Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 45 910
  • 825
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 36
Здравей, аз платих пакета непосредствено преди да отида на БХС. На информация ми обясниха,че е безсмислено да се плаща пакета след това, защото изследването е включено в пакета и ще остане неизползвано.

# 211
  • Мнения: 3 250
Здравейте! Имам няколко чуденки и ще съм щастлива, ако някоя пациентка на Щерев ми помогне. Та в 11 г.с. съм и след няколко дена имам първи кръвни изследвания като на следващия ден съм на БХС. Но съвсем ме объркаха за пакета за следене, дали да го платя преди всички тези изследвания, или след това и тях да си ги платя отделно... Жената, която беше на информация, така и не даде ясна информация. И реално, ако платя тези изследвания и БХС извън пакета, дали изобщо ще има смисъл от този пакет понеже те са включени в него?  Вие как процедирахте с тези пакети за следене?
Аз също си го купих, преди да вляза на ФМ + БХС в 12 г.с. (така ми обясни д-р Кръшкова, че иначе нямало смисъл (не я препоръчвам за следене на бременност). За да добиеш по-добра представа дали има смисъл - виж ценоразписа на сайта на клиниката - реално 90+65  = 155 лв са ти тези две неща. Ако не платиш пакета си мобилен и ако решиш да се преместиш другаде няма проблем. Ако ги направиш и си платиш тези 155 лв., а в последствие си платиш пакет ги губиш (не може да ги ползваш за друго за тези пари). Ти прецени - ако искаш пакет, сега е по-добрия вариант, ако смяташ да си плащаш всичко кеш каквото излезе до края и да можеш да смениш болницата във всеки един момент - не си купувай.

# 212
  • Мнения: 135
Аз пък бих препоръчала д-р Кръшкова за следене на бременността . Не се величае, имам значителен стаж и опит, не предписва излишни изследвания,да по-особена е ,не е от лекарите, които ще ти говорят миличко, сериозна е и си дава телефона съвсем в началото и ако има нещо може да и се обаждаш лично на нея. Привърженик е на естественото раждане. Лично д-р Калев ,които е от феталните специалисти ми каза ,че за проследяване и раждане ,особено естествено ,тя е най-добрата лекарка в болницата. В началото изглежда дръпната , но тя просто гледа на работа по-сериозно. Сега ми предстои и раждането при нея и дано всичко мине добре. Междудругото още в началото след първия преглед ,тя ме посъветва да не си взимам пакет и че няма много смисъл ,защото понякога някои неща не се използват,а се налага да се правят други,извън пакета и се оказа права.

# 213
  • Мнения: 54
Здравейте. В 26-та седмица съм и искам да се прехвърля да се следя в Щерев. Може ли да ми препоръчате лекар? Трябва ми някой с подход към пациентите. Не да ми се прави на велик/а, че тези не ми понасят на нервите. Мерси

Аз също препоръчвам д-р Арабаджи, тя най-вече е добър специалист разбиращ от работата си и второ дете да имам пак ще родя при нея.

# 214
  • Мнения: 499
Ако очаквате подход към пациентите тогава др Кръшкова НЕ е вашия лекар (бях при нея в началото на бременноста).

# 215
  • Мнения: 3 250
Ако очаквате подход към пациентите тогава др Кръшкова НЕ е вашия лекар (бях при нея в началото на бременноста).
Аз бях на първия си преглед при нея, бях я избрала заради СВ-то, хареса ми, че е била началник на отделение и има много опит. Но определено е по-особена. Ако си търсите спокоен и уравновесен лекар, но сухар - аз съм при Билчев. Също голям привърженик на естественото раждане, без да си търси показания за секцио.
Междудругото още в началото след първия преглед ,тя ме посъветва да не си взимам пакет и че няма много смисъл ,защото понякога някои неща не се използват,а се налага да се правят други,извън пакета и се оказа права.
- Тук съм на различно мнение - аз съм в 36+5, купих си пакет в 12 г.с. и по пакета съм изразходила всичко до момента освен 1 преглед и 5 броя тонове - които се надявам до края на свърша. Водя се нормална бременност.

# 216
  • Мнения: 1 554
Аз вече си имам доктор ала "голямата работа" и ми идва да я убия. Така че търся някой с внимание към детайлите и пациентите. Благодаря

# 217
  • Мнения: 3 096
Дес, ти май ходеше в Токуда? Поне в тази съм те засичала.

Иначе аз ходя при д-р Милчева, малко по-дръпната изглежда, но пък й свикнах май и ми е симпатична Simple Smile

В Токуда също ходя, но всеки път много се изнервям там, като се почне от паркинга, и се мине през бавежите на регистратура, та чак до странната за мен огранизация за влизане и излизане през 100 врати... И как още с влизането отиваш директно за прегледа с ехограф без да ти дадат възможност да обсъдите преди това дали има нещо, което те притеснява... Дала съм си още малко време, но май ще спра да ходя там.

Иначе за д-р Арабаджи и аз съм чувала доста добри мнения, че е мила също. Засичала съм я из коридорите, изглежда ми и тя леко дръпната, но съм я виждала как изпраща пациенти от кабинета си и по-скоро впечатленията са ми положителни

# 218
  • Мнения: 499
От лекарите с нормално поведение Joy : Гогова, Михайлович, или Арабаджи и Александров ако държите да ходите при по-опитен лекар. Александров е голям шегаджия така че пригответе се на това. При мен присъстваше на раждането, и беше определено много интересно Joy

# 219
  • Мнения: 1 554
Не ходя в Токуда, но съм при Богданова в Св. Петка. Нещо ме нерви как претупва работата. А и отначало беше доста дръпната, пък гледай каква калинка стана като наближава термин вече и хората се ориентират къде да раждат. Вече обръща палачинката, че да не загуби пациенти. Не казвам, че няма да раждам при нея, но искам някой да ми обърне малко внимание, че имам оплаквания. Не както, казваш ти, на ехографа и айде чао, супер си.

# 220
  • Мнения: 3 096
Между другото, в Щерев май само някои от гинеколозите си дават мобилните номера. Споменавам в случай, че държиш да можеш да звъннеш на гинеколога си при възникнал въпрос или да изкоментирате някои изследвания.

# 221
  • Мнения: 132
Препоръчвам др. Арабаджи с две ръце. Следих бременността си и родих при нея преди 2 седмици . Много обяснителна,  мила и грижовна към пациентите си. Дава си телефона около 34 г.с. Привърженик е на естественото раждане.

# 222
  • Мнения: 107
Аз препоръчвам Михайлович. Грижовен е и си следи внимателно пациентите. Търпеливо ме изслушва и отговаря на всичките ми въпроси. Преместих се при него след пълно разочарование от клиниката на Мазнейкова Simple Smile

# 223
  • Мнения: 1 554
Имам телефона на сегашата ми следяща още от първия триместър, ама досега не е било особено полезно. Ще го преживея, важното е на място да ме изслушва и да ми реагира на оплакванията

# 224
  • Мнения: 8
Здравейте, следя се там с пакет, в началото при др.Милчева от която не съм особено доволна и я смених с др.Коновалова (доволна съм). Интересува ме дали някоя от вас има представа , ако бебето се роди недоносено там имат ли неонатология или пренасочват на някъде?

Общи условия

Активация на акаунт