Агенцията -Smart Cast

  • 2 412
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте!
Има една агенция Smart Cast , тази агенция е за модели.
Въпроса ми е ако някой е бил в тази агенция да ми разкаже какви са плюсовете и минусите, дали не е някаква измама защото искат по 150лв.
Мен ме избраха, но ми казаха, че за да подпиша договор и глупостите трябва да дам 150лв според мен не трябва да е така, дайте ващо мнение по въпроса.
Благодаря ви на всички който сте дали мнение.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 910

Мен ме избраха, но ми казаха, че за да подпиша договор и глупостите трябва да дам 150лв според мен не трябва да е така, дайте ващо мнение по въпроса.



Това е и моето мнение по въпроса.
Но все още има много амбициозни наивници и подобни агенции съществуват за тяхна сметка.

# 2
  • Мнения: 2
В крайна сметна мисля да не им давам тези 150 лева, правилна ли ще ми е постъпката ?

# 3
  • София
  • Мнения: 28 109
Да, недей да ги даваш. "Избраха ме да им дам 150 лв" звучи доста наивно.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 198
Преди беше безплатно при тях.
Има още доста кастинг агенции, които ти търсят работа без да плащаш.
Едно време във Визаж се плащаше (за да те учат да бъдеш модел )

# 5
  • Мнения: 8
Здравейте, моето мнение като член на платформата - много добре измислен и легален бизнес. Като при всеки бизнес, печелившите не са много...
Участваме там срещу съответната членска такса. Наистина свързват директно потенциални актьори (не модели, както някой беше писал) или типажи за реклами основно - с директни агенции и рекламодатели. На седмица постват средно един-два кастинга,. Търси се винаги определен типаж, например жена миловидна руса около 35г. и момиче 5-7г. мургаво. Тоест шансът точно вашия профил да пасва на търсените в рекламата е доста ограничен. Помежду два-трите поста за нови кастинги има още около два с резултати за предходни периоди, за избрани лица от платформата и един за кастинги за нови лица (провеждат се всеки месец). На самото представяне заявката е, че скоро приключва набиране на нови лица (при достигане на 1000 в платформата). Предполагам, че не е трудно да се реализира, тъй като по естествен път отпадат доста хора.
Като заключение, за три месеца членство имаше една подходяща позиция, за която кандидатствах. Беше одобрен друг кандидат от общо 180 кандидатури.

# 6
  • Мнения: 33
Може ли актуално мнение?
Честно казано ми се ще да прочета още мнения. Първоначално много исках да се включа, но сега и аз съм доста разколебана.
Ако има друга тема, бих искала да бъда препратена

Общи условия

Активация на акаунт