Помоооощ нощно напикаване!!!!!

  • 5 150
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: Bise
Но има нещо, което си спомням много ясно и то е, че СЪНУВАХ, ЧЕ ОТИВАМ ДО ТОАЛЕТНАТА, когато се напикавах. Може да съм спяла много дълбоко и неможейки да различа съня от действителността съм се изпускала. Не съм се замисляла много.


 #Shocked EDNO KAM EDNO SEGA GO PRO4ETOX SASTOTO S PODROBNOSTI KAK SQDAM NA TOALETNATA 4INIQ KAK MI SE PI6KA I T.N. NO SPI6 DALBOKO....SAVSEM SASTOTO NALI?

# 16
Дъщеря ми имаше същия проблем. Минахме през същия ад от пробни и напълно безполезни лечения. Открих решението в уред, който се произвежда в чужбина. Той е напълно безопасен и действа на принципа на условния рефлекс - когато детето започне да пишка, силна аларма го събужда и то отива да се изпиша в тоалетната. Постепенно детето се приучва да владее процеса на изпишкване. За моята дъщеря бяха необходими два месеца (като се има предвид, че тя се напикаваше по два пъти на нощ.
Ако желаете повече информация, свържете се с мен по електронната поща.

# 17
  • Мнения: 81
моето момче имаше същият проблем,травмата за детето наистина е голяма,не ходеше на екскурзий,не ходеше на гости с преспиване...абе общо взето срам и претиснение....Та заведох го при д-р Пътников/онзи от вход на доверие/,два пъти и никога повече не се напишка......нещо на кръста му прави с някакав апарат,някакви билки и просо/билките бяха много горчиви и момчето ми почти не ги пи......доктора е от Ст.Загора......

# 18
  • София
  • Мнения: 2 853
Цитат на: valia
нещо на кръста му прави с някакав апарат,някакви билки и просо/билките бяха много горчиви


аз също имам спомен за горчиви билки нещо тъмно като кафе  Embarassed

# 19
  • Мнения: 3 634
Айде и аз на хорото...

И моя мъж ми е казвал (последно след като син ни, на 4 години, дойде да рапортира в 2 през нощта, че се е напишал), че е имал проблеми със задържането нощем до 12 годишна възраст. След това проблема се е оправил от самосебе си.

Общи условия

Активация на акаунт