Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 570
  • Пловдив
Благодаря ви!

Я разкажете как сте? Как са децата? Simple Smile

# 571
  • В градината...
Нашите са по баби. Не са на ДГ.
Ние имахме супер предложение за 4-дневна почивка в Гърция, с чудна компания, половината платена от един колектив, Абе почти без пари. Ама моята работа, която не ми дава възможност да планирам... Та баш тогава имам две дела. А от години си мечтая да отида в Гърция. Така ММ нямаше да кара, което той не иска, ама на..

# 572
  • Пловдив
Ееее, Перу...жалко! Пък може и друг шанс да имате Wink
Аз нищо не планирам..за сефте! Нека първо да видим къде ще записвам осмокласника, че тогава Simple Smile
 Даже мисля да правим дълъг уикенд за море...т.е петък  събота, неделя и така да е това лято.

# 573
  • В градината...
Ние събота отиваме за 2 дни до Балчик, ама с това време....

# 574
  • София
Все я следя тази тема и все не пиша.
Много закъсняхме с второ дете. И сега със създалата се ситуация само аз работя. Сърце не ми дава да оставя детето само. Вчера имахме разговор с ММ, и той иска второ, ама като гледам - скоро няма да си намери работа. Как ще я караме с едно майчинство? Иде ми да се хвърля с главата напред пък каквото стане. Все си мисля - ще го изгледаме, две години ще ни е трудно. Като погледна назад толкова бързо минаха тези седем с детето.... скоро сигурно няма и да дава да я гушкам. Абе.... тегаво ми е много. Пък нямам никакво време. Да не кажа, че изтече. На 42 съм Sob

# 575
  • В градината...
Добре дошла и изобщо не се замисляйте, ама изобщо.

# 576
  • Пловдив
Привет и от мен!
И аз така ще кажа...хич не го мисли и не отлагай!
Ако можеше и аз да върна времето 7 секунда не бих мислила, ама на...като се реших вече не се получаваха нещата Confused Та...дерзайте!

# 577
Все я следя тази тема и все не пиша.
Много закъсняхме с второ дете. И сега със създалата се ситуация само аз работя. Сърце не ми дава да оставя детето само. Вчера имахме разговор с ММ, и той иска второ, ама като гледам - скоро няма да си намери работа. Как ще я караме с едно майчинство? Иде ми да се хвърля с главата напред пък каквото стане. Все си мисля - ще го изгледаме, две години ще ни е трудно. Като погледна назад толкова бързо минаха тези седем с детето.... скоро сигурно няма и да дава да я гушкам. Абе.... тегаво ми е много. Пък нямам никакво време. Да не кажа, че изтече. На 42 съм Sob
[/quote/]
Действайте, другото ще се нареди!
Аз родих второто на 42 Simple Smile сега е един калпазанин на година и четири месеца. Времето лети!

Общи условия

Активация на акаунт