Искам да кажа ... (158) през май 2019

  • 68 069
  • 1 360
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 021
Добро утро.
Преди 6 съм стабала, обаче кагето на спокойствие не ми се получи.
В цикъл съм и съм крива за трима, а мъжете ме дразнят.

# 721
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Добро да е!
Каква е тая мъгла сега!?!

В 6 станах. Последен мач на дреб. Първи са в групата и мачът няма значение, нищо че е срещу втория. После - към купона. Доста работа ни чака, но сме решили сами да си го направим Crazy
Златото вече трябва да е сложил агнешкото в пещта.

Лек и слънчев ден.

# 722
  • Мнения: 2 622
Ооох, всяко нощно излизане, после ми излиза през носа. Нямаше шест часа, хлапетата като се раздвижиха - за къде бързат тези деца, в събота, ден за почивка. Пих кафе, сега принцеси пека и после остава един мноооого дълъг ден.

Безаварийно каране, на Тарти, чудна придобивка. Мони, дано се разминеш без операция и консервативното лечение даде резултат. Сесили питаше за нещо интересно в Пловдив - до октомври в Археологическия музей гостуват оригиналите на Вълчетрънското и Панагюрското златно съкровище, може да ви е интересно. Детската железница е нещо, което няма в други градове, но мисля, че децата вече са големи за нея. Музейко също гостува в Пловдив със зала Еврика, ако не сте го посещавали в София. Природонаучният музей има много хубави експозиции, вкл. зала със страхотни пеперуди.

За подаръците на госпожите - след няколко спора за предходни поводи, сега за завършването никой не смее да даде предложение за да не бъде наруган и осмян.
А „портфолиото” почти го приключихме. В неделя ще му видя сметката и в понеделник заминава по направление.

Дългичко стана, но не намерих друго време да си кажа нещата. Хубав уикенд на всички!

# 723
  • Мнения: 11 667
Познайте кой изправя щерката в 7 сутринта. Ама много коса бе 😂
Трябва да проверя пак за трайното изправяне, че по 30-40 минути ми отнема нейната шашкания.
Отиват на екскурзия, до Търново, ще си правят пикник.

Снощи отметнахме и бала. Довечера сбирка с девойките 🙂
Всичко е наред, само лятото не ще да дойде ☀️ 😆

# 724
  • Мнения: 3 652
Добро утро,
 явно сме голяма дружина станали рано в събота.
Моите деца са на бабин дом и аз си пия кафето сам сама- отдавна не ми се беше случвало.Харесва ми.

Ени, миналата година и аз я пуснах моята пролетта на сборни групи. Много и беше добре, не боледуваше а и после като тръгна в нейната си група нямаше рев изобщо сутринта. Е случвало се е да поплаче, но нищо особено. От детската не бяха много съгласни, но нямаха право да ми откажат и я записах.
Днес съм дежурна от работата и ще трябва да говоря с някой от шефовете, което не ме кефи изобщо.
Иначе обичайната програм, пране, чистене и после навън. Мисля следобяд да обърна внимание и на двора, че съвсем нямам време за него.

Хубав ден.

# 725
  • Мнения: 14 299
Добро утро!

Руми, ти що не дойде на екскурзия с щерката, а! И аз можеше да те заведа на пикник! Stuck Out Tongue

Ели, успех на детето на мача и весело парти! На агнето в пещта преглътнах лакомо и шумно Grinning

И аз от не особено наспаните.... Легнах в 1, станах в 8. Миии още можеше пък! Обаче много хубава вечер. Слушахме Deep zone project в един бар, много хубава музика правят тези хорица. Потанцувахме, пийнахме, аз - доволен.

Днес денят започва със слънце! Айде вече, че ми прогниха кокалите! И ми се белят ръцете Astonished Бях успяла да направя тен преди великия потоп и сега се лющя като змия...

Мисля малко да пооправя из дома, да направя един бърз шопинг с разходка и да отивам на къщата. Ама няма май нищо да бутам, ами ще си медитирам в градината. Довечера сме на бургер парти в едната ми дружка - да спазим традицията и да открием сезона на градинските събирания. Ще преспя там и утре вече и аз на пангара.

# 726
  • Germany
  • Мнения: 7 935
Добро утро!
В 6,00 се събудих и още пия кафе. Навън е мрачно, а уж го даваха слънчево днес.  По добре съм уж, но психически съм развалина. Присвие ли ме корема и изпадам в истерия... Мисля да си потърся в нета йога упражнения за релакс. Къщата е на вили и могили и ще тормозия домочадието да помагат да пооправим и разчистим. Големият има и да учи много, че яко са ги подпукали. Малкият е рожденик в сряда и във вторник трябва да съм добре за да направя мъфините за училище, а в събота му е партито. Вълнува се много и си брои всеки ден колко остава Simple Smile
Хубав уикенд на всички!

# 727
  • Мнения: 39 306
Добро утро. Станах рано и отметнах част от задачите. На обчд съм на среща с майките от класа на момчето. Ще обсъждаме сумата за подаръци на госпожите.
Щерката се събуди болна. Много ми е криво. Цяла седмица скиторише с италианска и полска група деца и не ѝ виждахме очите.
Вчера мина бала на племенницата. Пак подготвих щерката, че такъв филм аз и баща ѝ няма да играем....

# 728
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 682
Анджи, като гледам, че чак сега си успяла да прочетеш мнението ми от неделя, хич не ме лъжи, че мързелуваш.Stuck Out Tongue Winking Eye

Ели, успех на малчо и приятно изкарване на купона.Tada

Мони, не се скапвай де,  почини си и се порадвай на домашните.Hug

То и аз станах в 6 и съм на работа. Disappointed

Хубав и слънчев уикенд!

# 729
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Добро утро!

Да се похваля - взехме тази нашата кола Grinning! Снощи излизахме да се почерпим, на ММ приятел рожденник също, главата ми е камбанария, дзън,дзън Joy А днес съм на работа! Утре пак на рожден ден! Тежка ни е тази седмичната програма Heart

Мони, дано си добре! Жаки ми беше препоръчала упражнения на Чилелявида, много са хубави, само че аз си контузих дясното рамо и сега съм само на коремни преси, клекове, разни такива Grinning

Ели, приятно изкарване!

Ени, пускай буболечката спокойно!

Хубав ден ви желая!

# 730
  • Germany
  • Мнения: 7 935
Честито, Ети! Със здраве да си я ползвате и безаварийно да ви вози! Може ли да ми дадеш линк към упражненията, които ти е препоръчала Жаки?

# 731
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Мони, копни това

' чилелавида для начинающих'

И ще ти излезе ютуб канала й, избираш какво и... Grinning

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 6 485
Добро утро!

Ех, Ети, разгеле! Да ви вози безаварийно и на хубави места!

Ели, успех на дреб и весел купон след това!

В парка пред нас ще има някакви работилници, та ще се пробвам там с децата, после сме на детски рд на приятелско дете, който може да прерасне в гости и ей го, денят минал.

Рир, видях и аз афишите на Кубански казашки хор и обмислям сериозно билети. Мисля си, че ще е наистина зрелищен спектакъл.

Хубав и слънчев ден ви пожелавам!

# 733
  • Мнения: 39 306
Честито, Ети!

# 734
  • Мнения: 11 667
Ети, най-накрая! Честита да е!

Али, ми що - щото съм мноУ работна и съм на работа Imp
Ама, те другите само балалайкат, аз обаче ще ти се тупна на къщата, ще видиш ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт