Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 540
Благодаря, момичета! Ехе, отдавна, Неизвестна!

# 541
Честито, Хитрушанке! Леко раждане и ще чакаме в най-скоро време с шаферки и шаферче да се похвалиш. Grinning

Мина и нашият рд. Бяхме запазили детско клубче за минимум 8 деца, в което бяхме всичко на всичко 3 (рожденичката и две деца на най-близките ни приятели) плюс бабите. Joy Бягам от големи тържества все още, особено като знам на какво съм подложена всеки август с рд на каката.

Някаква хрема гепи дребната. Плямпа всичко с трибуквени думи или части от тях - пан там мие пун (в превод “Падна там и изми ръцете със сапун”), като на всяка дума чака потвърждение от нас. Grinning Във фаза да спи в леглото на сестра ѝ е и ако изобщо склони да легне в своето легло, после задължително се мести при нея. Което е неприятно, защото сестра ѝ спи като пън и изобщо не разбира, че отвитото чудовище зъзне до нея. Памперсът остана да го махаме в по-топли времена, някой от следващите уикенди ще срежа бибероните.

# 542
Попи , нашия калпазанин може би от около 3 му месец започна да рита яко и избутваше всички завивки...и изобщо отказва да е завит...Така ,че няма страшно Wink Бях купила от чувалите за спане ,но запиваше само гушнат и нямаше как да го познаваме ,та онзи ден за пръв път заспа в него. Ще видим дано го търпи поне зимата.Но в нас е много топло и може и да му е добре без завивка.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 18:47 от kris_02

# 543
Как сте момичета?
Честити да са ви рожденниците със закъснение пиша. Желая на тях и вас всичко най-добро!

# 544
  • София
Честито на Тони и Ангела, да са здрави и щастливи децата.
Ние бяхме на почивка във Велинград за РД, защото няма да празнуваме, беше много хубаво, малкия слушаше, в басейна подскачаше, разхождахме се.
От 28ми тръгва на ясла, не ми е притеснено засега, но ще видим

# 545
  • София
Честити рожденици! Здраве и весели игри!

Ние сме добре. Дребен ходи на ясла, много е щастлив и се вижда, че ходи с огромно желание. Аз си търся работа и по цял ден се чудя какво да правя. Чувствам се безполезна и доооста затъпяла Joy

# 546
Момичета. Ще ходя да ми леят куршум вече или не знам. Днес й е рождения ден на малката. Баща ми получи инсулт на ставане от масата. Буквално.

Не знам какво става вече с това семейство.

Общи условия

Активация на акаунт