Спам тема (И кой каза??? 1,2,3,4,5...) от 01.05 до 31.05

  • 31 093
  • 2 317
  •   1
Отговори
# 960
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Добро утро!


Белла, трябваше да си вземеш ден. Тотев нали призова работодателите да пуснат своите служители.
Довечера по Диема ще излъчват мача, ако мога, ще хвърлям по едно око.
Скрит текст:
И, естествено - "Само Ботев!"

Дени, кои са ти любимците? Вкъщи сме фенове на Ф1, но през последните години с тия нови правила... На моменти ми доскучава.

За няколко дни музеите тук ще отворят врати за безплатни посещения. В събота и стадионът се включва в програмата. Вече съм ходила и пак ми се иска, обаче мъжът ми е зает тогава, та... А за останалите не си и правя труда да го навивам. Разделили сме си посещенията Simple Smile.

# 961
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Или аз съм много вдлъбната, или dhl са много зальохани. Imp От ненамсоколковреме се занимавам с тях и пак някой някъде се е объркал яко. Даже в бг пощите сигурно са по-оправни. Това да имаш всичко на всичко 10 офиса в страната и да не можеш да се оправиш в кой да доставиш... Rage

# 962
  • Мнения: 9 474

@Б е л л а Д о н а направо най-футболния град не само футболен. мисълта ми за националите да играят там е че е на по-стратегическо място географски а и пловдичани ще го оценят и ще се спукват да ходят. софианци сме разглезени

Ами така си е. Колкото и любовта към спорта да надделява, пътуване от Варна или Бургас до Пловдив е някак по-поносимо, отколкото до София. Не че не съм била път до Варна за да гледам националите в Двореца на спорта, но все пак...

# 963
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Оффф, този Юън Макгрегър е...
Все в едни такива филми участва, или прави! Мнооого е як!

# 964
  • Мнения: 6 382
Черпя - с птици.

# 965
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Отивам на зъболекар. Лошото е, че съм почти сигурна какво ще ми каже и какво конско ме чака. Стиснете палчета.

# 966
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Стискам зъби Хай!

# 967
  • Мнения: 6 382
Аз сега чакам пред зъболекаря. Ти, Хайче,  поне вече си минала.
Миде, как ти мина посещението у Софията, магьосника наистина ли беше магьосник?

# 968
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Да, оказа се свестен. Много убедително и правдоподобно ме въведе в магията. Без майтап - доволен съм...и магьосница гостоприемна се оказа после от където най-малко очаквах...
Мажовете никви ги немА 😜😉
Нейсе...на лято ви чакам
Имам две цигарки(от билки...) чудя се дали да не завърша серията "мръсни дни", като шмръкна едната тая нощ за финал...не съм опитвал още...

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 19:54 от midkoо

# 969
  • Мнения: 11 505
Аз да напомня, че днес е малкият петък Blush

# 970
  • Мнения: 17 616
как сте, виртуални приятели

# 971
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Минах на преглед само. Другата седмица почваме касапската работа, т.е.чистене на зъбен камък. Положението хич не е добре. Ще загубя няколко зъба и ще правя мост. Ама да видим кога.

# 972
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Прибрах се вече, голяма обиколка направихме. Навъртях солиден километраж (пешком). Времето е разкошно.

# 973
  • Мнения: 35 961
и на мен ми се разхожда по такава крайбрежна улица, чудесна е Two Hearts

# 974
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Четох преди малко ей тази тема и ми стана много интересно какво щеше да стане, ако главния лирически герой от темата беше казал на жена си "Жена, тия деца не са от теб! Вземам ги и се прибирам при тати!"... JoyJoyJoy

Общи условия

Активация на акаунт