Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 апр. 2019, 16:00 ч.

Всякакви въпроси относно пералнята - тема 5

• 1 929
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
Помощ! Новата ми пералня Самсунг, на 2м не ще да пере. Включвам я, изпява си песента за начало на пране, светват всички лапмички, но те тръгва. Преди изв. време синът ми без да иска се облегна със сила и люкът се затвори с трясък. Сега при включени всички лампички люкът си се отваря свободно. Иначе щраква като го затварям, но дали нещо механизмът за заключване не се е бъгнал? Нямам друго обяснение. Дали е много сериозно?

Често се случва хората без да искат да си заключат панела (повечето съвременни перални имат защита от деца), а когато той е заключен, каквото и да се натисне премигват диодите и издава звуков сигнал. Уверете се първо, че контролния панел не е заключен. Ако не е в това проблема, щом машината е нова, просто се възползвайте от гаранцията. Ще пратят техник, ще я погледне и ще се разбере, какво ѝ е. Не е обезателно синът ви да има някаква вина, може просто някой компонент да е дефектирал сам. Това е техника, нормално е понякога да възникват неизправности.

# 61
Много ти благодаря! Не знам как да проверя дали не се е заключил панела. И не знам дали на техника да казвам че е имало удар и стресение по пералнята.

# 62
Много ти благодаря! Не знам как да проверя дали не се е заключил панела. И не знам дали на техника да казвам че е имало удар и стресение по пералнята.

Да не си луда да казваш? Принципът на обработка на рекламации е следният:
-1 фаза, да те убедят, че всичко е наред и нищо му няма на уреда. Ако не мине, идва
- 2 фаза, да те убедят, че ти си виновна, и трябва да платиш. И чак ако не мине и това идва
- 3 фаза, гаранционен ремонт за тяхна сметка.

Та ако кажеш все едно сама си се предала на 2 фаза и им даваш коз да те цакат за ремонта.

# 63
Извинете, грешка стана обърках темите Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 09:50 от pandorina

# 64
  • София
pandorina, това е темата за пералните.

# 65
pandorina, това е темата за пералните.

Да, много се извинявам за грешката,
Като ми отпадна проблема и се развихрих по другите теми хахах
Звъннах в сервиза на Самсунг и едно много учтиво момче ми каза какво да натискам и се оказа наистина, че се е заключила с тая защита за деца. може и от удара да е. Важното е че всичко е наред.
Много благодаря за бързите реакции страхотни сте!

# 66
Аз имам въпрос, проблем ли е ако след всяко ползване се изключва от контакта и преди следващото се включва? Не би трябвало да е, но...?

# 67
И защо да е проблем? Принципно даже някой може да каже, че е по-добре. Единствено трябва първо да е изключена от копчето, а после да се вади щепселът.

# 68
Аз имам въпрос, проблем ли е ако след всяко ползване се изключва от контакта и преди следващото се включва? Не би трябвало да е, но...?
Вероятно не е проблем. Аз ползвам това и не си играя да включвам и изключвам:
https://www.sono.bg/index.php?id=73&category=31&mode=8&tag[]=18

# 69
Благодаря за отговорите

Общи условия

Активация на акаунт