Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 45 883
  • 825
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 825
Здравейте момичета , може ли да ме насочите в кой момент се заплаща пакета и въобще как стои въпроса с пакет за проследяване? Аз съм раждала в Щерев , но преди се следях при др лекари и направо за тонове и раждане отидох. Сега лекарят, при който раждах вече е АРТ и означава, че няма да мога да се следя при него и съм малко объркана. На регистрацията нещо не ме опътиха като хората - първо да съм минела БХС и после пакет, а принципно ако е пакет то се включва, ако го платя предварително няма да го ползвам в пакета и малко се обезмисля цялата идея с пакет разширен и оптимален . Споделете моля , вашето мнение има ли смисъл от пакет или да си плащам всеки път, пакетът стига ли или отново има доплащания Simple Smile

При установяване на бременност, още в 7-9г.с. може да заплатите пакет за проследяване. Няма смисъл да чакате до 13г.с., за ранния скрининг, защото той си е включен и така губите него от пакета.
Първият път изполвах разширен, останаха ми 4-5бр. тонове, 1-2 доплера от пакета.
Сега не съм заплащала, защото се възползвам от допълнителното здравно осигуряване и си плащам всяка консултация.

# 76
  • Мнения: 626
Момичета, днес бях в Щерев. Първо питах на регистратура какво ще се случва с предстоящо раждане, при положение че следящият бременността лекар не е в екипа за бременност и раждане. Казаха, че при напреднала бременност следенето  и раждането си остават при същия лекар, но посъветваха все пак въпросът да бъде обсъден и с лекаря. Говорих с д-р Ганева и тя ме увери, че няма за какво да се притеснявам, защото ще си довърши бременните до към края на юни. Освен това каза, че не планира отпуск през май и началото на юни.
Относно пакета - аз съм с разширен. Платих го още около 7 г.с. и не виждам смисъл да се закупува едва след БХС, който така или иначе е включен в пакета. Отделен е въпросът, че ако сега трябваше да решавам, не бих си взела пакет, защото моят лекар не се води особено по него и немалко неща ще останат неизползвани.

# 77
  • Мнения: 231
Аз също не бих взела пакет. Предплащаш, доплащаш невключените а накрая и ти остават неизползвани. Отстъпката от цената на раждането беше 100 лв...
Освен това ако впоследствие си направиш допълнително здравно застраховане няма да можеш да си възстановиш предплатения пакет.
Разбира се има и жени, които са доволни от пакетите. Всеки сам си преценява. Успех! Hug

# 78
  • Мнения: 135
Дами, можете ли да ми кажете дали мъжете могат да присъстват на раждането?

# 79
  • Мнения: 499
Да, обаче трябва да информирате за това израждащия лекар по-рано. Може да присъства и в предродилната зала ако няма други жени..

# 80
  • Мнения: 370
Аз днес бях на преглед. Всичко е наред освен, че са ми нарастнали околоплодните води в сравнение с предния път. Док каза, че е малко странно, защото съм в 35 + 5 г.с.  и трябва да намаляват. Не са над граничните стойности, но все пак.. На някоя от вас да ѝ се е случвало такова нещо. Дали е проблем.

# 81
  • Мнения: 132
Аз днес бях на преглед. Всичко е наред освен, че са ми нарастнали околоплодните води в сравнение с предния път. Док каза, че е малко странно, защото съм в 35 + 5 г.с.  и трябва да намаляват. Не са над граничните стойности, но все пак.. На някоя от вас да ѝ се е случвало такова нещо. Дали е проблем.
Ами ако за лекаря ти не е проблем и за теб не би трябвало да бъде. Довери се на лекаря и бъди спокойна Simple Smile

# 82
  • Мнения: 160
Аз днес бях на преглед. Всичко е наред освен, че са ми нарастнали околоплодните води в сравнение с предния път. Док каза, че е малко странно, защото съм в 35 + 5 г.с.  и трябва да намаляват. Не са над граничните стойности, но все пак.. На някоя от вас да ѝ се е случвало такова нещо. Дали е проблем.

Само да попитам , лекаря др. Билчев ли е  ?

# 83
  • Мнения: 370
Да.


Аз днес бях на преглед. Всичко е наред освен, че са ми нарастнали околоплодните води в сравнение с предния път. Док каза, че е малко странно, защото съм в 35 + 5 г.с.  и трябва да намаляват. Не са над граничните стойности, но все пак.. На някоя от вас да ѝ се е случвало такова нещо. Дали е проблем.

Само да попитам , лекаря др. Билчев ли е  ?

# 84
  • Мнения: 160
Да.


Аз днес бях на преглед. Всичко е наред освен, че са ми нарастнали околоплодните води в сравнение с предния път. Док каза, че е малко странно, защото съм в 35 + 5 г.с.  и трябва да намаляват. Не са над граничните стойности, но все пак.. На някоя от вас да ѝ се е случвало такова нещо. Дали е проблем.

Само да попитам , лекаря др. Билчев ли е  ?

Ако искате ми пишете на лично .

# 85
  • Мнения: 370
Писах ви.

Да.


Аз днес бях на преглед. Всичко е наред освен, че са ми нарастнали околоплодните води в сравнение с предния път. Док каза, че е малко странно, защото съм в 35 + 5 г.с.  и трябва да намаляват. Не са над граничните стойности, но все пак.. На някоя от вас да ѝ се е случвало такова нещо. Дали е проблем.

Само да попитам , лекаря др. Билчев ли е  ?

Ако искате ми пишете на лично .

# 86
  • Мнения: 3 096
Момичета, ненужно дългите цитати е добре да се избягват, защото става трудно за четене и много за скролване

# 87
  • Мнения: 3 938
Може ли да кажете за ФМ при Д-р Чавеева дали се чака много пред кабинета и колко струва, че не мога да се ориентирам от техния ценоразпис?

# 88
  • Мнения: 892
Зависи за коя ФМ става дума и дали е едноплодна или двуплодна бремеността. Погледнете ценоразписа от сайта - там има отделна разбивка, дори с разликата в апаратите (Чавеева ползва Е10)
Пред кабинета и се чака - може и час да е, но по-големият въпрос е дали ще успеете да запишете час.

# 89
  • Мнения: 135
Момичета,на някой случвало ли му се е да има силна остра краткотрайна болка в горната част на корема?Аз съм 35 г.с.

Общи условия

Активация на акаунт