Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• Публикувана: 28 апр. 2019, 07:29 ч.
  • Последно мнение: 4 авг. 2020, 06:52 ч.

Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

• 17 389
  • 349
  •   1
Отговори
# 345
Регнум или Пирин голф ?
и аз съм пред тази дилема. .

# 346
  • София
Честно казано в Банско беше празно миналата седмица, 70% магазини и заведения затворени. Обаче в отворените цените бяха тройни. Честно казано няма да потретя Simple Smile Лежат на стари лаври.
Това им беше от нас Wink
Престоя ни беше в Кемпински и това беше всичко положително. Вярно е обаче, че хотела отдавна не е 5 звезди като база. Обслужването обаче беше за 6* Simple Smile
Миналата година бях в Лъки и мога да кажа, че ми хареса в пъти повече от Кемпински. Лично мнение Wink

# 347
  • Пловдив
Здравейте, някой с нови отзиви за Регнум, избрали сме да почиваме там Simple Smile Благодаря
Няма да сбъркате! В неделя се върнахме от там - всичко е страхотно, спазват се мерките в хотела, почистване всеки ден, смяна чаршафи през ден, хавлии всеки ден, басейни топли и чисти.
Каква е дълбочината на басейните? Там където са пързалките колко е дълбоко? Вътрешния басейн работи ли или само външните?

# 348
  • Варна
Здравейте, някой с нови отзиви за Регнум, избрали сме да почиваме там Simple Smile Благодаря
Няма да сбъркате! В неделя се върнахме от там - всичко е страхотно, спазват се мерките в хотела, почистване всеки ден, смяна чаршафи през ден, хавлии всеки ден, басейни топли и чисти.
Каква е дълбочината на басейните? Там където са пързалките колко е дълбоко? Вътрешния басейн работи ли или само външните?
[/quote
Здравейте, ние сме в Регнум от неделя. Всичко ни харесва и сме много доволни. Големият басейн е 1,60-1,90м, малкият 0,70 м, а на пързалката 1,40м. Хората са любезни, храната е хубава, апартаментите са добре обзаведени с много удобни легла. Според мен тук има всичко необходимо за една нормална почивка.

# 349
[/quote
Здравейте, ние сме в Регнум от неделя. Всичко ни харесва и сме много доволни. Големият басейн е 1,60-1,90м, малкият 0,70 м, а на пързалката 1,40м. Хората са любезни, храната е хубава, апартаментите са добре обзаведени с много удобни легла. Според мен тук има всичко необходимо за една нормална почивка.
Ползва ли се безплатно Спа комплекса в с. Баня и има ли организиран безплатен шатъл на хотела до там. Ако има на какъв интервал си движи и много ли си чака за извозвани на хората. В хотела и в Спа комплекса имате ли включени безплатни напитки и какви. Ако няма, то може ли да кажете в хотела какви са цените на мин. вода, кафе, сокове, бира, вино и алкохолни напитки. В Спа комплекса знам, че ценити са доста високи. През месец февруари за 2 кафета, 1 чай, 2 капучино и една бира платихме 36 лв.

Общи условия

Активация на акаунт