Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 44 299
  • 825
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 929
Благодаря на всички за отговорите. Бременността явно ми е изпила мозъка, защото пак цени за ФМ не видях в ценоразписа. А Чавеева на втората ФМ само с коремен ехограф ли гледа?

Мен също би ме притеснило, ако ме преглежда специализант, защото имаме някои притеснения за бебето след последния преглед и бих искала да ме види специалист или поне да присъства на прегледа.

# 106
  • Мнения: 892
http://shterevhospital.com/polezna-informaciya/finansova-informaciya/cenorazpisi
Скролваш надолу до първият ценоразпис- Репродуктивно здраве, кликаш и отваряш файла. От  26 започват доплер и фетална, та чак до 53 с пакетните услуги.

# 107
  • Мнения: 8
Здравейте,

Случайно на някоя от вас, която е била на ранна Фетална морфология (11-13 г.с) при доктор Искилиева да са й казали пола на бебето? И по-натам потвърдиха ли го?

 Аз съм при нея и ми каза на 4Д Simple Smile

# 108
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте!
На 1 ФМ бях при Искилиева, останах доволна. За 2 ФМ си записах час при Чавеева, чаках повече от час и половина и когато трябваше да ме приеме, дойде Калев и ме попита дали имам нещо против да ме прегледа той, понеже искал да помогне на Чавеева. Тъй като АГ държеше да мина при Чавеева, отговорих, че нямам нищо против, но бих желала накрая да чуя мнението и на Чавеева. Останах много доволна от Калев, отговори на всичките ни въпроси и ни обясни всичко много подробно. Разочаровах се от Чавеева - дойде за около 10 мин. и всичко, което ни каза, звучеше като наизустен рецитал, не ни каза нищо конкретно по нашия случай, през цялото време говореше как е "по принцип". Отидох при друг лекар, Икономова от Фемина, не потвърди нищо от притесненията на Чавеева и, честно кйзано, се разочаровах още повече от Чавеева.. Не знам дали бих отишла отново при нея, чаках с такова нетърпение прегледа при нея, но може би очаквах малко повече, при условие, че всички са толкова доволни от нея.. А може просто вече да е била уморена, беше края на работния ден..

# 109
  • Мнения: 64
Момичета, може ли някоя да ми каже ПКК , урина , глюкоза, протромбин и фибриноген колко пари са в лабораторията в болницата, никъде не намирам ценоразпис, поне ориенировъчно? Благодаря Simple Smile

# 110
  • Мнения: 132
Момичета, може ли някоя да ми каже ПКК , урина , глюкоза, протромбин и фибриноген колко пари са в лабораторията в болницата, никъде не намирам ценоразпис, поне ориенировъчно? Благодаря Simple Smile

# 111
  • Мнения: 820
Момичета, може ли някоя да ми каже ПКК , урина , глюкоза, протромбин и фибриноген колко пари са в лабораторията в болницата, никъде не намирам ценоразпис, поне ориенировъчно? Благодаря Simple Smile


http://shterevhospital.com/docs/default-source/default-document- … %B3.pdf?sfvrsn=14

# 112
  • Мнения: 64
Много ви благодаря Simple Smile

# 113
  • Мнения: 3 096
Току-що прочетох в друга тема за поредната жена записала час при Чавеева и прегледана от специализант! Да ви кажа, директно се обадих и записах час и за д-р Чачева от Надежда... Хич не ми се рискива да ида уж при Чавеева, а накрая да ме прегледа специализант. Аз хубаво ще се оплача, ама после тя с какво желание ще ме прегледа? Няма да ми е спокойно след тази конфликтна ситуация. Даже се чудя дали да не отказвам часа при нея.

Не разбирам, защо не пуснат наполовина по-евтино прегледи при специализантите, пък който си прецени, да си запише час при тях. Инак е много некоректно.

# 114
  • Мнения: 267
Др Калев, ако не се лъжа за фамилията, е наистина добър лекар. Нищо лошо не съм чула за него. До колко знам той прави рутинните измервания и след това всичко гледа и др Чавеева. Просто не смогват с толкова хора. Аз също бях настръхнала дали ще ме прегледа тя. Чаках над час, като поне 2 скандала имаше защо чакали по толкова... Тя нито се изнерви, нито претупа някой. За добрите специалисти се чака.

# 115
  • Мнения: 3 096
Нямам проблем с чакането, ровя си във форума и хич не ми пречи, че съм чакала два часа Simple Smile Но искам като съм записала час при конкретен лекар, то да ме прегледа той.

И да, за д-р Калев има добри мнения, но все пак, ако искам да ме прегледа той, ще запиша час при него. А ако знам предварително, че Чавеева не може да ме приеме, то ще запиша час при някое от другите светила.

Сега ми е много по-спокойно с подсигурен час и при Чачева.

И да си пренеса отговора от другата тема, че забравих да пиша Ill още не съм решила къде ще раждам, голяма дилема ми е, но ако е Щерев, като нищо да се сблъскаме по коридорите Laughing

# 116
  • Мнения: 267
Хаха да, живи и здрави да избутаме до тогава. Иначе където ти е по спокойно и за ФМ и за раждане там.

# 117
  • Мнения: 135
При мен също последния път д-р Калев ме прегледа ,но Чавеева беше там и всичко прегледа. Първия път когато само друга специализантка ме прегледа Константиду,направих оплакване и след това Чавеева отделно ме прегледа и то в почивен ден и ми отдели доста внимание, не съм усетила по-лошо отношение заради това. Даже при втората фетална нарочно отидох при друг специалист,но накрая пак опрях до Чавеева ,тъй като имах някои проблеми и лекар от друга болница ми каза да поискам второ мнение от Чавеева.

# 118
  • Мнения: 499
Отиваш на преглед, идва специализант и ти казва че ще те прегледа. Казваш НЕ, ще изчакам др Чавеева и това е, и ще няма нужда от оплаквания и т.н.. няма нищо сложно.

# 119
  • Мнения: 64
Здравейте, днес мина прегледа ми при др Ганева, идвам да споделя за въпроса с екипите. В 25г.с съм и я попитах, как стоят нещата от тук натам с проследяването и раждането съответно (термина ми е 26.08). Обясни ми , че след третата ФМ е добре да се насоча към др Александров и той щял да ме подготви за раждането. Много ми се искаше да си остана при нея, много я харесвам, но явно новата им политика е такава. Не мисля да сменям болницата, защото се чувствам добре там, дано и с новия др си допаднем хаха Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт