Кралски работи и клюки - май 2019

  • 174 586
  • 3 565
  •   1
Отговори
# 3 060
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Клипчето е страхотно.Много добре се забавляват.
Чудесни  са на тази снимка, Верче.
На какъв парфюм ли му ухае косата и?
Сега се сещам че съм срещала никъде информация и не съм търсила такава, какви парфюми използват кралските особи и кои са любимите им аромати.
Някой интересувал ли се е и има ли инфо?

# 3 061
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Daviz  това намерих http://home.bt.com/lifestyle/health/beauty-advice/what-fragrance … ar-11364242369269

# 3 062
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
Благодаря Илейн.
Не съм пробвала споменатите парфюми но този на Кейт ми се струва че ще ми допадне.

Хари на поло мач днес.
Имам чуството че откакто стана баща е друг човек.Усмихнат е винаги и сякаш лети.По време на бременността на Меган беше посърнал но сега е друго.



# 3 063
  • Мнения: 16 871
Хари ми е голям симпатяга Heart Eyes

# 3 064
  • Мнения: 6 284
Споделям клипче, което днес случайно ми се появи в фб..уилям и хари си играят на войници Simple Smile
https://www.facebook.com/viralshared.net/videos/2374396812817149 … p;v=e&sfns=mo

# 3 065
  • Мнения: X
Ех, че сладка картинка са двамата с майка си Grinning

# 3 066
  • Мнения: 10 399

Nature Zap.. още една снимка на Хари от днес,много ми харесва..
хубавия татко на Арчи както го нарече един фен

# 3 067
  • Мнения: X
Жената на партньора по поло на Хари, латиноамериканеца (забравих му името) е с прекрасна бяла рокля. Обожавам бял лен, а моделът е: Heart Eyes
Относно парфюмите на дамите: добър вкус демонстрират. Jo Malone е прекрасен бранд със свежи, ненатрапчиви и природни аромати. Този на Кейт и единият на Меган ги познавам, много красиви парфюми. Тези на старото поколение не са ми известни, но виждам, че баба държи на британските брандове, което е емблематично за нея.
Ароматът на Даяна е икона във френската парфюмерия, но от днешна гледна точка е твърде ретро. Аз не бих го носила.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 08:41 от Анонимен

# 3 068
# 3 069
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
И Виктория като Меган,един обем и веднага друг човек..

# 3 070
  • Мнения: 13 187
Малко тиари



Скрит текст:

# 3 071
  • Мнения: 16 871

Аз не се прехласва по баба Бети. Изглежда ми много студен човек.

# 3 072
  • Мнения: 4 076
Даяниният парфюм,HERMÈS 24 Faubourg Eau de Parfum,беше моят парфюм-отмъщение.Като исках да унищожа някого на работна среща или официално събитие,го ползвах.100 мл.,доста народ си изпати.Естествено,че беше подарък,не бих инвестирала в бойни отровни вещества.Изобщо и никак не го свързвам с Даяна.
Тъкмо се канех да пиша,че всеки изглежда по-добре с обем в косата,и видях снимка на София.Това момиче ако сложи някой см.над челото,ще я объркат с извънземно.
Дали един човек или кралица е студен,според мен само близките могат да преценят.Същото съм чувала за себе си и много други хора и е безкрайно повърхностно и неточно.Но може и Нейното Величество наистина да си е студенокръвна лейди...напоследък ми се вижда на снимките весела и леко вдетинена.

# 3 073
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Едно денс видео на Катрин Кеймбриджка
https://m.youtube.com/watch?v=tha2c1CACKI
Аз по-скоро съм впечатлена от танцовите умения на Уилям. Усмихна ме широко и ми се прииска и аз да се разкърша.

На баща си се е метнал  Laughing

https://www.youtube.com/watch?v=60XvRbJ_qZo

# 3 074
  • Някъде там
  • Мнения: 16 051
От студено излъчване до студен характер има разлика все пак!
Не смятам, че е повърхностно да се каже, че като я погледнеш излъчва студенина.
Физиономията на лицето, понякога не определя характера.Всеки може да е много земен,добър и мил човек, но когато е сниман и е застанал сериозно, да ти изглежда все едно е бучка лед.
Летисия например с близки и познати може да е добра,но от снимки и клипове ми е ледената кралица.Лицето и е такова,излъчването и е такова.
Познавам много хора които имат поглед на сериен убиец и тръпки те побиват като те погледнат, а като ти заговорят и се разтапяш.
Така че, първоначалното впечатление и впечатление от снимки и клипове се различава от това да общуваш с човека.


Общи условия

Активация на акаунт