Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 30 058
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 005
Включвам се и аз в темата.Много обичам тези хора и темата ми е много сантиментална. Heart Благодарение на този прекрасен екип,аз имам сина си.Имах едно единствено оцеляло ембрионче,върнато на 5 ден.Сега е голям мъж на 1г и 7м. Simple Smile Пожелавам на всички такова щастие.

# 16
  • Мнения: 414
Здравейте,присъединявам се и аз!Следващата седмица ще подаваме документи за фонда,с тубарен  фактор съм-дано ни одобрят !Избрали сме си МЦАР Варна и силно се надявам да не сме сгрешили в избора си.Така,че ще следя темата с интерес 😊

# 17
  • Мнения: 697
И така нека да успокоя всички пациенти на д-р Атанас Александров , в клиниката си е и работи с усмивка за нашите деца 😀   

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Аз хем видях че е там, хем се притесних Grinning. Иначе термина ми е за средата на август, но предполагам че ще е през юли както и едрички вървят. И аз много се радвам че ще си имам момчета, точно както си мечтаех.
Деси, незнам дали ме помниш от другите теми, но ти желая скорошен успех Simple Smile

# 19
  • Мнения: 15 356
Да,днес говорих с него,тук си остава каза.Много го харесвам и се зарадвах.На някоя от вас правил ли е инвитро и изобщо какво участие е взел?

# 20
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Да аз правих вторият опит при него. Той ми водеше стимулацията и ми направи трансфера на ембриончетата.

Последна редакция: вт, 07 май 2019, 13:50 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 21
  • Мнения: 697
На мен младши ми води стимулацията , Кисьов ми направи пункцията , старши извърши трансфера(но А.Александров беше до мен за кураж) . Младши ми води бременността , а в момента в който станах майка и двамата Александрови бяха до мен (младши в дясно, старши в ляво ) ...

# 22
  • Мнения: 99
Момичета ,не знам ,ама аз съм пристрастена към тези хора още от първия ден като стъпих там Stuck Out Tongue Winking EyeHug

# 23
  • Мнения: 216
Момичета, може да ми е малко глупав въпроса, но...д-р Александров работят ли с фонда, защото си спомням, че преди 5 години не работеха?

# 24
  • Мнения: 15 356
Работят.

# 25
  • Мнения: 414
Аз хем видях че е там, хем се притесних Grinning. Иначе термина ми е за средата на август, но предполагам че ще е през юли както и едрички вървят. И аз много се радвам че ще си имам момчета, точно както си мечтаех.
Деси, незнам дали ме помниш от другите теми, но ти желая скорошен успех Simple Smile
Вале,разбира се,че те помня ☺ Благодаря за пожеланието,надявам се надеждите ми да се оправдаят!
 Много се радвам за двойната ти радост Revolving Hearts

# 26
  • Мнения: 84
Здравейте!Избирам клиника,за инвитро.С мъжки фактор сме.Имам 4 неуспешни опита.Интересува ме,как протича стимулацията.През колко дни се ходи на преглед?Следят ли се хормоните и на колко време?

# 27
  • Мнения: 697
Здравейте!Избирам клиника,за инвитро.С мъжки фактор сме.Имам 4 неуспешни опита.Интересува ме,как протича стимулацията.През колко дни се ходи на преглед?Следят ли се хормоните и на колко време?
При всеки пациент е различно 😀 аз ходих през ден на преглед , следяха ми всичко което трябваше в нашия случай .
Най -добре е да отидеш и да говориш с тях направо . Аз вярвам в връзката лекар - пациент . След лутане от моя страна , когато се срещнах с Александров , усетих че това е нашият Док ... Последствие се "влюбих" в тях и съм безкрайно щастлива...

# 28
  • Varna
  • Мнения: 54
Имам 2 неуспешни процедури инвитро, да прегледите бяха през 2 дни, но нито веднъж не ми пуснаха изследвания на хормоните по време на стимулацията.

# 29
  • Мнения: 84
Имам 2 неуспешни процедури инвитро, да прегледите бяха през 2 дни, но нито веднъж не ми пуснаха изследвания на хормоните по време на стимулацията.
как така🤔.На "сляпо"ли работят.На предишните ми стимулации,пусках хормони всеки ден

Общи условия

Активация на акаунт