Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 68 097
  • 793
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 517
Не точно отделна. Собственика е един и същ. И е като допълнение към атракциите на хотела.

Все едно в Хот Спрингс последно срещу 40 лв пускаха външни да кажем, че е допълнително нещо.

Сега се доплаща в Баня за гости на Регнум. Предни години беше напълно безплатно.

# 646
  • Мнения: 239
Не точно отделна. Собственика е един и същ. И е като допълнение към атракциите на хотела.

Все едно в Хот Спрингс последно срещу 40 лв пускаха външни да кажем, че е допълнително нещо.

Сега се доплаща в Баня за гости на Регнум. Предни години беше напълно безплатно.

Не е допълнение, а съвсем отделен обект, изпълнен като минерален комплекс. С отделен сайт, работно време и публикувани цени за посещение на сайта. Самият комплекс е изпълнен като обществен, а не като частно допълнение към хотела, където по  изключение пускат и външни хора. Различно е с басейна на ХотСпрингс, Иван Рилски или Арте Велинград. А и никога не е бил безплатен, посещаваме го, от момента на създаването му и винаги е въпрос на пазарлък с менеджъра на хотела, да включи в нощувките и безплатно ползване на БаняТермал.

# 647
  • Мнения: 517
Аз съм го ползвала винаги безплатно от момента на създаването без да се пазаря.

В офертите като резервирам директно през хотела е описано.

# 648
  • Мнения: 19 473
Ползване не означава безплатно ползване, предполагам ще се съгласите. Иначе да, обявено е, че Регнум СПА е част от хотела, но отдолу има ценоразпис. Тази година офертите бяха с намалена такса за гости на хотела за резервации под 7 нощувки и безплатно за тези над 7 нощувки, за външни посетители цената е редовна. Никъде не пише, че ако гост на хотела посети СПА центъра при пренаселеност ще отстранят или ограничат някой от външните посетители, че да има място за привилегирован клиент.

# 649
  • Мнения: 517
В конкретния случай означава безплатно.

За хипотетични не ми се разсъждава.

Комплекса е доста голям и не виждам проблем да се пускат и външни посетители.

Не знам за място където, когато има налични места и капацитет да не се пускат.

Дори и в Кемпински съм влизала като външен. А той е най-добрият хотел в България.

Така, че това е решение на собствениците.

# 650
  • Мнения: 779
Здравейте, дали работи кабинковият лифт в Банско. На сайта пише, че ще работи до 06.09.2021 г. включително. А после?

# 651
  • Мнения: 281
Явно навсякъде е пълно ,дано след 6.09 да е малко по спокойно.Гледам че Гранд хотел Банско са пуснали в грабо ultra all inclisive.Отзивите са противоречиви.Ще съм благодарна ако някой сподели актуално мнение.На един външният басейн му е студен,друг стаите без климатик.Трети хранара не е добра и т.н.

И аз съм я загледала, а ме тревожат същите неща. Някой с пресни впечатления?

# 652
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Момичета, вече си е класически студ, а има ентусиазъм точно за Банско, не Баня, не друго, а баш там. Имате ли идея къде поддържат водата наистина топла, ако има такъв хотел?

# 653
  • София
  • Мнения: 1 158
Здравейте , може ли скорошно мнение за Гранд хотел Банско .
Резервирах уикенд за подарък за годишнина. Ултра ониклузив , но се притеснявам хубава ли е храната и всичко ли е наред ?

# 654
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 586
Преди 2 седмици бяхме там за 3 нощувки. Храната е доста хубава, като за български олинклузив и разнообразна. Имаше прекрасно телешко и заешко с портокалов сос.
Персоналът е дискретен, спа-то се почистване редовно, но уикенда доста се напълни. Имахме късно напускане срещу скромната сума от 10лв.
Много голям минус за мен е детското клуб че с "анимацията" и постоянното пушене в lounge bar, който е в непосредствена близост до него.
Външният басейн е леден и се пресича главната улица, за да се стигне до него.

# 655
  • Мнения: 2 076
От храната в Гранд хотел Банско останах много доволна , а тогава още беше само All Inclisive . Предполагам сега ще е още по-добре .

# 656
  • Мнения: 7 059
Това, че е ултра ОИ в случая означава, че има среднощен бюфет в Лаундж бар-а и напитки на басейна - говоря за Гранд хотел Банско. Към храната никога не съм имала забележки там

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 14:52 от Rosita

# 657
  • Мнения: 281
Потвърждавам, че храната е доста добра като за ОИ. Страхотна презентация, добър вкус и много красив ресторант. Не мога да кажа обаче същото за напитките - просто не стават за пиене - отвратително кафе и прекалено сладки или разредени безалкохолни.

# 658
  • Мнения: 306
Момичета, тази седмица сме решили с моя мъж да отидем до Банско. Колебая се между "КапХаус" и "Корнелия резорт". И двете оферти оредлагат закуска. Някой може ли да сподели мнение?  Капхаус имат само джакузи и басейн, а доколкото гледам, Корнелия предлагат и други спа процедури.
Какви са цените в ресторантите и вие, ако имате наблюдения, бихте ли споделили...

# 659
  • Мнения: X
Потвърждавам, че храната е доста добра като за ОИ. Страхотна презентация, добър вкус и много красив ресторант. Не мога да кажа обаче същото за напитките - просто не стават за пиене - отвратително кафе и прекалено сладки или разредени безалкохолни.

Имаме резервация за Гранда, любим хотел ни е, но досега не сме били на ОИ. В сайта пише, че има диетична секция. Може ли малко инфо дали се предлагат алтернативите на млякото, соево, оризово и т.н.?

Общи условия

Активация на акаунт