Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (86) - май 2019

  • 99 469
  • 1 658
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 2 404
и на мен ми беше странно, като не съм се съгласила да ми таксуват смс-а как ще ме уведомят, и аз си помислих, че да им застояват пратки при тях, не е добре, заема място /те ще се зарият в един момент Laughing/ ама ... знам ли вече
Иначе чакам
прословутия фотоапарат от 15.03 от Милка
тениска на Орео
чопър от Калиакра
душ-гел от Дав
чаша от Туикс
Играта от Барни

# 916
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Може ли някой да ми каже, ако е регистрирал в спаркса и му е дало специален код да закупи за новите награди, каква е опаковката на колата за тази промоция? Има ли нещо различно което пише, регистрирам всякакви капачки като цвят, спец.код не дава?
Снимката е на потребител, от Спаркса:

# 917
  • sofia
  • Мнения: 1 941
Благодаря!

# 918
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Хора, звъня ли са ми от калиакра докато не бях в страната. Снощи чак видях пропуснатите на домашния телефон.
Звъня сега да върна , обаче тел. е изключен. Пробвах много пъти. Някакъв друг номер има ли освен 0887903444?

# 919
  • Мнения: 264
    Публикувани са печелившите от играта на Райфайзен. Дано някой да се намери, късмет! Simple Smile

    # 920
    • Монтана
    • Мнения: 530
      Публикувани са печелившите от играта на Райфайзен. Дано някой да се намери, късмет! Simple Smile

      Може ли линк, понеже не го откривам 🙂 Благодаря

      # 921
      • Мнения: 264
      Цитат на: kalisto_17@ab

      Може ли линк, понеже не го откривам 🙂 Благодаря
      [/quote

      # 922
      • Мнения: 1 775
      Вижте си за мейл от ask GFK
      Тема : Продукти за лична хигиена
      Да ви споделя , вече почват да ме дразнят с въпроса "Вие или някой от членовете на семейството ви работят ли в дадена сфера"
      и оттам отпадам от обсега им всеки път...
      Disappointed Relieved

      И аз бях така. Чудех се кой ли е верният отговор. Откакто почнах да отбелязвам нито едно от посочените ми пуска анкетата. Smile
      Може би не искат някой от тези сфери да попълва, да не е много навътре в нещата. Wink
      На мен аск-а рядко ми пращат, ще си обновя профила после, да видим...

      # 923
      • Пловдив
      • Мнения: 515
      Аз съм с чанта на игра на тронове. Много се радвам, точно нея исках. 😍

      # 924
      • Вестерос
      • Мнения: 38 239
      Аз май не печеля Sad((( МРЪН!

      # 925
      • Мнения: 1 024
      ММ е с портфейл. Пише, че от банката ще се обаждат. Мн ще е доволен.

      # 926
      • Мнения: 2 003
      Преди малко регистрирах 2 кода в MySparx, единия от кенче, другия от малка кола, но не ги отчита като специални. Това "грешната" кола ли е?
      Скрит текст:

      # 927
      • sofia
      • Мнения: 1 941
      Явно да, тези новите са с думички на етикета, но и предните бяха...доста объркващо.

      # 928
      • софия
      • Мнения: 25 438
      Мисля, че играта е с кола 1,25 мл, а не 500.

      # 929
      • sofia
      • Мнения: 1 941
      Може и така да е..на снимката по-горе не се вижда капачката, но ми се вижда златист отблясък, може и златни да са за специалните кодове.

      Общи условия

      Активация на акаунт