Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 6 / Май 2019

  • 167 744
  • 4 164
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 1 593
И аз ще почна в тефтера да си пиша имената им, че всяка минута измисляте ново Rolling Eyes
Мисля че е крайно време да се направи един групов канал на бг мамите Thinking , току виж пооправят малко тъпите си и безсмислени клипчета...

# 1 801
  • Мнения: X
Да сме съобразявали облеклото с мястото на което ходим, а кога ходеше на работа забрави в какъв вид се явяваше в офиса?
В какъв вид? Не помня, а ми стана интересно
Утре ще опитам да превъртя няколко нейни клипа, имам спомен за един потресаващ аутфит в офиса, а после тичаше на събитие, да не казвам и колко лошо впечатление ми прави манджата, която всимки в тоя офис хапваха на бюрата си. Може и да е нормално, но на мен не ми допада този начин за обяд.

# 1 802
  • Мнения: 4 400
Гръмпи, само последното ти видео изгледах, но се смях със сълзи Joy  Ще ми станеш любимата влогърка!

# 1 803
  • Мнения: 787
Джулката и Джуганеца,хмм.Бали е хубава дестинация,с уникална природ,а представям си ако бях с тях на екскурзия и в далечината чуя-"мааа*а ти","нидей ма пипа за макарите" или звучното "ьооор дъ босс".

# 1 804
  • Мнения: 462
Искам да помоля Гръмпи, ако може, да направи едно DIY за мен, ако иска да ме зарадва. Мен ме е срам. Но идеята е да си направим удобни обици от блистери на нужните ни лекарства. Представям си ги пробити с конец и закачени на ушите. Така всеки път, когато детето ви ядоса, можете спокойно да си вземете от обицата хапчето за глава и да не ви боли. На едното ухо може да виси Аналгин на Софарма, а на на другото - предписания ви антипсихотик. Ако лекарствата се приемат след храна, носете в чантата си елегантно кожено калъфче с баничка от един и двайсет, така че да имате винаги какво да хапнете преди приема. За да не се цапате, увийте я с рецептата от лекаря. Така няма да я забравите и можете и да носите в аптеката. Фармацевтите сме професионалисти и мазни петна не ни пречат. Друго, което ми идва наум, е нуждата лекарствата са се вземат с вода. Един термос или пробито шише като огърлица около врата ще ви направи идеалния аксесоар за целта.
Плийз? Гръмпи? 🐍 ❤️

# 1 805
  • Мнения: 819
С риск някой да се оплаче, че го обиждам и да ме баннат...

https://www.youtube.com/watch?v=UAry7RSP9o0

3:28 ... I AM BELIEVE THAT...... Joy Joy Joy ... ми ни моа са сдържа Joy Joy Joy

# 1 806
  • Мнения: X
С риск някой да се оплаче, че го обиждам и да ме баннат...

https://www.youtube.com/watch?v=UAry7RSP9o0

3:28 ... I AM BELIEVE THAT...... Joy Joy Joy ... ми ни моа са сдържа Joy Joy Joy
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
OуЕмДжи

# 1 807
  • Мнения: 462
Остави I am believe, не чу ли размера ТЪРТЕЙ ЕЙТ?

# 1 808
  • Мнения: 6 930

Хаха, абонирах се за тази "безделница"!

# 1 809
  • Мнения: 819
Остави I am believe, не чу ли размера ТЪРТЕЙ ЕЙТ?

Ох..... Joy Joy Joy

# 1 810
  • Мнения: 4 400
С риск някой да се оплаче, че го обиждам и да ме баннат...

https://www.youtube.com/watch?v=UAry7RSP9o0

3:28 ... I AM BELIEVE THAT...... Joy Joy Joy ... ми ни моа са сдържа Joy Joy Joy
То само това да е.  "I haven't been posting from a long, long time ago" като чух и спрях до го гледам. Що се пънат да правят видеа на английски като ИЧ не им се отдава..

# 1 811
  • Мнения: X
Остави I am believe, не чу ли размера ТЪРТЕЙ ЕЙТ?

Ох..... Joy Joy Joy
Е добре как си го причинявате, изгледах само 2-3 изречения.

# 1 812
  • Мнения: 462
Защото искам да се посмея, след като достойно днес се очадървах психически срещу всякакви плювни. Грозна, платена, тъпа, фармаробиня на фармамафята. Не е лесно да си инфлуенсър майкоооо, какво да правя сега? Парят ми ушите  Не стига, че съм грозна, ми не се и "гримирвам" добре. Пък аз исках само да се изфукам в нов пруект. Гръмпи трябва да ме обучи на пиар по инфлуенски. Отговорих на пет шест, че завиждааат и са грозни и неграмотни (от които само последното е вярно), обаче ми се изчерпва арсеналът с обиди.

# 1 813
  • Мнения: X
Дайте линк към Джулката

# 1 814

Общи условия

Активация на акаунт