Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 30
  • Varna
Да. Новият ми лекар беше изумен когато ми поиска резултати от хормоните по време на стимулацийте и му казах че нито веднъж не са ме боцнали,дори по пръста.

# 31
В предната клиника ми пускаха през ден кръв и резултати 0 ...
След това се изместиха в МЦАР Варна и от 1вт опит успяхме
При мен също бяха оскъдни изследванията, но така бяха преценили  след прегледите, които бяха през два дена после през ден ( в 18г.с.  съм)

# 32
  • Varna
Не оспорвам методите на докторите в клиниката. Така са преценили, така са процедирали. Факт е обаче, че аз още преди самите процедури бях с много лоши резултати на всички хормони и голям дефицит на витамин Д, Б12 и фолиева. Тсх беше почти 8 преди първия опит, и 4 преди втория. Когато отидох при Александров с всички изследвания отговора му беше - имала си пари дала си ги, тия изследвания изобщо няма да попречат на процедурата, изобщо не са фактор. Доверих се, даже 2 пъти, но и двете процедури бяха повече от зле.

# 33
На мен също не са ми пускали хормони,но и не мисля че са кой знае какъв показател за успех.Естрадиолът например не винаги е показател за яйцеклетките.По едно време след първия неуспех се бях отчаяла и си самоназначих някои изследвания,които наистина в последствие се оказа,че никаква пречка не са.Успешно забременях и родих.

# 34
Момичета,по време на стимулацията как се справяхте с работата.Колко пъти ви вика доктора,съчетавахте ли двете?А болничен след трансфер,дадоха ли ви и кой,ЛЛ или от там?

# 35
Здравей! Аз работя на смени и лесно съчетавах работа и прегледи, тъй като в АГ бях през ден.
Болничен ако искаш от ЛЛ

Успех!

# 36
Аз спрях работа по време на процедурата по препоръка на Док . Болнични от личния лекар , прегледите са през ден .

# 37
Усмивка,защо ти препоръча?Ти ли не се чувстваше добре?А.Александров или старши ти води стимулацията?

Общи условия

Активация на акаунт