко беше ок,но не зная за лятото как е.Искам да е чисто храната да е ок все пак сме с деца.Как са и цените на свободна примерно един сок да не 5лв и от там да избиват добрите оферти.Всякакви отзиви ще са ми полезни,че не остана време трябва да запазвам
Здравейте, ние отиваме живот и здраве в неделя. Аз се надявам, че всичко ще е наред, много са любезни от хотела, отговарят ни бързо, отзивите са добри Simple Smile Ние сме ходили доста пъти, но ако някой предложи някакво ново забавление ще съм благодарна. С деца сме и тийнейджър, смятам да разнообразим с - Добринище басейн, Бъндеришка поляна, С.Добърско и рибарник имаше в близост до него, джаз фестивал има на 8ми Август, велосипеди мисля, че се наемат в града, въжен парк Добринище - https://planinski-klub.com/

# 340
  • Мнения: 16
Приятна почивка ,и ако е удобно да споделите и тук отзиви за Регнум.А относно забавленията в Банско има голяма 400м водна пързалка,която мисля че беше най-дългата в Европа.Може да се качите и на лифта и ако Белица не ви е много далеч там е Рила фън парк в който има скоростно влакче и може би ще бъде интересно и за по-големи деца.

# 341
  • София
  • Мнения: 1 180
А ако отидете към Белица, горещо препоръчвам Рила фиш - много приятно ресторантче, вкусна храна и красива природа. За децата е забавно - имат животинчета, а могат да поналовят и рибка. В Банско също може да се посети заведението на язовира.
Много приятен преход е и до хижа Демяница. Почти до нея може да се стигне с кола, а от там за начинаещи може да се разходите към заслон Тевно езеро, колкото ви е приятно. Пътеката е покрай рекичка, не е много стръмна, а природата е уникална. Може да видите и някоя козичка.

# 342
  • Мнения: 6 295
здравейте на всички дойде време за почивката на планина.Две семейства с деца сме се спряли на хотел Регнум в Банско дадоха ни добра оферта гледам снимки и чак ми се струва нереално.Ходили сме в Банско зимата преди години и всичко беше ок,но не зная за лятото как е.Искам да е чисто храната да е ок все пак сме с деца.Как са и цените на свободна примерно един сок да не 5лв и от там да избиват добрите оферти.Всякакви отзиви ще са ми полезни,че не остана време трябва да запазвам
Здравейте, ние отиваме живот и здраве в неделя. Аз се надявам, че всичко ще е наред, много са любезни от хотела, отговарят ни бързо, отзивите са добри Simple Smile Ние сме ходили доста пъти, но ако някой предложи някакво ново забавление ще съм благодарна. С деца сме и тийнейджър, смятам да разнообразим с - Добринище басейн, Бъндеришка поляна, С.Добърско и рибарник имаше в близост до него, джаз фестивал има на 8ми Август, велосипеди мисля, че се наемат в града, въжен парк Добринище - https://planinski-klub.com/
А защо тябва да  ходите на басейн до Добринище, при положение че Регнум имат старшотен Спа център с минерални бесйни в с. Баня?!

# 343
  • Варна
  • Мнения: 750
здравейте на всички дойде време за почивката на планина.Две семейства с деца сме се спряли на хотел Регнум в Банско дадоха ни добра оферта гледам снимки и чак ми се струва нереално.Ходили сме в Банско зимата преди години и всичко беше ок,но не зная за лятото как е.Искам да е чисто храната да е ок все пак сме с деца.Как са и цените на свободна примерно един сок да не 5лв и от там да избиват добрите оферти.Всякакви отзиви ще са ми полезни,че не остана време трябва да запазвам
Здравейте, ние отиваме живот и здраве в неделя. Аз се надявам, че всичко ще е наред, много са любезни от хотела, отговарят ни бързо, отзивите са добри Simple Smile Ние сме ходили доста пъти, но ако някой предложи някакво ново забавление ще съм благодарна. С деца сме и тийнейджър, смятам да разнообразим с - Добринище басейн, Бъндеришка поляна, С.Добърско и рибарник имаше в близост до него, джаз фестивал има на 8ми Август, велосипеди мисля, че се наемат в града, въжен парк Добринище - https://planinski-klub.com/
А защо тябва да  ходите на басейн до Добринище, при положение че Регнум имат старшотен Спа център с минерални бесйни в с. Баня?!
Права сте, просто изброих това, което ми идва наум като интересни места около Банско Simple Smile

# 344
  • Мнения: 181
Регнум или Пирин голф ?

Общи условия

Активация на акаунт