Хитозан Плюс/ Хитозан Зелено кафе

  • 6 045
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 400
Здравейте, гледах рекламата на тези хапчета. Търсих мнения, но не намерох нищо. Може би са още доста нови и няма мнения или аз не мога д намеря, та някой пил ли ги е? Какво ви е мнението?

# 1
  • Мнения: 2 559
От любопитство си взех миналата година, не ми подействаха. Но и аз много малко време ги вземах.  За мен най-добър е нопал, само след 2-3 дни виждам резултат. Но аз отвреме-навреме се боря само с 1-2 кг Smiley 
Като прочетох какво съдържа хитозана и се отказах. Причиняваше ми и запек. Грацинията и гуараната също не ми действаха.
Нопала е на базата на мексикански кактус. Много е ефикасен - за потискане на апетит, смъкване на кр. захар,  пречи на пълното усвояване на въглехидратите и мазнините, действа на транзита... 

# 2
  • Мнения: 400
От къде сте го взимали? Може ли линк на точния продукт? Имахте ли странични ефекти

# 3
  • Мнения: 2 559
Аз живея в чужбина и тук ги има по аптеки и хипермаркети, по сайтове... Не, никакви странични ефекти, но аз много внимателно чета съставките, след това чета много инфо в нета и тогава купувам. Избягвам термогеничните.
Вчера ми пристигна нопала, този път го взех от амазон щото нямаше в хипермаркета, от тукашен (френски) доставчик, произведен във Фр.  13 евро с доставката, 200 капсули. 
Търси nopal, пълно е в амазон.

Общи условия

Активация на акаунт