Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 45 919
  • 825
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 846
И аз знам, че максималният срок е 24г.с.
Аз я изпуснах.

# 196
  • Благоевград
  • Мнения: 2 859
Днес ми дадоха листовка с новите цени за раждане, направо лошо ми стана като видях. За здравно осигурени - нормалното е 2140 лв., секцио 2390 лв., като в тази цена е включено всичко от приемането да изписването на майката и бебето.

За първи път минах на преглед в точно определения ми час и пред кабинета на моята докторка нямаше правостоящи.

От докторите, които минават към бременност и раждане, само доктор Билчев работи със здравна каса, другите лекари не.

# 197
  • Мнения: 3 252
Толкова са, с карта кредо престиж е 100 лв по малко.

# 198
  • Мнения: 66
Благодаря за отговорите. Още един въпрос: консултацията с кардиолог и анестезиолог в 36та седмица заплаща ли се или влиза в цената на раждането?

# 199
  • Мнения: 107
Благодаря за отговорите. Още един въпрос: консултацията с кардиолог и анестезиолог в 36та седмица заплаща ли се или влиза в цената на раждането?

Аз бях вчера на тези консултаций и не ми взеха пари. Включени са в цената на раждане Simple Smile

# 200
  • Мнения: 354
Днес ми дадоха листовка с новите цени за раждане, направо лошо ми стана като видях. За здравно осигурени - нормалното е 2140 лв., секцио 2390 лв., като в тази цена е включено всичко от приемането да изписването на майката и бебето.

За първи път минах на преглед в точно определения ми час и пред кабинета на моята докторка нямаше правостоящи.

От докторите, които минават към бременност и раждане, само доктор Билчев работи със здравна каса, другите лекари не.
Здравейте, какво ще рече само той работи с касата? Смисъл можеш да ползваш 2 безплатни ехографа ли или ?
Аз мислрх, че там всичко си се плаща нали е частна клиника, а ако ти трябва болничен си издават независимо при кой лекар се следиш или нещо не съм рабрала Simple Smile

# 201
  • Мнения: 3 252
В цената за раждане и са включени - но с кардилога не е точно консултация, по-скоро той ти мери кръвното и си пише някакви неща, не те консултира.. Всички въпроси са към анестезиолога.
Здравейте, какво ще рече само той работи с касата? Смисъл можеш да ползваш 2 безплатни ехографа ли или ?
Аз мислрх, че там всичко си се плаща нали е частна клиника, а ако ти трябва болничен си издават независимо при кой лекар се следиш или нещо не съм рабрала Simple Smile
- Да, болничния се издава без значение при кой лекар си, ако не е 45 дневния се заплаща 15 лв. А за ехографите - не знам.

# 202
  • Мнения: 135
Някой има ли актуална информация,кога са часовете за посещение след раждане? И има ли възможност ,ако си сам в стая да е извън тези часове?

# 203
  • Мнения: 629
Някой има ли актуална информация,кога са часовете за посещение след раждане? И има ли възможност ,ако си сам в стая да е извън тези часове?
Всеки ден от 17 до 18:30 ч. Ако нямаш познат в болницата, няма възможност за посещение извън часовете, защото на регистратурата не пускат. Другият вариант е да издебнеш, когато са заети, и да минеш незабелязано, но пак е малко вероятно, защото единичната стая е точно  до акушерския пост.

# 204
  • Мнения: 892
Може ли някоя мама, която е раждала секцио наскоро, да сподели колко време е била в реанимация? Кога най-рано може да се обадите на таткото след секциото?

# 205
  • Мнения: 508
Може ли някоя мама, която е раждала секцио наскоро, да сподели колко време е била в реанимация? Кога най-рано може да се обадите на таткото след секциото?
Веднага след операцията отиваш в реанимация. В коридора можеш да се видиш с таткото и той да види бебето, да си направите първите снимки заедно. След което в реанимация са твоите най-необходими неща(част от багажа, който носиш) като телефон, зарядно... и можеш да говориш с таткото.

# 206
  • Мнения: 1 554
Здравейте. В 26-та седмица съм и искам да се прехвърля да се следя в Щерев. Може ли да ми препоръчате лекар? Трябва ми някой с подход към пациентите. Не да ми се прави на велик/а, че тези не ми понасят на нервите. Мерси

# 207
  • Мнения: 299
Аз препоръчвам с дее ръце д-р Татяна Арабаджи. Бременността ми мина леко, но накрая бебка не наддаваше с нужните темпове, въпреки добрите показатели на доплерите..феталните специалисти ми всяваха доста притеснения и ми пускаха мухи в главата, но благодарение на Арабаджи съумях да остана спокойна, да родя нормално и всичко да е наред. Изключителна е и като отношение, и като специалист.


Аз имам въпрос към родилите мами, водили ли сте дечицата си при педиатрите в Щерев след изписването? Какво ви е мнението и бихте ли препоръчали някого ако имате наблюдения?

# 208
  • Мнения: 846
Здравейте. В 26-та седмица съм и искам да се прехвърля да се следя в Щерев. Може ли да ми препоръчате лекар? Трябва ми някой с подход към пациентите. Не да ми се прави на велик/а, че тези не ми понасят на нервите. Мерси

И аз съм в 26 г. с., а съвсем скоро ми беше и първият преглед при д-р Арабаджи, от която, макар и само с едно посещение, съм безкрайно доволна.
Много е мила, обстойно преглежда, обяснява добре и спокойно, и дори останах с впечатление, че е привърженик на нормалното раждане. Препоръчвам я.

# 209
  • София
  • Мнения: 92
Здравейте! Имам няколко чуденки и ще съм щастлива, ако някоя пациентка на Щерев ми помогне. Та в 11 г.с. съм и след няколко дена имам първи кръвни изследвания като на следващия ден съм на БХС. Но съвсем ме объркаха за пакета за следене, дали да го платя преди всички тези изследвания, или след това и тях да си ги платя отделно... Жената, която беше на информация, така и не даде ясна информация. И реално, ако платя тези изследвания и БХС извън пакета, дали изобщо ще има смисъл от този пакет понеже те са включени в него?  Вие как процедирахте с тези пакети за следене?

Общи условия

Активация на акаунт