Искам да кажа ... (158) през май 2019

  • 67 982
  • 1 360
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 986
Ети, честито! Безаварийно и с удоволствие да си я ползвате!
Алето си мисли, че се шегувкаме, ама и аз ще и ида на гости! Някой път...
Снощи детето мери роклята за края на годината. Много си я хареса. Обаче изглежда толкова по-голяма...Порастват...

# 736
  • Мнения: 14 242
Али, ми що - щото съм мноУ работна и съм на работа Imp
Ама, те другите само балалайкат, аз обаче ще ти се тупна на къщата, ще видиш ти Hug

Ти точно ако не се тупнеш ще ти се разсърдя искрено и лично! Ако другите могат да бъдат извинени поради логистични и други причини, ти си близо, а и имаш лично участие в тая къща!

Ети, ееее, честито! Безаварийно да си я карате и да ходите на много красиви места!

Още не съм се надигнала от компютъра, поне закуска да си направя... Grinning

# 737
  • Мнения: 5 242
Добро утро!
Аз се надигнах, закусвах нескуик с мляко и потеглям на фризьор. Ще ме боядисват, мисля и да ме понакъдрят малко за довечера, въпреки че детето ми каза да не се правя пак къдрава;)
Кога стана такъв разбирач😀😁

Анджи, ще чакаме снимки от партито значи.
Ети, безаварийно шофиране с новата кола и да си я карате с кеф!
Мони 🤗
Але, кога се нанасяш официално?
Руми, ползотворна работа днес!

# 738
  • Мнения: 39 038
Тути, каква е тази закуска?
Издавам, че Жаки празнува днес! Да е здрава, щастлива и влюбена!

# 739
  • Мнения: 14 242
Тути, не знам, точно, ако всичко е по план, може би следващите почивни дни Simple Smile


Жакииии, честита да сии!! Heart

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 6 398
Ооо, Жаки, да си честита! Здрава и много щастлива бъди! Май двоен празник имахте днес? Племенникът сякаш също е рожденик днес. Да расте здрав!

# 741
  • Мнения: 11 570
Я, Жаклинката каква е потайна. Жива и здрава да си Heart

# 742
  • Мнения: 3 647
Честита да е Жаки, все така изобретателна и усмихната.
Здраве и пак здраве пожелавам.

# 743
  • Мнения: 14 242
Много съм добра, за отрицателно време си купих 3 рокли, слънчеви очила и много мекичък домашен халат. 😎
  Набелязах си матрак, ще премеря пак и ще поръчам.

# 744
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здрава и щастлива да е Жаки. Още много красиви мигове да има.

# 745
  • Мнения: 11 570
Али, кой избра. По-мек или по-твърд Grinning

И аз имам нужда от нови слънчеви очила.

# 746
  • Мнения: 14 715
Честита да е Жаки! Здраве,късмет,щастие и мнооого любов! 🌺🤗🎂

И аз искам нови очила. Детето ми счупи два чифта,останаха само едни,но най-грозните. 😂 Добре,че нямам пари да си купувам скъпи,че щях да умра от яд. Аз много си пазя нещата.
Ох да ви кажа,чудя се какво да правя с работата. Ако започна някъде на договор и малката боледува,едва ли ще са ок да отсъствам постоянно,а няма кой да я гледа освен мен. За това обмислях вариант да започна с едни дейности,дето ще си работя за себе си,но ММ трябва да осигури началния капитал,а той се ослушва. Никак не обичам да се моля и да завися от някой... И съм в голяма чуденка какво и как да стане. Кредит няма да мога да взема. Уф каша голяма ми е. И се изнервям все повече иии не знам на къде ще избие. 😣

# 747
  • Мнения: 14 242
Али, кой избра. По-мек или по-твърд Grinning

И аз имам нужда от нови слънчеви очила.

Колебая се между един съвсем прост и обикновен и един по-малко твърд Grinning Аз, в крайна сметка реших, това, да е леглото за гости, та на този етап не мисля да инвестирам в кой знае какво. Сега ще премеря пак и в понеделник ще мина да поръчам нещо.

Ени, дано да го измислиш без ядове и нерви Hug

# 748
  • Мнения: 5 242
Ени, пробвай. Ако не е толкова голям началният капитал си изтегли кредит.
Така ше зависиш от банката;) ама пък ще си двойно по-настроена за успех!
Жаки, честит рожден ден! Още много хубави места да посетите ти пожелавам!
И здраве за всички ви!

Купих си рокля, ама не знам дали ще я облека изобщо тая вечер. Май ме прави бледа. Имам вариант да съм с черна, ако не се харесам.
Почвам да се гримирам, прическата ми е като за бабата на абитуриентката, ама няма да си развалям настроението;)

# 749
  • Мнения: 14 242
Еее, Тути, едва ли чак бабата 😊

И трите рокли, които си купих днес са черни... Не знам защо стана така, обаче нищо от цветните, които мерих не ме грабна. Аз обичам черно де 😃

Ох, голям размаз.  До сега се чекнах по шезлонга, а вече се чекна на хамака на моята дружка. Родена съм за мързел аз... Жалко, че не е доходоносен... 😂

Общи условия

Активация на акаунт