Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (86) - май 2019

  • 99 477
  • 1 658
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 1 332
Ако ни четат организаторите,време е за велосипеди,тротинетки,летни лагери,билета за аквапарковете и хепи ланд също!Иначе еднинствената награда,която не съм искала и едва ли ще ползвам е една смешна кафеварка на Нова бразилия.Като си отворя шкафа с награди искам да е пълен Joy
Скоро мои приятели се нанесоха в нов дом и всички брандирани чаши отидоха там,радваха се от сърце!

# 1 456
  • Мнения: 1 902
На мен брандираните награди ми харесват. Имам познат, луд фен на Милка и дава много пари за техни сувенири. Хора разни, демокрация е все пак. Игрите са за това, да участваме. И винаги има хора, които играят за количество. В по-горен коментар правилно е отбелязано, че играят, за да не спечели някой друг.

# 1 457
  • Мнения: 642
Най-накрая спечелих настолна игра Барни 🥳

# 1 458
  • Мнения: 1 379
 И аз тази сутрин спечелих играта на Барни. Само два кода съм регистрирала, така че съм доволна.
Чакам и слушалки от Туборг.
И чашата от Twix - те имат ли обявен срок, в които трябва да ги получим?

# 1 459
  • Карнобат
  • Мнения: 689
И аз тази сутрин спечелих играта на Барни. Само два кода съм регистрирала, така че съм доволна.
Чакам и слушалки от Туборг.
И чашата от Twix - те имат ли обявен срок, в които трябва да ги получим?

Как разбирате,че печелите от Барни?И аз имам само два регистрирани кода.

# 1 460
# 1 461
  • Русе
  • Мнения: 2 605
Аз съм с 6 кода и без настолна игра..аз явно в Делфинариума ще хося Simple Smile

# 1 462
  • при късмета
  • Мнения: 24 000
Регистрирах още 2 кода на Барни, вече ги отчита правилно. Изписа ми точната бройка която остава за участие за делфинариума, без да брои печелившите 2 за играта.

Още не мога да намеря шуменско с играта. В Била и Кауфланд кеновете са на промоция и се надявам да е защото вече имат от тези с играта и искат да продадат предишните количества

# 1 463
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Ще взема участие в семките, дано се намират във Варна Simple Smile Нямам пауърбанк и ще играя за него и в Барселона ми се ходи Grinning Mрън, мрън!

# 1 464
  • Мнения: 787
В играта на  сникърс и моя снимка са откраднали. Лични снимки да крадат! Това  ми е много извратено вече!

# 1 465
  • Мнения: 1 379
И аз тази сутрин спечелих играта на Барни. Само два кода съм регистрирала, така че съм доволна.
Чакам и слушалки от Туборг.
И чашата от Twix - те имат ли обявен срок, в които трябва да ги получим?

Как разбирате,че печелите от Барни?И аз имам само два регистрирани кода.

След като регистрирах втория код ми излезе съобщение, че печеля игра и ми изпратиха имейл.

# 1 466
  • Мнения: 718
Морени пращат имейл за второто теглене

# 1 467
  • Мнения: 2 404
Днес очаква ли се някакво теглене?

# 1 468
  • Мнения: 36 468
Само Морени, но нямам имейл, значи сигурно не печеля.

Имам смс от Лео - може да е тениска или чаша (а може и да са слушалките на Милка, но се съмнявам). Куриерът им идва точно когато обядвам и не съм на адреса. Не знам защо си прави труда - вече би трябвало да се е научил, че няма да стоя да го чакам и просто да оставя пратката в офиса. Само ми прекъсва храненето с обажданията си.

# 1 469
  • Мнения: 1 775
Освен Морени мисля, че и Сушард трябва да теглят днес.

Общи условия

Активация на акаунт